پارس ناز پورتال

قاصدک 24

گران ترین زن ایزدی تحت تعقیب داعش + عکس

گران ترین زن ایزدی تحت تعقیب داعش + عکس

گران ترین زن ایزدی تحت تعقیب داعش

 

جنایات داعش در عراق بر جان زنان ایزدی از هیچکس پوشیده نیست . در این میان اما ، یکی از زنان قدرتمند ایزدی که نماینده ی پارلمان عراق است بلای جان داعش شده است.به گزارش پارس ناز “ویان داخیل” هر بار که جان زنان و دختران بی گناه ایزدی را از شکنجه و تجاوز بی رحمانه تروریستهای داعش نجات داد، بر قیمتش افزوده شد و در حال حاضر داعش حاضر است بالاترین بها را برای به دام انداختن وی بپردازد.

گران ترین زن ایزدی تحت تعقیب داعش + عکس

“ویان دخیل،” تنها زن ایزدی عضو پارلمان عراق است که در صدر فهرست “تحت تعقیب” گروه تروریستی داعش قرار دارد. وی هم اکنون به انگلیس سفر کرده است تا جنایات بی رحمانه این گروه تروریستی را علیه مردم عراق برملا کند.وی بیشتر عمر خود را وقف کمک به زنان ایزدی و نجات قربانیان این گروه تروریستی کرده است.

 

این نماینده زن ایزدی در خصوص رفتار بی رحمانه تروریستهای داعش با زنان گفت: “زنان ایزدی با من تماس می گرفتند و عاجزانه در خواست کمک می کردند. به گفته آنها، عناصر داعش گمان می کنند تجاوز به زنان، نوعی عبادت است.”

 

کتاب دانشگاهی مبتنی بر دیدگاه های مبلغان وهابی به تازگی در عربستان سعودی چاپ شده است که در آن بر اجرای عملیات تروریستی علیه شهروندان و خبرنگاران تاکید شده است.به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری شبکه العالم به نقل از روزنامه المرصد، در این کتاب دانشگاهی سعودی اجرای عملیات تروریستی علیه آنچه «کافران و مرتدان» گفته شده، جایز شمرده شده است.این کتاب حاوی عکس های متعددی از حملات تروریستی است و در آن فصلی برای عملیات تروریستی زنان اختصاص داده شده است.

 

سامی خالد عوض الحمود مولف کتاب در تالیف مطالب آن به صدها فتوا و اجتهادهای فقهی مفتی های عربستان سعودی استناد کرده است.کتاب فوق حاوی مجوزهای شرعی برای عاملان عملیات تروریستی علیه شهروندان از جمله خبرنگاران در جنگ هاست.کتاب در اصل پایان نامه کارشناسی ارشد در دانشگاه ملک سعود ریاض بوده است.

 

استاد راهنمای این پایان نامه را دکتر حسن عبدالغنی ابوغده (استاد حقوق و فقه دانشگاه مزبور) برعهده داشت.کتاب با 442 صفحه برای اولین بار سال 2004 با عنوان « الأعمال الفدائیة: صورها وأحکامها الفقهیة» در ریاض به چاپ رسید.

 

 

مطالب مرتبط:

 

حرمسرای ابوبکر البغدادی خلیفه داعش با زنان بسیار زیبا

 

آیا تجاوز به دختر 12 ساله گناه است ؟

 

زنانی که روزانه 30 بار مورد تجاوز قرار می گیرند!