پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

ارتباط قیمت ماشین در دبی و قطعات استوک ماشین

ارتباط قیمت ماشین در دبی و قطعات استوک ماشین

در این مقاله ضمن بررسی قیمت ماشین در دبی به این سوال پاسخ می‌دهیم که چگونه قطعات استوک ماشین خارجی و ماشین چینی را می‌توان از دبی با توجه به قیمت ارزان آن خریداری کرد. همراه ما باشید تا این موارد را بررسی کنیم.

 

قیمت ماشین در دبی

طبق بررسی صورت گرفته توسط سایت آریان یدک Arianyadak که در مقاله با عنوان مقایسه قیمت خودرو در ایران با امارات در مجله خودرو سایت منتشر شده است مشخص است که قیمت ماشین در دبی در مدل های جدید که ارائه می‌شود نسبت به مدل‌های چند سال گذشته که در ایران به فروش می‌رسد، حداقل یک چهارم قیمت است.

 

به طور مثال تویوتا کرولا در مدل 2022 در دبی اگر 1 میلیارد باشد، در ایران مدل 2016 آن به 4 میلیارد نیز می‌رسد.فرقی نمی‌کند که خودرو چینی باشد، کره‌ای، آمریکایی یا اروپایی و یا برای سایر کشورها، در هر صورت قیمت ماشین در دبی نسبت به ایران بسیار ارزان تر است و همین مورد در خصوص لوازم یدکی خودرو نیز صادق است.

 

قطعات استوک خودرو در دبی

دبی امارات همانطور که می‌دانید مهمترین شهر در نزدیکی ایران است که از نظر تامین قطعات یدکی خودرو و همچنین واردات خودروهای لوکس بسیار مورد توجه ایرانیان قرار دارد. همانطور که قیمت یک خودرو ممکن است در دبی یک چهارم یا یک دهم قیمت همان خودرو در ایران باشد، از نظر خرید لوازم یدکی اصلی استوک نیز بسیار مناسب است.

 

باتوجه به اهمیت این موضوع آریان یدک تصمیم گرفته است قطعات استوک خودرو را از دبی به درخواست مشتری به ایران وارد کند. در واقع اگر مشتری خرید لوازم یدکی از دبی با قوانین و مقررات منطبق بر فروشگاه لوازم یدکی آریان باشید، سفارش شما توسط نمایندگی این شرکت در دبی امارات ثبت می‌شود و می‌تواند پس از چند روز، لوازم یدکی مورد نظر خود را در ایران درب منزل دریافت نمایید.

 

برای اطلاع از شرایط خرید قطعات استوک خودرو از دبی و استعلام قیمت برای انواع خودرو و اطلاع از زمان ارسال، می‌توانید با شماره 88500518 تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان صحبت نمایید.

 

به طور مثال یکی از قطعات بسیار کاربردی برای این موضوع، لوازم یدکی میتسوبیشی لنسر قدیمی است که در ایران بسیار نایاب است. برای این منظور می‌توانید از کمک آریان یدک در این زمینه بهره مند شوید.

 

قطعات استوک ماشین خارجی

آیا خطرناک نیست از قطعات استوک برای ماشین خارجی استفاده کنیم؟ توصیه بر این است تا جایی که می‌توانید سمت لوازم یدکی استوک برای هیچ ماشینی نروید، اما این توصیه بعضی وقت‌ها نمی‌تواند به شما کمک کند و آن زمانی است که مدل خودروی شما آنقدر قدیمی شده است که لوازم یدکی باکیفیت در ایران برای آن پیدا نشود. در این حالت برخی از افراد، چاره‌ای به جز خرید لوازم استوک ندارند.

قطعات استوک ماشین خارجی

البته دیده شده است که برخی از افراد با اینکه لوازم اصلی و وارداتی درجه یک خودروی آنها در ایران موجود است، به سراغ خرید لوازم استوک می‌روند و دلیل این موضوع این است که برخی از قطعات قیمت بسیار بالایی دارند و در دبی می‌توان با صرف هزینه کمتر نمونه استوک و تمیز آن را خریداری کرد.

 

در نظر داشته باشید که استفاده از قطعات استوک بی کیفیت می‌تواند سلامت موتور خودرو شما را به خطر بیندازد، اما استفاده از قطعات بدنه به عنوان مثال سپر جلو و عقب و یا چراغ بغل، می‌‌تواند برای شما به صرفه تمام شود.

 

در صفحه اصلی اینستاگرام آریان یدک تهران به نشانی Instagram.com/arianyadak_com در بخش هایلایت پیج، نمونه خرید آینه بغل از دبی برای یک خودروی خارجی به نمایش گذاشته شده است که توسط نمایندگی آریان یدک خریداری و به ایران ارسال شده است.

 

قطعات استوک ماشین چینی

قطعات استوک ماشین چینی اگر به درستی انتخاب نشود، سلامت خودرو را با مشکل مواجه خواهد کرد. به این منظور لازم است حتما به طور دقیق موارد را با کارشناسان لوازم خودرو مطرح کنید و سعی داشته باشید که در درجه اول، از لوازم باکیفیت شرکتی و یا وارداتی مناسب خودروی خودتان استفاده نمایید.

 

اگر یک قطعه را پیدا نکردید، در نهایت می‌توانید به فکر خرید قطعات استوک خودرو باشید، اما آن هم باید زیر نظر یک فروشگاه لوازم یدکی صورت گیرد که تخصص این کار را دارد. آریان یدک با واردات لوازم خودرو با سرعت ارسال بالا و قیمت عالی و ارزان، بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

 

در ادامه در خصوص خرید لوازم یدکی وارداتی راهنمایی خواهید شد.برای خرید ارزان بهتر است به بازار لوازم یدکی تهران مراجعه نمایید، این بازار در خیابان ملت تهران واقع شده است و برای رسیدن به آن می‌توانید از مترو ایستگاه ملت استفاده نمایید و برای این مقصد از نقاط مختلف تهران اتوبوس و تاکسی نیز موجود است.

 

در این خیابان هزاران فروشگاه لوازم خودرو و قطعات جانبی ماشین وجود دارد که از میان آنها می‌توانید نسبت به خرید لوازم وارداتی، شرکتی و یا استوک اقدام نمایید.پیدا کردن لوازم یدکی در دبی به راحتی پیدا کردن آن در تهران نیست.

 

ارتباط قیمت ماشین در دبی و قطعات استوک ماشین در دبی این است که قیمت قطعات استوک در دبی پایین است و در واقع اگر بخواهید از ایران آن را خریداری نمایید، برای شما به صرفه نخواهید بود.

 

اینجاست که آریان یدک به شما کمک خواهد کرد و فرآیند خرید و ارسال از دبی به ایران را برای شما انجام خواهد داد.برای اینکه بتوانید بهتر با فرآیند ارسال کالاهای وارداتی آشنا شوید به شما توصیه می‌کنیم با آریان یدک تماس بگیرید و اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایید.

 

امیدواریم از این پُست که درباره قیمت ماشین در دبی و ارتباط آن با قطعات استوک بود، اطلاعات کافی را کسب کرده باشید و بتوانید خرید خوبی را تجربه نمایید. اگر به اطلاعات بیشتر نیاز داشتید، شماره 88500518 را با کد تهران همراه داشته باشید.

 

همچنین در مجله خودرو سایت آریان یدک اطلاعات کاملی در خصوص تعمیر قطعات خودرو نگارش شده است که با خواندن این مطالب، خودروی شما کمتر دچار مشکل خواهد شد.

 

منبع: arianyadak.com