جستجو در پارس ناز

سلن دیون خواننده محبوب با سه هزار جفت کفش + عکس

سلن دیون خواننده محبوب با سه هزار جفت کفش + عکس

سلن دیون خواننده محبوب با سه هزار جفت کفش ، حتما سلن دیون را می شناسید. خواننده ۴۶ ساله مشهور کانادایی که استعدادش از دوران  نوجوانی کشف شد و به یکی از محبوب ترین خوانندگان فرانسوی زبان تبدیل گشت.

 

 

او که با آهنگ فیلم تایتانیک، مورد توجه مردم سراسر جهان قرار گرفت، با توجه به ملیت کانادایی و تسلطش بر دو زبان فرانسه و انگلیسی، آلبوم های متعددی را روانه بازار کرده و بسیاری از آهنگ هایش در صدر پرفروش ترین ها قرار گرفته است.

 

 

 گزارشی جالب و جذاب از حضور این خواننده بی همتا، در تاک شوی الن دی جنرس، برای شما علاقه مندان تدارک دیده است.

 

 

سلین دیون، برخلاف شایعاتی که این اواخر از جدایی او و همسرش می گفتند، بسیار آرام، شاد و با اعتماد به نفس در تاک شوی الن دی جنرس شرکت کرد.

 

در ابتدای برنامه الن، تصویری از سلن دیون به نمایش گذاشت که دیون را در حال تمرین تارهای صوتی اش نشان می داد. دی جنرس ضمن تمجید از آهنگ ها و صدای بی نظیر دیون، از سلین پرسد که چطور خودش را برای اجراهای زنده آماده می کند؟

سلن دیون خواننده محبوب با سه هزار جفت کفش + عکس

سلین هم گفت که تمرین های زیادی برای گرم کردن صدا وجود دارد و یکی از بهترین هایش، بیرون آوردن صدا از حنجره به همراه لرزش لب هاست. مثل کاری که بچه های کوچک انجام می دهند. سپس دیون بدون مکث، چند دقیقه این کار را انجام داد و با تشویق حضار و حیرت الن مواجه شد.

 

 

 

 از حرکت سلین دیون خواننده تقلید کند، اما کارش مثل بچه های کوچک، ناموزون و بریده بریده به گوش می رسید و استودیو را غرق خنده کرد!

سلن دیون خواننده محبوب با سه هزار جفت کفش + عکس

پس از خنده بلند حضار و سلن دیون، الن اقرار کرد که هیچ وقت فکر نمی کرده چنین کاری، اینقدر سخت و مشکل باشد و برای همین است که سلین یکی از بهترین خواننده های جهان است و نفس بی نظیری دارد.

سلن دیون خواننده محبوب با سه هزار جفت کفش + عکس

پس از این گپ کوتاه و شاد، دی جنرس با زیرکی، تصویری از خانه بزرگ سلین دیون در فلوریدا امریکا را به نمایش گذاشت. این خانه که بیشتر شبیه یک قصر مدرن با تمامی امکانات رفاهی، از قبیل پارک آبی و زمین تنیس و فضای سبزی پهناوراست، یکی از مشهورترین املاک ستارگان در امریکاست.

 

 

الن ضمن نمایش نماهایی از بیرون و درون خانه، از سلین پرسید که چطور در چنین خانه مجللی زندگی می کند؟ سلین هم جواب داد که مهم ترین دلیلش برای ساخت این خانه، فرزندانش بوده است و حالا می خواهد خانه را به فروش بگذارد.

سلن دیون خواننده محبوب با سه هزار جفت کفش + عکس

گفته می شود این خانه حدود ۸۰ میلیون دلار قیمت دارد. الن هم با زیرکی همیشگی اش تصویری از درون این خانه را نشان داد ، از مهمانش پرسید که این کدام قسمت خانه است؟ سلین هم گفت که این فقط بخشی از کمد اتاق اصلی خانه است!

 

 

تماشاگران و الن دی جنرس هم از دیدن تصویر بالا حیرت زده شده بودند. باور اینکه چنین فضای بزرگی فقط بخشی از کمد یک خانه باشد، الن را وادار کرد سوالی جالب بپرسد: این همه کمد به چه دردی می خورد؟

 

 

دیون گفت: خب هیچ وقت لباس ها چروک نمی شوند و در ضمن می دانی که من عاشق کفش هستم، سه هزار جفت کفشم در این خانه به خوبی جا می شد. هر کسی بخواهد خانه را بخرد باید بداند کفش هایم فروشی نیست!

سلن دیون خواننده محبوب با سه هزار جفت کفش + عکس

 

کافه سینما