پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

خیانت خانم خواننده به همسرش و اعتراف آن در برنامه زنده

خیانت خانم خواننده به همسرش و اعتراف آن در برنامه زنده

خیانت خانم خواننده به همسرش و اعتراف آن در برنامه زنده احلام”، یکی از خواننده‌های زن اماراتی است که به فساد در سطح جهان عرب مشهور است.وی دارای پدری اماراتی و مادری بحرینی است.اولین همسر احلام، سرمایه‌دار و راننده رالی قطری “مبارک الهاجری” بود که نقش ویژه‌ای در ثروتمند شدن وی داشت.

 

اما ازدواج اول او به دلیل سبک نامناسب زندگی احلام و بی‌بند و باری‌هایش دوام چندانی نداشت.میزان بی بندو باری او به حدی است که یک بار در حضور همسر دومش، با “راغب‌ علامه” یکی از همکاران سابق خود، احوال‌پرسی بسیار نامناسبی را انجام داد؛ این اقدام وی به حدی شنیع بود که به جدایی همسرش از او منجر شد.

خیانت خانم خواننده به همسرش و اعتراف آن در برنامه زنده

“احلام” و “راغب علامة” در یکی از برنامه‌های MBC این خواننده، همچنین باری دیگر، با حضور در برنامه گفتگوی موسیقی شبکه “روتانا” (یکی از پایگاه‌های انتشار فساد در جهان عرب) در پاسخ به اصرار مجری که از او می‌خواست یک خبر شگفت‌آور برای همسرش در مقابل دوربین‌های برنامه بگوید، پس از اندکی تامل رو به دوربین کرده گفته بود “من از زمان ازدواجمان یک بار به تو خیانت کرده‌ام

خیانت خانم خواننده به همسرش و اعتراف آن در برنامه زنده

لحظه اعتراف به خیانت احلام

 

البته احلام یک روز پس از پخش این برنامه، طی اظهارنظری در فضای مجازی گفته بود “این حرف را به دلیل جوگیر شدن در مقابل دوربین مطرح کرده‌ام”!اما با نگاهی به زندگی این خواننده و رقاص عربی، می‌توان ردپای برخی دولتمردان کشورهای عربی (مخصوصا حاشیه خلیج‌فارس) را به وضوح دید.

 

احلام در سال ۱۹۹۴ و با کمک‌های قابل توجه “انورعبدالله” (از مسئولین فرهنگی حکومت امارات) توانست اولین آلبوم خود را در حالی که کیفیت بسیار پایینی داشت، منتشر کرده و با تیراژ بسیار بالایی در بازارهای جهان عرب پخش کند.این موفقیت هنری احلام، مدیون قراردادش با شرکت “فنون‌الامارات‌” (هنرهای امارات) بود؛ شرکتی که به سختی حاضر به همکاری با خواننده‌های تازه‌وارد است.

 

؛ چندی پیش انور عبدالله، در مصاحبه با مجله روتانا در پاسخ به سئوال خبرنگار مبنی بر اینکه چرا و چگونه تا این حد از احلام حمایت کردید به طور معناداری گفته بود “چرا حمایت نکنم؟ احلام از دخترهای زیبا و با استعداد خلیج فارس است”.، اما این تنها نشانه روابط احلام با حکام کشورهای عربی نیست، چرا که وی یکی از خوانندگان ثابت در جشن‌های مخصوص خانواده‌ها و شیوخ کشورهای عربی خلیج‌فارس است؛ امری که حاکی از علاقه این شیوخ به احلام است.

 

احلام برای شرکت در هریک از این جشن‌ها (به عنوان خواننده و رقاص) مبالغ هنگفتی را دریافت می‌کند.از جمله اموال و دارایی‌های این خواننده زن اماراتی، ۴ خانه ویلایی در دبی و دوحه، دو آپارتمان در اسکندریه و بیروت و همچنین دو خانه در پاریس و لبنان است.

 

جالب اینجاست که احلام (از مظاهر فساد جهان عرب) چندی پیش و در پی سفر “ریحانا” (خواننده آمریکایی) و حضورش در مسجد “الشیخ زاید الکبیر” در ابوظبی، با حمله رسانه‌ای به وی در صفحه توییتر خود گفته بود “این کافر زشت، مسجد شیخ زاید را به نجاست کشیده است.