پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

راز عجیب این زوج در زندگی مشترک طولانی مدت آنها + عکس

راز عجیب این زوج در زندگی مشترک طولانی مدت آنها + عکس

راز عجیب این زوج در زندگی مشترک طولانی مدتشان این زوج سالمند با 75 سال زندگی مشترک تصور می شود طولانی ترین زندگی مشترک در بریتانیا را داشته باشند، بنابراین هر نکته کوچک از نوع رفتارشان با هم می تواند مفید باشد. جوزف لیتل وود 98 ساله و همسرش سالی 99 ساله ، هشتادو یک سال پیش در سال 1933 در یک مراسم با یکدیگر آشنا شدند.، آن دو در سال 1936 نامزد شدند ولی تا سال 1939 ازدواج نکردند.

این زوج در طول جنگ جهانی دوم شش سال یکدیگر ندیدند و پس از آن دیگر از هم جدا نشدند و هنوز هم می گویند:”عاشق هم هستند.” آنها دوفرزند به نام های وین 68 ساله و ترنس 66 ساله و همچنین دو نوه خوانده و یک نتیجه خوانده دو ساله دارند. اما نصیحت و راز این زندگی مشترک چه بوده است؟ بحث و مشاجره! خانم لیتل وود گفت:”ما بسیار با هم مشاجره و بحث می کنیم ولی همیشه به خاطر داریم که از آن بگذریم.”

 

گرچه این حرف با نوع قرارداری همیشگی مغایرت دارد ولی به نظر می رسد به گزارش پارس ناز برای این زوج کاملا کارآمد بوده است. آنها به مدت 81 سال زوج بوده اند و 75 سال نیز سابقه زندگی مشترک دارند و حتی در حال حاضر که در آستانه تولد 100 سالگی خود هستند هنوز هم با هم بحث می کنند.

راز عجیب این زوج در زندگی مشترک طولانی مدت آنها + عکس

آن دو دیگر تعداد بوسه های آشتی خود را پس از رفع کدورت به خاطر ندارند. خانم لیتل وود درباره بحث هایشان گفت:”مردم همیشه مشاجره و بحث می کنند، ما هم در طول 75 سال زندگی مشترک مان زیاد بحث داشته ایم ولی کلید حل این مشکل این است که از آن گذر کنیم ، هرگز ارزش آن را ندارد که در موضوع بحث پافشاری کنید و آن را ادامه دهید.

 

او در ادامه گفت:”بچه های امروزه واقعا نمی دانند از یکدیگر چه می خواهند، اگر قرار است با کسی زندگی را ادامه دهید و با او ازدواج کنید، باید در وهله اول بدانید که او را دوست دارید. این روزها طلاق زیاد شده است ولی من فکر می کنم مردم چیزی که می خواهند را ندارند.

 

 این زوج شش سال پیش از ازدواج شان به دلیل شروع جنگ نتوانستند همدیگر را ببینند چرا که آقای لیتل وود در کمپ صحرای افریقا به جنگ رفته بود و طول مدت نامزدی شان زیاد شد و در این فاصله آنها تنها با نامه با یکدیگر در ارتباط بودند ولی خانم لیتل وود هر روز از این می ترسید که نامه ای رسمی حاوی یک اتفاق ناخوشایند برای نامزدش ،به دست او برسد.

 

هنگامی که جوزف در سال 1945 به خانه بازگشت تمام موهایش را از دست داده بود و همسرش به سختی توانست او را در ایستگاه تشخیص دهد ولی از آن به بعد دیگر آن دو از هم جدا نشدند.

راز عجیب این زوج در زندگی مشترک طولانی مدت آنها + عکس

راز عجیب این زوج در زندگی مشترک طولانی مدت آنها + عکس

 

 

 

منبع:  پرشین وی