پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

ده تیم عشقی هالیوود با بالاترین دستمزد +عکس

مجموعه : اخبار سینما
ده تیم عشقی هالیوود با بالاترین دستمزد +عکس

ما در این لیست در مورد زوج های سینمایی صحبت می کنیم که در تعدادی از فیلم های فراموش نشدنی هنرنمایی کردند که دستمزد خوبی برایشان به همراه داشت. اینها فقط فیلم های پرفروش نیستند، بلکه همراه با این فیلم ها لیست ده تیم عشقی هالیوود با بیشترین دستمزدها را خواهید شناخت. حالا معجزه کارهای تیمی را ببینید، بعضی از آنها فقط روی صحنه عاشق نبودند بلکه در زندگی واقعی هم عاشق و معشوق شدند.

 

بعضی از آنها جنجالی شدند، درحالیکه دیگران زندگی آسوده با ثروت داشتند، اما همه شان نسبت به یکدیگر حس علاقه یکسانی نداشتند. چه چیزی آنها را انقدر خاص کرده، و چرا آنها دنباله رو های خیلی زیادی دارند؟ این طرفداران واقعی هستند یا به خاطر فیلم هایشان است؟

 

10. ریس ویترسپون و رابرت پتینسون
سال گذشته سارا جسیکا پارکر و کریس نوث این رتبه را داشتند اما حالا در لیست ما که فوربس منتشر کرده رتبه 3 را دارند. آنها در زندگی واقعی عاشق و معشوق نیستند، اما دوست های خیلی خوبی هستند، خصوصا زمان فیلم برداری فیلم Water for Elephants که فیلم موفقی از آب در آمد. اما این فراتر از مجموعه فیلم های گرگ و میش کریستین و رابرت پتینسون نبود.

 

این فیلم 59 میلیون دلار فروش داشت که در مجموع رقم بدی نبود. همه از زندگی ریس خبر داشتند که با رایان فیلیپ کسی که بهش خیانت کرد، ازدواج کرده بود. و این دلیل مشترکی بود تا دست های یاریگر رابرت را بعد از رسوایی که دوست دخترش به بار آورد را بگیرد. چون ریس کسی بود که احساس خیانت دیدن را خوب درک می کرد.

 

9. زاک افرون و تیلور اسچیلینگ
این زوج تازه به لیست ما آمده اند چون این رتبه سال گذشته به لئوناردو دی کاپریو و ماریون کوتیلارد اختصاص داشت. فیلم مشترک این دو بازیگر The Lucky One بود که 60 میلیون دلار درآمد داشت و یک میلیون دلار از فیلم شماره 9 بیشتر بود. زاک شخصا تیلور اسچیلینگ را در این فیلم به عنوان بانوی راهنمایش برگزید. شما می توانید صمیمیت را در رابطه آنها و حرکتشان به سمت عشق را ببینید، که البته تنها در فیلم اینگونه بود.

 

 

8. مایلی سایروس و لیام هموورث
اکثر افراد در تیم عشقی لیست ما جدید بوده و رتبه هشتم به خاطر فیلمهای مرد عنکبوتی به توبی مگوایر و کریستین دانست اختصاص داشت. از این رو با مایلی سایرس و لیام، آنها با فیلمشان فقط یک تیم عشقی موفق همراه با 63 میلیون دلار به دست نیاوردند. و چه چیزی در این فیلم سه گانه جالب بود، اینکه رابطه آنها واقعی شد، آنها به زودی قرار ازدواج گذاشتند.

 

ده تیم عشقی هالیوود با بالاترین دستمزد +عکس

 

7. ناتالی پورتمن و اشتون کوچر
اولاندو بلوم و کایرا نایتلی رتبه 7 را اشغال کرده بودند، اما حالا این رتبه به خاطر فیلم No Strings Attached به  ناتالی پورتمن و اشتون کوچر اعطا می شود. هردوی آنها اعتراف کردند در بعضی از صحنه های فیلم واقعا راحت نبودند، اما به این فکر می کردند که مجبورند بدون اینکه هیچ احساسی بینشان باشد، در نقش عاشق و معشوق واقعی دراین فیلم بازی کنند. خوب البته موفق هم بودند چون مبلغ 71 میلیون دلار درآمد داشتند که با فیلمی مشابه از جاستین تیمبرلیک و میلا کونیس که همین کار را کردند رقابت می کرد.

 

ده تیم عشقی هالیوود با بالاترین دستمزد +عکس

 

6. آماندا سیفیرد و چنینگ تاتوم
آماندا سیفیرد ستاره فیلم بینوایان یکی از مردان جذاب هالیوود یعنی چنینگ تاتوم را تحسین می کند، چون او به عنوان جذاب ترین مرد زنده جهان انتخاب شده است. اما آماندا می داند که او همچنین وفادارترین همسری است که تابحال ملاقات کرده است. مثل همه زوج های سینمایی آنها هم توانستند عشق و علاقه را طوری در صحنه به تصویر بکشند که قلب مردم را تسخیر کرده و مبلغ 80 میلیون هم فروش داشته باشند تا بتوانند رتبه پنجم لیست ما را از آن خود سازند.

 

ده تیم عشقی هالیوود با بالاترین دستمزد +عکس

 

5. جولین مور و استیو کارل
این دو در فیلم کمدی رمانتیک Crazy, Stupid, Love زوج بودند، در فیلم هردوی آنها در نقش یک زوج متاهل بازی می کرد که به خاطر خیانت مور جدا شده بودند. مور در فیلم در نقش امیلی در نقش مقابل شوهرش استیو کارل در نقش کال بازی می کرد. آنها در صحنه های بامزه ای بازی کردند که واقعا در قلب مردمی که آن را تماشا کردند رخنه کرد و مهم تر اینکه این فیلم 84 میلیون دلار فروش داشت. و این بیشتر از یک کار تیمی صرف بود، چون خیلی خوب نقش هایشان را بازی کردند.

 

ده تیم عشقی هالیوود با بالاترین دستمزد +عکس

 

4. سارا جسیکا پارکر و کریس نوث
زوج سارا جسیکا پارکر و کریس نوث در مجموعه تلویزیونی مشهور HBO واقعا تاثیرگذار بودند که حتی این مجموعه در پرده سینما هم موفق شد. تصور کنید رقم درآمد 95 میلیون دلار تنها به ایالت متحده آمریکا اختصاص داشت و این رقم در خارج از آمریکا به 200 میلیون دلار می رسید. هر دوی آنها از اینکه در خارج از فیلم زوج های قابل احترامی هستند خوشحالند، اما با این مجموعه تلویزیونی طولانی عشق و علاقه شان بیشتر شد.

 

3. جنیفر آنیستون و آدام سندلر
کسانی که در زندگی واقعی دوست صمیمی هستند به راحتی می توانند با هم فیلم مشترک بازی کنند. این دوستان خیلی خوب 20 ساله وقتی فیلم Just Go With It بهشان پیشنهاد شد با شادمانی پذیزفتند. شما می توانید نتیجه را در پروفایل خیلی خوب فیلم با درآمد 103 میلیون دلار در آمریکا ببینید، که حتی در خارج از کشور بیشتر هم فروش داشت. این فیلم یکی از مطبوع ترین فیلم های لیست ماست که لبخند را به لبانتان می نشاند.

 

2. راشل مک آدامز و چنینگ تاتوم
چنینگ تاتوم هم درست مثل رابرت در لیست دوبار آمده و این بار رتبه دوم و رتبه ای نزدیک رابرت پتینسون دارد. اما این بار او با راشل مک آدامز در فیلم The Vow جمعیت بیشتری را به سینماها کشانده با مبلغ باورنکردنی فروش 125 میلیون دلاری در آمریکا و به علاوه 75 میلیون دلار در خارج از کشور. این فیلم داستان واقعی و قابل لمس یک زوج واقعی را به تصویر می کشد که زن در اثر یک تصادف حافظه اش را از دست داده و دوباره هیچ وقت به دست نمی آورد. با این حال در اثر عشق و امید پایدار شوهر این زن، هرکاری می کند تا همسرش چیزهایی که در ذهنش فراموش شده اما قلب آنها را فراموش نمی کند را به یاد آورد.

 

1. کریستین استوارت و رابرت پتینسون
در لیست ژانویه 2012، این زوج در لیست بیشترین درآمد زوج های هالیوودی مقام دوم را بعد از روبرت گرینت و  اما واتسون در فیلم هری پاتر و حفره های مرگبار داشتند، درحالیکه انها در فیلمی با ارزش خالص 4.2 بیلیون دلار بودند. شاید آنها نتواستند با شهرت و پولی که زوج های سال قبل به دست آوردند برابری کنند، اما با 1.17 بیلیون فروش و مجموع ارزش خالص 3.3 بیلیون دلار در سه سال در مجموعه فیلم های گرگ و میش بسیار پول ساز بودند. آنها فقط روی پرده زوج نبودند، اما رابطه شان در فیلم که آغازگر یک رابطه جدی در خارج از سینما بود عاقبل با خیانت کریستین خراب شد.

 

ده تیم عشقی هالیوود با بالاترین دستمزد +عکس