پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

پرسابقه ترین کارمند دنیا + عکس

پرسابقه ترین کارمند دنیا + عکس

پرسابقه ترین کارمند دنیا,فرانسیس مور” خانمی است که در سال 1939 و زمانی که تنها 18 سال سن داشت در یک شرکت جواهرسازی شروع به کار کرد. این خانم در سن 93 سالگی همچنان در این شرکت مشغول به کار است و از آن لذت می‌برد.

 

خانم 93 ساله برای کمک کردن در تعطیلات سال نو به یک شرکت رفت ولی هیچوقت از آن خارج نشد یا اعلام بازنشستگی نکرد. این خانم نزدیک 75 سال است که مشغول کار است و به عنوان کهنه‌کارترین کارمند دنیا شناخته می شود.

 

“فرانسیس مور” خانمی است که در سال 1939 و زمانی که تنها 18 سال سن داشت در یک شرکت جواهرسازی شروع به کار کرد. این خانم همچنان در این شرکت مشغول به کار است و از آن لذت می‌برد.

پرسابقه ترین کارمند دنیا + عکساگر می‌خواهید دقیقاً بدانید او چه زمانی مشغول به کار شده است باید به شما بگوییم که در آن زمان آمریکا هنوز وارد جنگ جهانی دوم نشده بود است. او ایتدا برای پولش کردن جواهرات نقره با این شرکت آمد اما در سال 1970 به بخش بسته‌بندی منتقل شد.

پرسابقه ترین کارمند دنیا + عکساین خانم به کارش بسیار علاقه دارد ولی اکنون به خاطر شرایط سنی توانایی حضور مداوم در کارخانه را ندارد به همین علت به صورت پاره‌وقت کار می‌کند. او می‌گوید سال گذشته تصمیم به بازنشستگی گرفتم اما نتوانستم از این کار دل بکنم.

 

 

 

منبع:باشگاه خبرنگاران