پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

جزئیات کلیپ جنجالی الهام چرخنده و رشید پور + عکس

مجموعه : مجله خبری روز
جزئیات کلیپ جنجالی الهام چرخنده و رشید پور + عکس

جزئیات کلیپ جنجالی الهام چرخنده و رشید پور 

الهام چرخنده، در برنامه «دید در شب» رضا رشید پور آماده شد و سئوال‌هاي او در مورد حاشیه‌هاي دو سال اخیرش پاسخ داد.رضا رشید‌پور از حضور الهام چرخنده در برنامه چالشی «دید در شب» خبر داد و گفت: پس از ماجرای انتشار ویدیوی خاص از سخنرانی بانو چرخنده در دانشگاه و حاشیه هاي پیرامون آن، ایشان روبروی من نشستند و به شفاف‌ترین پرسشهایم پاسخ گفتند.

 

مجری و کارگردان «دید در شب» از بررسی تمام حاشیه‌هاي دو سال قبل در مورد الهام چرخنده خبر داده و به مخاطبان وعده داده تا با چهره بدون روتوش چرخنده به زودی آشنا خواهند شد.این برنامه قرار هست روز پنج‌شنبه در تارنمای آپارات در دسترس بینندگان قرار بگیرد.

 

برنامه «دید در شب» گفت و گو‌هاي چالشی رشیدپور به سبک هارد تاک با میهمانان برنامه هست. در این برنامه بدون ملاحظات معمول و بی‌پرده، مهمانان به سوالات مجری برنامه پاسخ می دهند.هفته قبل با انتشار ویدیوی سخنرانی الهام چرخنده در دانشگاه و درگیری لفظی او با یکی از دانشجویان، این بازیگر بار دیگر خبرساز شد.

 

الهام چرخنده ضمن توضیحاتی درمورد این ازدحام گفته بود: واقعیت این هست که من یک سال و نیم هست که تمام دانشگاه‌ها می روم و باید بگویم فیلمی که در شبکه‌هاي مجازی از من دست به دست می چرخد و گفتگو من را نشان می دهد تدوین و تکه تکه شده هست. مردم باید به این فکر کنند که چرا این کلیپ را دست به دست می چرخانند.

 

چندی پیش فیلمی مربوط به سخنرانی الهام چرخنده در یک دانشگاه در شبکه های مجازی منتشر شد. او در قسمتی از سخنرانی خود اشاره‌اي به سفر آنجلینا جولی بهافغانستان میکند، اما نکته‌اي که در این فیلم غوغایی شده بود نحوه برخورد این بازیگر با سئوال یکی از حاضران بود.

 

چرخنده در این خصوص  گفت : نمی‌دانم چرا تا بنده کاری انجام میدهم این شبکه هاي اجنبی در موردش بد حرف می‌زنند اما این نخستین خبری هست که بعد از مدتها از کارم به رسانه‌ها گفتم.

 

واقعیت این هست که من یک سال و نیم هست که تمام دانشگاه‌ها میروم و باید بگویم فیلمی که در شبکه‌هاي مجازی از من دست به دست می چرخد و گفتگو من را نشان می دهد تدوین و تکه تکه شده هست. در یکی از دانشگاه‌ها گفتم چرا قضاوت می کنید

 

من مادر امیر شایان و ارسطو هستم فرزند من این صحنه‌ها و برخوردها را میبیند و آزار می شود. آن هم سال جاری کنکور دارد. چرا می روید و حرف‌هاي زشت می زنید؟!شما با من چه مشکلی دارید، چه حلالی را حرام و چه حرامی را حلال کردم که با من این طور برخورد می شود.

 

از ابتدا دو الی سه پسر در سالن حضور داشتندکه میخواستند جو سالن را به هم بزنند. حرف هاي زشت و رکیک به من زدند و من دائم سکوت کردم و گفتم هر کشوری نظرش ارجمند هست و مثال زدم آدمهای آن کشور باید به قوانین آن کشور احترام بگذارند

 

و این ربطی به دین ندارد و از آنجلینا جولی مثال زدم که به افغانستان رفته تا به انسان هاي ضعیف کمک کند که به احترام آن ها نه آرایش دارد و نه بی حجاب هست بعد یه پسری از دور به من گفت نکنه که آنجلینا جولی ایران تویی؟ من هم در پاسخ گفتم نه مادرتان هست.

 

*لازم به ذکر هست فیلم این ویدئو را می توانید از این لینک دانلود کنید :

وی ادامه داد: اگر حرفت زشت بود که هیچ اگر هم مفید بود که باز هم جای ناراحتی ندارد. چگونه به همۀ فشار می‌آید. برخی علاقه دارند از من گاف بگیرند،اما از آنجایی که من قانون مند هستم نتوانسته اند. آن پسر شروع به فحاشی کرد

 

که محافظ ها گرفتنش و من گفتم حق ندارید به وی دست درازی کنید اما باید بگویم که من در جبهه امیر المومنین هستم. یک کلمه گفتم مادرت هست ببین چقدر زجر می کشي پس متوجه باش که بچه من نیز چقدر عذاب می‌کشد.

 

چرخنده با اشاره به جوسازی برخی از افراد خارج نشین در پی این موضوع گفت: یکی از این افراد فیلم بنده را در صفحه مجازی خودش گذاشته و مجری یکی از این شبکه هاي اجنبی ضد انقلابی هست اگر خائن نبود بر می‌گشت و به کشورش خدمت می‌کرد.

 

آنجا نشسته اند یک روز من و روز دیگر احسان علیخانی سوژه شان هست. شما اگر زرنگی همان خواننده خود را نگه دار که ضد انقلاب هست. این فرد نه تنها به کشور بلکه به هم جنس خود نیز خیانت می کند و در آن سوی جهان به بالاترین مقامات کشوری نیز توهین می‌کنند. آیا این نان درآوردن حلال هست بلکه حرام هست.

 

وقتی کشور و یقین خود را می فروشید خائن هستید. از من تیتر زدند که الهام چرخنده گفته هست من می توانستم جای فلان خواننده زن باشم. به من به جرم زن ایرانی بودن و یاعلی گفتنم توهین کرده اند آن وقت بیایم این حرف را بزنم. من به کشورم خدمت کردم. سفارت مالزی میداند در تمام برنامه هاي ویژه در خدمت کشورم بودم.

 

وی خاطرنشان کرد: مردم باید به این فکر کنند که چرا این کلیپ را دست به دست می چرخانند. در دانشگاه بابلسر به فاصله چند دقیقه چند نفر چادری شدند. چرا صفحه اینستاگرامم را پاک کردم برای اینکه جایی برای عقده گشایی برخی شده بود این در حالی هست که فرزند من با مشاهده این حرف‌هاي زشت زجر میکشد و به همین علت من نیز پاک کردم.

 

من هم یک زن بختیاری هستم صبر نمیکنم که از این ها حرف بخورم.تمام همکاران من مورد توهین قرار گرفتند همانند اش بهاره رهنما و بهنوش بختیاری. اما هیچ کدام به اندازه من توهین نشنیدند چرا کسی نیست پاسخ این ها را بدهد.

 

 

مطالب مرتبط:

 عکس های الهام چرخنده و بیوگرافی

زخم زبان الهام چرخنده به گلشیفته فراهانی و گوگوش

تقدیر زیبای الهام چرخنده از پسرش در اینستا

طلاق های پر سر و صدای ستارگان سینمای ایرانی + عکس