پارس ناز پورتال

خواستگاری مجازی از دختری در رویایی ترین حالت + عکس

خواستگاری مجازی از دختری در رویایی ترین حالت + عکس

خواستگاری مجازی از دختری در رویایی ترین حالت

 

این روزها پیشرفت تکنولوژی باعث پیشرفت روشهای ابراز احساسات نیز شده است به نحوی که به گزارش پارس ناز یکی از کارکنان خلاق شرکت Valve تصمیم گرفت برای خواستگاری از دوست دخترش برای اولین بار از یک هدست واقعیت مجازی استفاده کند.

 

به گزارش پارس ناز، این جوان باهوش با استفاده از هدست HTC Vive که هنوز به بازار عرضه نشده و نرم افزار Valve نصب شده بر روی آن توانست به طور مجازی از دختر مورد علاقه اش در رویایی ترین فضاها خواستگاری کرده و به او پیشنهاد ازدواج بدهد.

خواستگاری مجازی از دختری در رویایی ترین حالت + عکس

این کار شگفت انگیز در اتاق آزمایش شرکت Valve در Bellevue آمریکا و با حضور Kelly Tortorice و Chandler Murch انجام شد . این دو نفر با استفاده از این هدست دو طرف فضاهای مجازی دلخواه خود را ایجاد کرده و خودشان را در این محیط ها قرار دادند

 

به انتخاب این زوج با سلیقه این فضاهای رویایی عبارت بودند از عرشه کشتی، در کنار یک آتش سه بعدی و بر فراز کوه های آلپ. عروس و داماد در فضاهای مجازی یاد شده به گشت و گذار مجازی پرداختند و در همین حین داماد حلقه ازدواج مجازی را بیرون آورد و در برابر عروس زانو زد و از او خواستگاری کرد ! البته وی بعد از آزمایش یک حلقه واقعی را نیز به عروس داد !

اگر چه انجام این خواستگاری به صورت عادی هم امکان پذیر بوده، اما مزیت آن امکان حضور در اماکن و نقاط زیبا و خاطره انگیز به طور سه بعدی است که در حالت عادی بدون صرف وقت و هزینه فراوان امکان پذیر نبوده است. قرار است هدست Vive در اواخر سال 2015 در دسترس علاقمندان قرار بگیرد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

خواستگاری از نوع اینترنتی و شرطی بسیار عجیب.!

 

خواستگاری از دختر مورد علاقه قبل از شیرجه

 

ایده جالب داماد خلاق برای خواستگاری از نوع ماشین کاری