پارس ناز پورتال

قاصدک 24

کار اخلاقی کی روش و بازیکنان تیم ملی +عکس

کار اخلاقی کی روش و بازیکنان تیم ملی +عکس

کار اخلاقی کی روش و بازیکنان تیم ملی,سرمربی تیم ملی به همراه دو بازیکن تیمش به دیدار کودکان یتیم و معلول مجتمع خیریه بهشت رضا (ع) رفتند.

کار اخلاقی کی روش و بازیکنان تیم ملی +عکسکارلوس کی‌روش امروز (یک‌شنبه) پس از تمرین صبح تیم ملی به همراه جواد نکونام کاپیتان تیم ملی و رضا قوچان نژاد با حضور در مجتمع خیریه بهشت رضا (ع) به نمایندگی از تیم ایران از کودکان یتیم و معلول این مجتمع دیدار کردند.

کار اخلاقی کی روش و بازیکنان تیم ملی +عکساین مجتمع خیریه همان مکانی است که بازیکنان تیم ملی پیش از سه بازی حیاتی ایران در رقابت‌های انتخابی جام جهانی با حضور در آن با شرایط نگهداری این کودکان آشنا شده بودند.
کار اخلاقی کی روش و بازیکنان تیم ملی +عکسبه گفته مسئول این مجتمع، کمک‌های تیم ملی در آن زمان باعث شد که در کنار سایر کمک‌های رسیده، مکانی دائمی برای این کودکان تهیه شود.
 

امروز همچنین از سوی کادر فنی و بازیکنان تیم ملی مبلغ 12 هزار دلار بابت تجهیز این مجتمع به کامپیوتر و تجهیزات الکترونیکی اهدا شد.

 

همچنین البسه و اقلام ورزشی که سرمربی تیم ملی از باشگاه منچستریونایتد تهیه کرده بود به کودکان این مجتمع و همچنین سه شعبه دیگر این مجمتع هدیه شد.

 

در این دیدار صمیمانه کی‌روش به همراه نکونام و قوچان‌نژاد از این کودکان خواستند برای موفقیت تیم ملی دعا کنند.

 

کاپیتان تیم ملی از مسئول این مجتمع خواست که روز بازی‌های ایران در لابی این مجتمع کودکان را جمع کند تا آنها به صورت دست جمعی ضمن حمایت از تیم ملی برای موفقیت ایران دعا کنند.
کار اخلاقی کی روش و بازیکنان تیم ملی +عکسیکی از کودکان هنرمند این مجتمع که از دو دست معلول بود با هنر خود و با استفاده از دهان نقاشی زیبایی را تقدیم به سرمربی تیم ملی کرد و روی آن نوشت: «تقدیم به کارلوس کی‌روش و با آرزوی سربلندی ایران در جام ملت‌های آسیا».

 
کی‌روش هم پس از دریافت این هدیه زیبا و به یادماندنی خطاب به بهرام که سرمربی تیم ملی او را “بهرام پیکاسو” لقب داد، گفت: باید به این هنری که خدا به تو داده افتخار کنی. من برای تو بهترین‌ها را آرزو دارم.

 
سرمربی تیم ملی همچنین با اشاره به فرا رسیدن سال نوی میلادی برای کودکان ایران و جهان آرزوی آرامش و سلامت کرد و خطاب به کودکان این مجتمع گفت: با همین قدرت به زندگی‌تان ادامه بدهید و یادتان باشد که همیشه خوشحال باشید.