پارس ناز پورتال

چرا پمپ لئو، بهترین پمپ چینی در بازار است؟

چرا پمپ لئو، بهترین پمپ چینی در بازار است؟

الکتروپمپ که شاید بسیاری آن را پمپ آب می‌خوانند، یکی از تجهیزات مهم صنعتی برای انتقال آب یا سیالات مختلف است. اگرچه ممکن است کاربرد پمپ آب را تنها در منازل مسکونی و برای انتقال آب تصور کنید، اما این دستگاه یک وسیله بسیار مهم در محیط‌های صنعتی و تولیدی به حساب می‌آید.

 

به همین خاطر است که تولید کنندگان زیادی هستند که این دستگاه را با مشخصات گوناگون طراحی و ارائه کرده‌اند تا در هر زمینه‌ای بتوان به سیال با فشار مناسب دسترسی پیدا کرده و آنها را به راحتی انتقال داد.

 

در میان برندهای متنوع الکتروپمپ، پمپ لئو را یکی از با کیفیت‌ترین آنها می‌شناسند. در واقع کیفیت و تنوع بالای پمپ‌های لئو سبب شده تا این برند به بهترین پمپ چینی در بازار شناخته شود.

 

محصولات لئو شامل مدل‌های متنوعی از پمپ آب، پمپ کفکش، پمپ طبقاتی، بشقابی، خود مکش، محیطی، سیرکولاتور، سانتریفیوژ، جتی و غیره می‌شوند که هر یک در زمینه‌های به خصوصی قابل بهره‌برداری هستند.

 

علی رغم آنکه شاید محصولات چینی از نگاه بسیاری به محصولاتی با کیفیت پایین شناخته شده‌اند اما بر اساس بازخورد مصرف کنندگان و کیفیت محصولات، می‌توان با اطمینان گفت که پمپ لئو، بهترین پمپ چینی در بازار است.

 

به همین خاطر برای آشنایی بیشتر با پمپ‌های این شرکت در ادامه بیشتر از برند لئو و محصولات متنوع آن خواهیم گفت تا با آگاهی بیشتری بهترین پمپ را از این برند با قیمت مناسب خریداری کنید.

 

آشنایی با پمپ لئو، بهترین پمپ چینی در بازار

 

برند صنعتی لئو که یک برند چینی به حساب می‌آید، یک تولید کننده و تامین کننده فعال و موفق در زمینه انواع پمپ آب است. کارخانه و شرکت لئو برای نخستین بار در سال 1995 در شنژن چین تاسیس شد و جزو اولین شرکت‌های چینی بود که به دلیل محبوبیت و فروش بالای محصولات، پا در عرصه بورس کشور گذاشت و جزو شرکت‌های بورسی در صنعت چین شناخته شد.

 

هم اکنون برند بزرگ لئو در کشور چین دارای چهار پایگاه تولیدی در این کشور می‌باشد و بیش از 4000 کارمند دارد. این کارخانه بزرگ سالانه بیش از شش میلیون قطعه پمپ را در انواع مختلف و با کاربری‌های متعدد به بازار صنعتی جهانی ارائه می‌دهد. در 20 سال گذشته شرکت لئو بیش از 60 میلیون پمپ را تولید و در بازار جهانی به فروش رسانده است.

 

هم اکنون تولیدات این شرکت برتر چینی، در حداقل 140 کشور و منطقه در سراسر جهان به فروش می‌رسند. همین تولید و تامین پمپ در ابعاد گسترده سبب شده تا نقش محصولات با کیفیت لئو را در صنایع مختلف پر رنگ بدانیم.

 

در واقع پمپ‌های لئو با مشخصات و کیفیت منحصربه‌فرد خود در زمینه‌های مختلف حفاظت از آب، در صنایع پتروشیمی، صنایع معدن، متالوژی، آتش نشانی، کشاورزی، تامین آب شهری و زهکشی، برق و غیره نقشی سازنده و مهم ایفا کرده‌اند و کمک کرده‌اند تا چرخ صنایع و تولید بسیار قدرتمند به حرکت درآید.

 

انواع پمپ لیو

همانطور که گفتیم پمپ‌های لئو در انواع مختلف و برای استفاده در زمینه‌های گوناگون صنعتی، تجاری، تولیدی، کشاورزی، خانگی و غیره مورد استفاده واقع می‌شوند. به طور کلی می‌توان پمپ‌های لیو را به 10 نوع مختلف تقسیم کرد و نام برد.

 

 1. پمپ استخری
 2. پمپ طبقاتی
 3. پمپ بشقابی
 4. پمپ خود مکش
 5. پمپ محیطی
 6. پمپ جتی
 7. پمپ آب نما
 8. پمپ سیرکولاتور
 9. پمپ سانتریفیوژ
 10. پمپ کفکش

 

از میان این 10 مدل، پمپ بشقابی، پمپ جتی، پمپ محیطی و پمپ خودمکش جزو پمپ‌های خانگی لئو به حساب می‌آیند که در ساختمان‌های تجاری و مسکونی برای انتقال آب با فشار مناسب بسیار کارآمد می‌باشند.

 

پمپ طبقاتی، پمپ سیرکولاتور، پمپ کفکش، پمپ لجنکش نیز جزوی از پمپ‌های صنعتی این شرکت دسته بندی شده که در زمینه‌های صنعتی، کشاورزی، تولیدی، شیمیایی، غذا و دارو و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

آشنایی با انواع پمپ خانگی لیو

پمپ بشقابی: این نوع پمپ دارای یک پروانه است که با سرعت بالا مایع را به دور خود می‌چرخاند و باعث افزایش فشار آن می‌شود. این پمپ‌ها برای تامین آب در منازل و ساختمان‌هایی با طبقات کمتر مناسب هستند. پمپ بشقابی لئو مدل  ACM75یکی از این مدل‌هاست.

 

پمپ جتی: این نوع پمپ دارای دو پروانه است که یکی از آن‌ها مایع را به داخل پمپ جذب می‌کند و دیگری آن را با فشار بالا به خارج می‌فرستد. این پمپ‌ها برای تامین آب در مناطقی با فشار آب کم و بیرون کشیدن آب چاه‌های عمیق مناسب هستند. پمپ جتی لئو مدل  AJM75H یکی از نمونه‌های خوب در این زمینه است.

 

پمپ محیطی: این نوع پمپ دارای یک پروانه است که در داخل یک حلقه قرار دارد و با چرخش آن حلقه، مایع را به دور خود مکیده و فشار آن را افزایش می‌دهد. این پمپ‌ها برای تامین آب در مناطق با فشار آب متوسط و چاه‌های کم عمق مناسب هستند. پمپ محیطی لئو مدل  APM37یکی از نمونه‌های پمپ محیطی لئو است.

 

پمپ خودمکش: این نوع پمپ دارای یک سامانه خودجوش است که باعث می‌شود پس از روشن شدن، پمپ به صورت خودکار شروع به جذب و افزایش فشار مایع کند. این پمپ‌ها برای تامین آب در مناطق با فشار آب نامناسب و چاه‌های سطحی مناسب هستند. پمپ خودمکش لئو مدل  APSM37مثالی از این نوع از پمپ‌هاست.

 

آشنایی با برخی از انواع پمپ صنعتی لئو

همانطور که گفتیم پمپ‌های لئو برای کاربردهای خانگی، صنعتی، کشاورزی و آبرسانی مناسب هستند. این پمپ‌ها دارای کیفیت بالا، قدرت پمپاژ مناسب، طول عمر زیاد و قیمت رقابتی هستند. برخی از انواع پمپ صنعتی لئو عبارتند از:

 

پمپ طبقاتی: این نوع پمپ برای افزایش فشار آب در ساختمان‌ها، هتل‌ها، بیمارستان‌ها و صنایع استفاده می‌شود. پمپ طبقاتی لئو دارای بدنه استیل ضد زنگ و موتور الکتریکی با حفاظت حرارتی است. برای مثال: پمپ افقی طبقاتی سه فاز لئو مدل  EMH12-5/5

 

پمپ کف کش: این نوع پمپ برای خالی کردن آب از مناطق فرو رفته مانند حوضچه‌ها، چاه‌ها، استخر‌ها و زیرزمین‌ها استفاده می‌شود. پمپ کف کش لئو دارای بدنه چدن گرافیت داکتیل و پروانه استیل ضد زنگ است. مثال: کفکش 1.5 اینچ 12 متری لئو مدل QDX1.5-12-0.25LA

 

پمپ لجن کش: این نوع پمپ برای جابجایی سیالات شامل مواد جامد مانند لجن، فاضلاب، گل و شن استفاده می‌شود. پمپ لجن کش لئو با بدنه چدن و پروانه سخت کار شده است. مثال: پمپ لجن کش سه فاز لئو مدل  WQD10-8-0.55

 

پمپ سیرکولاتور: این نوع پمپ برای گردش آب گرم در سیستم‌های گرمایش مرکزی، تابشی و کف سرد استفاده می‌شود. پمپ سیرکولاتور لئو دارای بدنه چدن و محور استیل ضد زنگ است. مثال: پمپ سیرکولاتور مدل LRP15/6S

انواع پمپ لیو

چرا پمپ لئو، بهترین پمپ شناخته شده است؟

 

قطعا اگر محصولات برندی، جزو پرفروش‌ترین محصولات بازار باشد، پشت آن تبحر در تولید و کیفیت بالا وجود خواهد داشت. از آنجایی که پمپ‌های لئو نیز پرفروش‌ترین پمپ‌ها در بازار تجهیزات صنعتی محسوب می‌شوند بدون شک دارای مزایای بسیاری خواهند بود.

 

کیفیت بالا، طول عمر زیاد و از همه مهم‌تر قیمت رقابتی و بسیار مناسب پمپ‌های لئو دلایلی هستند که برای محبوبیت پمپ‌های لئو می‌توان شمرد. با نگاهی کمی دقیق‌تر، پمپ‌های لئو دارای چند مزیت دیگر نیز هستند که این مزایا را در ادامه لیست کرده‌ایم.

 

 • دارای استاندارد بین‌المللی اتحادیه اروپا
 • دارای تاییدیه ACS
 • کیفیت بالا
 • حفاظت از محیط زیست
 • ایمنی بالا
 • نقش اساسی در صرفه‌جویی آب و برق
 • دارای متریال مقاوم (چدن، برنج، استیل ضد زنگ، گرافیت داکتیل)
 • دارای الکتروموتور جدا از هوزینگ پمپ
 • نگهداری و تعمیر آسان
 • مصرف انرژی پایین
 • ابعاد کوچک
 • صدای اندک

 

فروشگاهی مطمئن برای خرید پمپ لئو با قیمت مناسب

 

تا به اینجا سعی‌مان بر آن بوده تا شما را با یکی از برندهای پرفروش و با کیفیت صنعتی در زمینه تولید پمپ آشنا کنیم. حالا که با انواع پمپ لئو و مزایای آن آشنا هستید بهتر است از فروشگاهی معتبر و مطمئن برای خرید پمپ لیو اقدام نمایید.

 

فروشگاه اینترنتی واسپور پمپ، بهترین مرجع برای خرید انواع الکتروپمپ، پمپ صنعتی، گیربکس، الکتروموتور، موتور پمپ بنزینی، موتور برق، ویبراتور و انواع تجهیزات و لوازم جانبی صنعتی است. در این فروشگاه می‌توانید از برترین برندها محصول مورد نیازتان را با قیمتی مناسب‌تر از سایر فروشگاه‌ها خریداری و سفارش دهید.

 

همچنین کارشناسان خبره واسپور پمپ با راهنمایی‌های تخصصی خود کمک می‌کنند تا بهترین مدل را برای حرفه یا موقعیت خود انتخاب نمایید. به فروشگاه اینترنتی واسپور پمپ مراجعه کرده و لیستی از با کیفیت‌ترین محصولات صنعتی را با دقت بررسی کنید.