پارس ناز پورتال

چرا سحر زکریا ازدواج نکرده است؟ + عکس

مجموعه : اخبار سینما
چرا سحر زکریا ازدواج نکرده است؟ + عکس

چرا سحر زکریا ازدواج نکرده است؟ 

چرا سحر زکریا ازدواج نکرده است؟ سحر زکریا یک بازیگر فعال ایرانی می باشد که در عرصه تلویزیون و سینما فعالیت می کند. او در تاریخ دو مهر هزار و سیصد و پنجاه و دو به دنیا آمده است. سحر زکریا اصالتا اراکی می باشد اما در گیلان به دنیا آمده است. به طور کلی در مورد تحصیلات او هیچگونه اطلاعاتی در دسترس نیست. او با بازی در فیلم تلویزیونی در پناه تو در سال 1374 فعالیت بازیگری خود را آغاز کرد.

 

همچنین توانایی خود را در نمایش ها و تئاتر های گوناگون به اشتراک گذاشت. این خانم بازیگر دارای حواشی بسیار زیادی در فضای مجازی می باشد. به علاوه او تا کنون ازدواج نکرده و مجرد می باشد. در این مورد نیز مصاحبه هایی بسیاری انجام داده است.

 

نظر سحر زکریا در مورد سنش

سحر زکریا در چهل و دو سالگی نیز همچنان احساس می کند زیبا و جوان می باشد. او معتقد است که سن یک عدد است و هنوز هم جوان و زیبا است. این این خانم بار ها گفته است که در سن چهل و دو سالگی همان احساسی را دارد که در سن بیست سالگی داشته است. او هیچ وقت سن و سالش را پنهان نمی کند و نگران این نیست که در این سن مجرد مانده است.

چرا سحر زکریا ازدواج نکرده است

این مسئله که خانم زکریا در مورد سن و سالش حساسیتی ندارد کمی عجیب به نظر می رسد. زیرا اغلب بازیگران علی الخصوص خانم ها سن خود را اعلام نمی کنند. زیرا ممکن است بعد از آن نتوانند دیگر نقش دختر های جوان را در فیلم ها بازی کنند.

 

بیشتر بخوانید: دلیل ازدواج نکردن سحر زکریا تا 40 سالگی

 

وضعیت تاهل سحر زکریا

ایشان هم اکنون مجرد می باشند و در مورد ازدواج می گوید ازدواج یک اتفاق است و باید به وقتش رخ دهد. چند سال قبل در مصاحبه ای گفته بود که من با آغوش باز به استقبال چهل سالگی می روم. به علاوه در مصاحبه ای گفته است که سن و سال بازیگر ها به یک دغدغه بدل شده است. زیرا در فیلم های ایرانی صرفاً کارگردان به دنبال عروسک می باشند نه بازیگر.

 

این موضوع بسیار ناراحت کننده است زیرا در یک قصه خوب و یک داستان قوی برای هر سن و سالی شرایط کار کردن وجود دارد. همین مسائل موجب شده است که افراد پنهان کاری کنند و در سن چهل سالگی خودشان را یک دختر جوان بیست ساله جا بزنند.

 

نگرانی خانم زکریا در مورد بالا رفتن سنش

خانم سحر زکریا در مصاحبه ای گفته اند که بنده نگران نیستم که سنم بالا رود. همچنین هیچ گونه دلواپسی از وارد شدن به سن چهل و دو سالگی ندارم. زیرا سن یک عدد است و کسی که تنها دغدغه اش سن و سالش می باشد از زندگی چیز خاصی نمی داند. او اضافه کرده است که افراد باید از عمر شان لذت ببرند و مهم نیست در چه سنی قرار دارند.

 

افرادی که از سن واقعی خود می ترسند و نگران آن هستند. کسانی هستند که فیلم های خوب در طول عمرشان ندیده اند، کتاب نخواندند، معاشرت های مناسبی نداشته اند و شادی های جذابی تجربه نکرده اند. افرادی که این تجربه ها را داشته باشند نگران سن و سالشان نمی باشند.

 

زیرا از تمام عمر خود به نحو احسنت استفاده کرده اند. خانم زکریا گفته که من هر سال از زندگی ام را برگ زرین می دانم که با آن توانسته ام تجربه های بسیاری به دست آورم. فردی که عادت کرده باشد از زندگیش لذت ببرد برایش مهم نیست که چند سال عمر دارد.

 

نظر سحر زکریا در مورد ترس بالا رفتن سن

سحر زکریا در برخی از صحبت های خود در مورد موضوع ترس بالا رفتن سن خانم ها صحبت هایی داشته است. او گفته است که این ترس دارای ریشه فرهنگی می باشد. خانم ها معمولا این باور اشتباه را دارند که برای خود زمان طلایی یا گلدن تایم قائل می شوند. همچنین آن ها باور می کنند که زمانی که به چهل سالگی برسند دیگر مانند جوانیشان جذاب نیستند.

 

به طور کلی هیچ کس نمی تواند این موضوع را نادیده بگیرد که جوانی زیبایی خاص خود را دارد. اما این نکته وجود دارد که افراد زمانی که جوانی را پشت سر می گذارند نباید احساس پیری کنند و در مورد ظاهرشان بی اعتنا باشد. همچنین خانم زکریا اضافه کرده است که افراد در هر سنی نباید ورزش و تناسب اندام را رها کنند.

 

اگر افراد به طور مرتب ورزش کنند و یک برنامه مناسب تغذیه ای داشته باشند به علاوه به پوستشان اهمیت دهند. در این صورت می توانند پیری را تا حد زیادی به تعویق بیندازند. به هر حال افراد باید یاد بگیرند برای خود و سن و شرایط شان ارزش قائل باشند.

 

بزرگترین تغییر در چهل سالگی سحر زکریا

سحر زکریا در مورد بزرگترین تغییری که در چهل سالگی اش رخ داده است می گوید از بیست سالگی من تنها بیست و دو سال گذشته است. او این دو دهه را مملو از تغییرات و تجربه برای خود می دانند. که برخی از آن ها جنبه مالی و حرفه ای برای او دارند. خانم زکریا می گوید در طول این سال ها من توانسته ام به چیزی که دوست دارم دست پیدا کنم و از این بابت برای خود بسیار خوشحالم.

ازدواج سحر زکریا

همچنین گفته است که همواره در دوران بچگی و جوانی دوست داشته بازیگر شود. در نهایت این اتفاق برایش افتاده و توانسته در مسیر آرزو هایش قدم بر دارد. همین حس موجب می شود که او در زندگی احساس رضایت بیشتری داشته باشد و از موقعیت خود لذت ببرد.

 

بیشتر بخوانید: بیماری سحر زکریا چیست؟ (همه چیز درباره سحر زکریا) + عکس

 

نظر سحر زکریا در مورد دیر ازدواج کردن

سحر زکریا گفته که افراد نباید به خاطر دیر ازدواج کردن شان اعتماد به نفس خود را از دست بدهند. این افراد هرگز نباید ازدواج نکردن را دلیل سرخوردگی خود بدانند. افرادی که در چهل سالگی ازدواج نکرده اند نشان می دهد در این موضوع کمی سخت گیر می باشند. علاوه بر این ممکن است مسائل تحصیلی و کاری شان در اولویت قرار داشته باشد.

 

همچنین برای برخی از افراد ممکن است پیش بیاید که نتوانستند فرد مورد نظر شان را پیدا کنند. افراد هرگز نباید به دلیل ترس از تنهایی یا دیدن متاهل شدن دوستان شان باعث شود تن به ازدواجی دهند که در آن هیچ گونه علاقه ای وجود نداشته باشد. انتخاب معیارهای اشتباه برای ازدواج می تواند بعد ها مشکلات بسیار زیادی برای افراد به دنبال داشته باشد.

 

همچنین سحر زکریا در مورد معیارهای ازدواج گفته اند برخی از افراد به ازدواج دید مادی دارند. آن ها به این امید ازدواج می کنند که طرف مقابلشان آن ها را از لحاظ مالی تامین کند. یک زن در درجه اول باید به فکر مستقل بودن و استقلال مالی باشد. زنی که دستش در جیب خودش باشد اعتماد به نفس و عزت نفس بیشتری دارد و هرگز با انگیزه مالی ازدواج نمی کند.

 

علاوه بر این گفته است برخی از دختر ها برای رویای لباس عروس ازدواج می کنند. همچنین اضافه کرده که من هیچ وقت رویایی لباس عروس نداشته ام و عروسی برای من رویا نبوده است. تنها رویای من در زندگی این بوده که یک زن موفق باشم و خود را در مقامی بالا ببینم. سحر زکریا اعلام کرده است که من مخالف عروسی و ازدواج نیستم.

 

توضیحات سحر زکریا در مورد ازدواج

سحر زکریا در مورد ازدواج می گوید که ازدواج از آن مسائلی است که ارتباط زیادی با موقعیت و شرایط زندگی فرد ندارد. ازدواج زمانی رخ می دهد که فرد برنامه ریزی منظمی برای آن نداشته و تنها اتفاقی است که پیش می آید. او گفته است که من سعی می کنم در مورد آن عاقلانه برخورد کنم.

 

سحر زکریا می گوید هیچ وقت در زندگیم منتظر ازدواج نبوده ام. زیرا اگر قصد من ازدواج بود سال ها پیش ازدواج می کردم. او معتقد است کسی که در مقام همسر وارد زندگیش می شود باید باعث آرامش و رشد او شود.

 

دلیل ازدواج نکردن سحر زکریا

سحر زکریا از بازیگران مجرد سینما و تلویزیون می باشد. این خانم دلیل ازدواج نکردن خود را شکست عشقی و نداشتن فرصت برای ازدواج و انتخاب دانسته است. او در مورد زندگی شخصی خود می گوید ازدواج نکردن من به معنای نداشتن خواستگار و فرصت مناسب برای ازدواج و انتخاب نیست.

 

به علاوه اضافه کرده که هیچ وقت از اینکه ازدواج نکرده سرخورده نیست و رویای جشن و لباس عروس را ندارد. سحر زکریا گفته است که من هیچ وقت نتوانستم خودم را در مقام یک عروس زیبا تصور کنم. اما همیشه خود را در مقام یک زن موفق و مشهور می بینم. او گفته ازدواج نکردن من در این سن به معنای سخت گیر بودن من است.

 

همچنین گفته که اولویت من در زندگی مسائل کاری و تحصیلی بوده و اینکه تاکنون نتوانسته ام فردی را پیدا کنم که او را مناسب زندگی مشترک بداند. سحر زکریا می گوید ترس من از انتخاب بد بیشتر از مجرد ماندن است. برای همین تاکنون مجرد مانده ام او گفته که من نمی خواهم تن به ازدواجی دهم که بنا به شرایط پیش آمده است. بلکه من می خواهم در مورد ازدواج یک انتخاب گر باشم.

 

شروع بازیگری و شهرت سحر زکریا

سحر زکریا در سریال در پناه تو نقش دختر عموی رامین را بازی می کرد. او با بازی کردن در این سریال به دنیای بازیگری پا گذاشت. بعد از آن در تله تئاتر ها و نمایش های زیادی بازی کرد و استعداد خود را به نمایش گذاشت. بسیاری از افراد اعتقاد دارند که سحر زکریا با بازی در فیلم مردی از جنس بلور معروف و دیده شد. او با این مجموعه به تلویزیون بازگشت و چند مجموعه تلویزیونی مختلف را بعد از آن بازی کرد.

دلیل مجرد ماندن سحر زکریا

سحر زکریا در مجموعه طنز قطار ابدی نقش همسر رابین هود را بازی می کرد. این مجموعه تا حد زیادی به شهرت او کمک کرد و موجب دیده شدن بیشتر او شد. اما سریال پاورچین به کارگردانی مهران مدیری موجب شد که استعداد های سحر زکریا در بازیگری بیشتر نشان داده شود. همچنین به اوج محبوبیت و معروفیت برسد.

 

سحر زکریا در فیلم های مختلفی به کارگردانی مهران مدیری بازی کرده که این فیلم ها در شهرت او تاثیر بسیار زیادی گذاشته اند. فیلم هایی که خانم زکریا با مهران مدیری بازی کرده است سریال هایی بسیار قوی می باشند. این سریال ها شامل پاورچین قهوه تلخ و مرد دو هزار چهره است. مدیری توانسته استعداد های نهان او را در فیلم های خود به طور کامل به نمایش بگذارد.

 

بیشتر بخوانید: ماجرای رابطه سحر زکریا و مهران مدیری چه بوده است + عکس

 

ممنوع الکاری سحر زکریا

سحر زکریا بعد از درگذشت علی انصاریان در صفحه اینستاگرامی خود به خرید واکسن کرونا به شدت اعتراض کرد. علی انصاریان یک فوتبالیست بود که در اثر ابتلا به ویروس کرونا فوت کرد. اعتراض سحر زکریا با واکنشی بسیار تند در اخبار بیست و سی همراه شد. علاوه بر این در فروردین هزار و چهارصد با ضبط یک فیلم خبر داد که به دلیل اعتراضش برای نخریدن واکسن کرونا ممنوع الکار و ممنوع التصویر شده است.

 

اعتراض سحر زکریا در مورد درآمد سایر بازیگران

سحر زکریا از جمله پر حاشیه ترین بازیگران ایرانی می باشد. او در مورد برخی از بازیگران از جمله دستمزد میلیاردی محمدرضا گلزار واکنش بسیار تندی از خود نشان داد. بعد از پخش شدن خبر دستمزد میلیاردی رضا گلزار در یک استوری در صفحه شخصی اش نسبت به این مسئله واکنش نشان داد.

 

سحر زکریا گفت تجاوز فقط تعرض جنسی نیست. بلکه تجاوز به باور و دارایی یک ملت بدتر می باشد. او گفت تجاوز یعنی کاری که عده ای از هنرمندان با مردم انجام می دهند. سپس گفت بخورید نوش جانتان فقط دم از مردم و ذکر گفتن در نیمه شب نزنید. این کنایه سحر زکریا مربوط به فیلمی بود که گلزار در آن گفته بود از ۷ سالگی ذکر می گوید و شبانه دعا می کند.

 

اعتراض سحر زکریا به واکسن کرونا

زمانی که ویروس کرونا در ایران شایع شد سحر زکریا در مورد تاخیر خرید واکسن واکنشی تند و اعتراضی نشان داد. واکنش اعتراضی او بسیار خبر ساز شد و افراد بسیاری از این واکنش ناراحت شدند. سحر زکریا در صفحه اینستاگرام خود با شیون و زاری در مورد این مسئله واکنش نشان داد. او به شدت از مسئولان کشور به دلیل نخریدن واکسن انتقاد کرد و آن ها را متهم به مرگ هموطنان کرد.

 

درگیری سحر زکریا با مهران مدیری

یکی دیگر از حواشی سحر زکریا درگیری و دعوای او با مهران مدیری بود. این درگیری در فضای مجازی جنجال بسیاری به پا کرد. این دو بازیگر معروف در فیلم های زیادی در کنار یکدیگر ایفای نقش کردند. طی این مسئله هر دوی آن ها به جدال لفظی پرداختند. بسیاری از بازیگران به این جدال لفظی در میان آن ها واکنش نشان دادند.

 

سحر زکریا در مورد سایر بازیگران نوشت که مردم بازیگران خود را انتخاب نمی کنند. بلکه مافیا و پشت پرده این صنعت تعدادی بازیگر را انتخاب کرده و آن ها به طور مداوم کار می کنند. به طور کلی معمولاً گروهی همیشه کار می کنند و فیلم و سریال ها توسط آن ها ساخته می شوند.

 

به علاوه خطاب به همه ی همکارانش گفت من نمی خواهم کسی با عینک گران قیمت بر سر مزارم بیاید. زیرا من را در زمان زنده بودنم کشته اند. همچنین اضافه کرد که من بازی نمی کنم زیرا با پارتی بازی و لابی کردن نمی توانم سر کار بروم. همچنین خطاب به مهران مدیری گفت شما در مصاحبه هایتان گفته اید به آدم های سر چهار راه فکر می کنید.

 

اما ذهن من درگیر شده است که چگونه به تیمی که سال ها با شما کار کردند فکر نکرده اید. از مهران مدیری پرسیدند چرا با تیم قدیمی تان کار نکرده اید. این تیم گروهی هستند که مردم هنوز دوستشان دارند. عنوان کردن این موضوعات به صورت صریح موجب ناراحتی بسیاری از افراد و همچنین واکنش آن ها شد.

 

خانواده سحر زکریا

سحر زکریا گفته است که مادرش اصالتاً گیلانی می باشد. همچنین عنوان کرده که او نیز در گیلان به دنیا آمده است. اما از آن جایی که پدرش دوست داشت نام فرزندانش در شهر خودشان ثبت شود. شناسنامه اش را در اراک گرفت. پدر سحر زکریا مهندس برق بود خانواده زکریا به دلیل شغل پدر مجبور بودند در شهرها و مناطق مختلفی زندگی کنند.

 

او عنوان کرده است که در شهرهای همدان، کرمانشاه، ملایر، فومن، لاهیجان و رشت زندگی کرده است. بعد از آن نیز به تهران آمدند و در آنجا ماندگار شدند. سحر زکریا گفته است که من بسیار سازگار بودم. در هر مدرسه ای که می رفتم با خلق و خوی بچه های آن جا می ساختم. سحر زکریا گفته در طول این جا به جایی چیزهای زیادی یاد می گرفتم و تجربه کسب می کردم.

دلایل ازدواج نکردن سحر زکریا چیست

این موضوع منجر شده بود که این جا به جایی ها برایش ناخوشایند نباشد. سحر زکریا دارای یک خواهر به نام یگانه می باشد. او در مورد پدر و مادرش می گوید آن ها تکیه گاهی امن برای من و خواهرم هستند. زکریا عنوان کرده که اخلاقیات را از آن ها یاد گرفته و عادت کرده است در محیطی آرام و بدون خشونت رشد کند. او اعتقاد دارد که بچه های الان صبر و تحمل و فداکاری را مانند ما از والدین خود نمی بینند و دریافت نمی کنند.

 

متاسفانه بچه های امروزی در یک فضای خودخواه و مادی گرا رشد می کنند. خواهر سحر زکریا ازدواج کرده و دارای یک فرزند می باشد. او از سحر زکریا چهار سال کوچک تر است. او در مورد خواهرش گفته است که شخصیت بسیار آرامی دارد و در تضاد من که همیشه در تحرک و هیجان هستم به سر می برد. همچنین گفته است همین مورد موجب شده که ما از یک دیگر دور باشیم اما همیشه غم خوار و دوستدار یکدیگر بوده ایم.

 

بیشتر بخوانید: افشاگری سحر ذکریا درباره مهران مدیری + عکس

 

شهرهای مورد علاقه سحر

زکریا سحر زکریا گفته است من شهرهایی که در کنار آب هستند را بسیار دوست دارم. زیرا این شهرها دارای مردمانی بسیار خونگرم هستند. او گفته است که از مردم شمال و جنوب بسیار خوشم می آید. همچنین در مصاحبه ای گفته شیرازی ها را بسیار دوست دارم.

 

علاقه سحر زکریا به موسیقی

سحر زکریا اکثراً به موسیقی پاپ گوش می دهد. گاهی نیز سنتی را در کنار آن گوش می دهد. او گفته است که کار های آقایان اعصار و همایون شجریان بسیار لذت می برد. همچنین آلبوم باران تهی، گروه چارتار را بار ها گوش داده و به آن عشق می ورزد.

 

حرفه ورزشی سحر زکریا

سحر زکریا بیشتر وقت خود را به ورزش رزمی کیک بوکسینگ اختصاص می دهد. همچنین او در زمینه های بدن سازی و شنا فعالیت می کند. این خانم بازیگر بسیار طرفدار ورزش می باشد و بسیاری از ورزش ها را امتحان کرده است. او بار ها گفته است که ورزش کردن را دوست دارد و به تناسب اندام بسیار اهمیت می دهد.

 

سحر زکریا می گوید من تا جایی که بتوانم ورزش می کنم. او گفته به رژیم غذایی خود بسیار توجه می کنم تا تناسب اندام خود را حفظ نمایم. همچنین مصرف مواد چاق کننده در زندگی او در حد حداقل می باشد.

 

فیلم شناسی سحر زکریا

سحر زکریا در تله فیلم ها مجموعه های تلویزیونی و سینمایی های بسیاری کار کرده است. همچنین او دارای تعدادی فیلم هایی در شبکه نمایش خانگی می باشد.

 

فیلم های سینمایی سحر زکریا

سینمایی هایی که سحر زکریا در آن ایفای نقش کرده است شامل موارد زیر می باشد.

۱_ سینمایی مردی از جنس بلور به کارگردانی سعید سهیلی.۲_ سینمایی پسران مهتاب به کارگردانی مهدی ودادی.

۳_ فیلم سینمایی تله به کارگردانی سیروس الوند.

۴_ فیلم اگه می تونی منو بگیر به کارگردانی شاهد احمدلو.

۵_سینمایی زن دوم به کارگردانی سیروس الوند.

۶ _سینمایی چیزی شبیه معجزه

۷_ سینمایی دلداده به کارگردانی قدرت الله صالح میرزایی

۸_ فیلم سینمایی لج و لجبازی

۹_ فیلم سینمایی اسرار پدری

۱۰_فیلم سینمایی زنان ونوسی و مردان مریخی

 

مجموعه های شبکه نمایش خانگی از سحر زکریا

سحر زکریا در سال هزار و سیصد و نود و یک فیلم برج آرام را بازی کرد. این فیلم در سینما اکران نشد. اما در سال هزار و سیصد و نود و دو در شبکه خانگی به نمایش گذاشته شد.

 

مجموعه های تلویزیونی و سریال های سحر زکریا

سحر زکریا در سریال های بسیار ماندگار و جذابی ایفای نقش کرده است. این سریال ها شامل موارد زیر می باشند.

۱_سریال های در حاشیه، شوخی کردم، قهوه تلخ، مرد هزار چهره و پاورچین به کارگردانی مهران مدیری.

۲_ سریال جاده در دست تعمیر به کارگردانی حسین تبریزی.

۳_ سریال او مثبت به کارگردانی علی شاه حاتمی.

۴_ سریال قطار ابدی به کارگردانی رضا عطاران و بهروز بقایی

۵_ دنیای شیرین دریا به کارگردانی بهروز بقایی

۶_ در پناه تو اولین کاری که سحر زکریا در آن ایفای نقش کرد. به کارگردانی حمید لبخنده