پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

اینترنت بیسیم رایگان در خیابان های نیویورک آمریکا +عکس

اینترنت بیسیم رایگان در خیابان های نیویورک آمریکا +عکس

اینترنت بیسیم رایگان در خیابان های نیویورک آمریکا,پس از پیپشرفت چشمگیر گجت ها و تلفن های همراه و استفاده بسیار کم مردم از باجه های تلفن عمومی ، مسئولین ایالت نیویورک دست به کاری بزرگ زدند و برای خدمت رسانی به مردم ، کیوسک های حاوی اینترنت بیسیم رایگان را برای استفاده عموم ایجاد کرده اند.

اینترنت بیسیم رایگان در خیابان های نیویورک آمریکا +عکسهرچند تعداد این کیوسک ها در حال حاضر محدود است اما به گفته استانداری ایالت نیویورک ، تا سال ۲۰۱۵ اکثر خیابان های نیویورک دارای این باجه های اینترنت بیسیم رایگان خواهند شد.

اینترنت بیسیم رایگان در خیابان های نیویورک آمریکا +عکسبه گفته مسئولین این ایالت ، قراربر این است تا سال ۲۰۱۵ حدود ۱۰۰۰۰ باجه جدید اینترنت بیسیم رایگان با سرعتی معادل ۲۰ برابر سرعت های اینترنت خانگی و شعاع گیرندگی ۱۵۰ قدم اطراف آن احداث شود.هر کیوسک میتواند اینترنت ۲۵۰ نفر را تأمین کند.

اینترنت بیسیم رایگان در خیابان های نیویورک آمریکا +عکسمحققان در حال کار بر روی شارژرهای بیسیم Wifi Chargers هستند که با این حساب ، شهروندان علاوه بر استفاده از اینترنت میتوانند گجت ها و تلفن های همراه خود را نیز به صورت بیسیم شارژ کنند.

اینترنت بیسیم رایگان در خیابان های نیویورک آمریکا +عکسطبق گفته های مسئولین این ایالت ، هنوز هزینه این پروژه برآورد دقیق نشده است.لازم به ذکر است اسپانسرهای این پروژه عظیم ۲ شرکت بزرگ و مطرح Qualcomm و Titan هستند که طبق برآورد هزینه بیش از ۲۰۰میلیون دلار از تبلیغات بر روی این کیوسک ها درآمد کسب خواهند کرد.