جستجو در پارس ناز

زن چینی که می تواند با ارواح صحبت کند + عکس

زن چینی که می تواند با ارواح صحبت کند + عکس

زن چینی که می تواند با ارواح صحبت کند 

زن چینی که می تواند با ارواح صحبت کند این روزها بسیار مشهور شده است. او می گوید: شاید از دید افراد من روانی باشم، چون می توانم با مردگان صحبت کنم. اما من واقعا ابعاد دیگر را می بینم و می چشم. ان می ماگلز، 65 ساله، می گوید که در سه سالگی پس از صحبت با ارواح که آنها را “همبازی” خود می نامید، متوجه شد که از توانایی خاصی برای دیدن و درک ماوراء الطبیعه برخوردار است.

 

او ادعا می کند که اولین تجربه اش صحبت با پدربزرگش بوده است. خانم ماگلز می گوید همه ما توانایی صحبت با مرده ها را داریم. این زن عجیب، ادعا می کند که می تواند ابعاد دیگر را هم احساس کند، ببیند، بشنود و حتی بچشد. ان‌می همچنین می‌گوید که وقتی بزرگ می‌شد، اغلب برای گفتن آنچه می‌دید به مردم دچار مشکل می‌شد. زیرا که او اتفاقات در حال وقوع را پیش بینی می کرد.

 

توانایی ارتباط با ارواح

ان می معتقد است که همه با توانایی‌های خاص به دنیا می‌آیند، اما ادعا می‌کند که بیشتر مردم فقط FOMO یا (ترس از دست دادن) را دریافت می‌کنند. بنابراین، آن‌طور که می‌خواهند با فرهنگ روزمره سازگاری داشته باشند از آن استفاده نمی‌کنند. این زن که در واشنگتن، ایالات متحده، زندگی می کند گفت: من معتقدم که هر کسی به نوعی توانایی بهره برداری از آن انرژی معنوی را دارد.

زن چینی که می تواند با ارواح صحبت کند 

این انرژی در کنار پنج اصل سوار می شود – بنابراین افراد قادر به دیدن، شنیدن، چشیدن، لمس کردن و بوییدن جهان های دیگر می شوند. به علاوه شما غریزه و شهود دارید، که آن دو بر روی یک تیغه سوار می شوند. غریزه تصمیم گیری مبتنی بر ترس است. طرف دیگر شهود است و آن صدا از قلب شما می آید.

 

بیشتر بخوانید: عکس هایی عجیب که ادعا می شود ارواح در آن ها نمایان شده اند

 

اعضای فامیل همیشه مرا دعوت می کردند

او درباره توانایی هایش گفت: احساس می کنم گاهی در بعد دیگری می توانم احساس کنم، بشنوم، ببینم، حس کنم و حتی بچشم. خانم ان-می اصرار دارد که در دوران کودکی به خاطر آنچه به مردم می‌گفت به او ایراد می‌گرفتند. اما مردم از طرف دیگر، والدین او را به مهمانی دعوت می‌کردند و از آنها می‌خواستند که ان می را هم به عنوان «مهمان ویژه» همراه خود بیاورند.

توانایی ارتباط با ارواح

او ادامه می دهد: من می‌توانم از کنار کسی رد شوم و بگویم حامله‌ای، به ترفیع نیاز داری یا افزایش حقوق می‌گیری، آسان است و اتفاق می افتد. من آینده را میبینم و آن را به اطرافیانم می گویم. تا به حال یکبار هم نشده که چیزی را پیش بینی کنم و اتفاق نیافتد. البته برخی هم فکر می کردند که من دچار جن زدگی یا تسخیر شده ام و می خواستند جن گیری انجام دهند.

 

بیشتر بخوانید: دختر گرگینه آمریکایی 28 ساله هویت خود را فاش کرد!

 

ان امی ماگلز چگونه آینده را می بیند؟

در یک مورد، ان می به معلمش در مدرسه گفت که روز بعد در کلاس درس تدریس نخواهد کرد و او را به دفتر مدیر فرستادند. وی افزود: کلاس پنجم بود که به معلمم گفتم فردا پیش ما نیست. او پرسید “چطور؟” من گفتم “حالت خوب نیست” او گفت: نه، من خوبم. و فردا دوباره اینجا خواهم بود. سعی کرد مرا نادیده بگیرد، اما فکر می کنم چیزی را احساس کرد – زیرا روز بعد در مدرسه نبود.

زن چینی که آینده را میبیند

پس از کشاندن ان امی به دفتر اصلی، او به مدیر مدرشه گفت که لاستیک ماشینش را چک کند – زیرا لاستیک سمت چپ سرنشین عقب پنچر شده است. خانم ماگلز می‌گوید که این موضوع زمانی تایید شد که مدیر مدرسه او به بررسی خودروی خودش رفت. این زن ادعا می کند که به “زندگی چند بعدی” اعتقاد دارد و همه ما می توانیم با عزیزانی که درگذشته اند، ارتباط برقرار کنیم.

 

او می گوید: زمان یک محدودیت جالب است که توسط تقویم مایا ایجاد شد و سپس همه ما روی آن عمل کردیم. سپس زمان به حقیقت تبدیل شد، بنابراین بله، من می‌توانم با ارواح صحبت کنم، همه می‌توانند با ابعاد دیگر صحبت کنند. مادربزرگ چینی همچنین می گوید، اولین تجربه او صحبت کردن با پدربزرگ مرده اش در سن سه سالگی بود.

 

بیشتر بخوانید: پسری که با خالکوبی به شیطان تبدیل شد می خواهد سیاستمدار شود!

 

صحبت کردن با روح پدربزرگ در 3 سالگی

ان امی ماگلز توضیح داد: در جعبه ماسه‌ای خود نشسته بودم، شروع به صحبت به زبان دیگری کردم که با آن آشنایی نداشتم. پدرم شنید که من به زبان چینی صحبت می کنم. به پدرم گفتم که دارم با پدرش صحبت می کنم، و پدربزرگم داستانی در مورد کوچکی های پدرم برای من تعریف می کرد. او در پایان گفت: من نیمی چینی و نیمی ژاپنی هستم، اما به این زبان صحبت نمی‌کنم.

 

هرگز دوباره به این زبان صحبت نکردم، این سرآغاز درک این بود که ابعاد، فضاها، زمان‌ها، مناطق، فرهنگ‌ها و کشورهای دیگری هم وجود دارند که مردمش این کار را انجام می‌دهند. بنابراین، فقط من نیستم که این توانایی را دارم. در کودکی انگار می‌توانستم با گوش دادن به ندای درونی که از خودم بزرگ‌تر بود، از هر مانعی عبور کنم.