پارس ناز پورتال

قاصدک 24

واکنش زنانی که با ستاره ایدزی هالیوود رابطه جنسی داشتند + عکس

واکنش زنانی که با ستاره ایدزی هالیوود رابطه جنسی داشتند + عکس

واکنش زنانی که با ستاره ایدزی هالیوود رابطه جنسی داشتند

 

چندروزیست اعتراف جنجالی ستاره بزرگ سینمای جهان به دذاشتن روابط جنسی متعدد با وجود ابتلای به ایدز ، باعث وحشت مردم از سونامی ایدز شده است. اعتراف «چارلی شین»، بازیگر هالیوودی، به این مسئله که چهار سال است به بیماری ایدز مبتلا شده و در این میان با افراد زیادی (بیش از 700 نفر) ارتباط غیراخلاقی داشته است، مردم آمریکا را شوکه کرد.

 

اگرچه مسئله رابطه غیراخلاقی افسارگسیخته این بازیگر، در جامعه غرب مسئله‌ای پوشیده مانده است و پرونده سیاه این بازیگر نیز هیچکس را از شنیدن این خبر متعجب نکرد ولی آنچه که در این میان به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد و جامعه آمریکا را نگران و مضطرب کرد، سونامی ایدزی بود که «شین» به تنهایی در این کشور راه انداخته است.

واکنش زنانی که با ستاره ایدزی هالیوود رابطه جنسی داشتند + عکس

علی‌رغم ادعای «شین» مبنی بر اینکه همواره با افرادی که رابطه داشته در مورد بیماری‌ اش صادق بوده و این مسئله را به آنها متذکر شده است، تاکنون تعدادی از قربانیان با رسانه‌های مختلف مصاحبه کرده و منکر این مسئله شده و او را هیولای جنایتکاری خوانده‌اند که آنها را به مرگی تدریجی مبتلا کرده است.

واکنش زنانی که با ستاره ایدزی هالیوود رابطه جنسی داشتند + عکس

در زیر مروری داریم بر انعکاس خبر رسوا‌کننده «چارلی شین» در میان تعدادی از اهالی هالیوود که برخی خود از قربانیان این حادثه بوده‌اند :

 

_نویسنده و مجری 43 ساله هالیوود/او باید پاسخگوی افراد زیادی باشد

 

«جنی مک‌کارتی»، بازیگر، مدل و مجری 43 ساله تلویزیون از جمله این قربانیان است که تأکید می‌کند که «شین» حتی یک کلمه هم درباره ابتلایش به بیماری ایدز به او حرفی نزده است.

واکنش زنانی که با ستاره ایدزی هالیوود رابطه جنسی داشتند + عکس

«مک‌کارتی» که پسری مبتلا به بیماری اوتیسم به نام «ایوان» دارد، گفت: تمام نگرانیم از بابت سلامتی «ایوان» است. با خودم می‌گویم من باید به خاطر پسرم، زنده بمانم.

 

وی افزود: دلم به حال «شین» می‌سوزد، خوب می‌دانید او مریض است و این وحشتناک است ولی خوب مرد، او باید پاسخگوی خیلی‌ها باشد، خیلی از کسانی که در زندگی او بوده‌اند. آیا می‌توانید دختری را تصور کنید که حتی در این رابطه چیزی درستی نمی‌داند و بعد باید به این خاطر در مطب دکتر باشد.

 

_بازیگر و مدل هالیوودی/ «شین» مرتکب جنایت بزرگی شده است

 واکنش زنانی که با ستاره ایدزی هالیوود رابطه جنسی داشتند + عکس

«لیزا آن»، بازیگر و مدل هالیوودی نیز پس از شنیدن این خبر به رسانه‌ها گفت: شاید این ناراحت کننده باشد که او اکنون در چنین وضعیتی است ولی او در واقع با نگفتن حقیت به مردم و اینکه زندگی‌شان را به خطر انداخته است، مرتکب جنایت بزرگی شده است.

 

وی افزود: ما به عنوان انسان موظفیم که همواره حقایق را بگویم مخصوصا اگر آن حقیقت، زندگی دیگران را تحت تأثیر خود قرار دهد.

 

این بازیگر 43 ساله که بیش از همه برای بازی در نقش «سارا پالین» شهرت دارد، در صفحه توئیتر خود نوشت: استفاده «شین» از کلمه هرزه و بی‌نمک (در ارتباط با زنانی که با آنها در ارتباط بوده)…و طرز صحبت کردن او درباره این موضوع حقیقتا قلب مرا شکست، همه آنها انسان بوده‌اند.

 

وی افزود: قربانیان بیچاره که اکنون با این حقیقت روبرو شده‌اند چه آنان که به ایدز مبتلا شده‌اند و چه آنها که نشده‌اند در این مورد شهادت خواهند داد. می‌شد جلوی همه این حوادث دردناک گرفته شود.

 

«لیزا آن» ضمن تأکید بر این که باوجود اشتباه برخی رسانه‌ها، هیچگاه با «شین» در ارتباط نبوده ولی در ادامه نوشت: قلبم به شدت برای کسانی که درگیر این مسئله شده‌اند به درد آمده است. هیچ کس دوست ندارد که در چنین شرایطی قرار بگیرد.

 

_بازیگر 29 ساله هالیوود/ «شین» هیولایی است که باید تاوان کاری که کرده را پس بدهد

واکنش زنانی که با ستاره ایدزی هالیوود رابطه جنسی داشتند + عکس

«بری اولسن»،بازیگر 29 ساله هالیوود و یکی از کسانی که با «چارلی شین» در ارتباط بوده، خواستار برخورد قانونی و اجرای عدالت در ارتباط با این بازیگر هالیوودی شد.

 

تنها ساعتی پس از اعتراف چند روز پیش «چارلی شین » در یکی از برنامه‌های تلویزیونی مبنی بر ابتلای او به بیماری ایدز از چهار سال پیش تاکنون، تعدادی از کسانی که با این بازیگر هالیوودی ارتباط جنسی داشته‌اند، به عناوین مختلف به این موضوع اعتراض کرده و خشم خودشان را نسبت او ابراز داشته‌اند که از جمله آنها می‌توان به «بری اولسن » 29 ساله اشاره کرد.

 

«اولسن» که یک مدل و بازیگر فیلم‌های غیر اخلاقی است، پس از فاش شدن ابعاد رسوایی اخلاقی چارلی شین ، عنوان کرد که بیش از یک سال با «شین» رابطه داشته است.

 

«اولسن» گفت: «شین» باید به خاطر آنکه من و بسیاری دیگر از مردم را در معرض ویروس کشنده اچ‌ای‌وی قرار داده، مجازات شود.وی افزود: او یک هیولاست. او زندگی من و به گونه‌ای زندگی هزاران نفر دیگر را به خطر انداخته است، او در این میان برای من و زندگیم ارزشی قائل نشد. از این پس،هر کس نام من را بشنود فورا یاد بیماری ایدز می‌افتد.

 

_بازیگری که خواست نامش فاش نشود/«شین» برای آنکه ساکتم کند 10 میلیون دلار رشوه به من داد

 

«جیسون کوینلان»،نوازنده گیتار مدعی است که یکی از دوستانش قربانی رابطه با «شین» است که از زمانی‌که این خبر را شنیده به قدری مضطرب و نگران است که حاضر نیست نامش را فاش کند.

واکنش زنانی که با ستاره ایدزی هالیوود رابطه جنسی داشتند + عکس

«کوینلان» گفت: شین در سال 2011 با دوست من در ارتباط بوده و بارها او را به خانه 7 میلیون و 500 هزار دلاری‌اش می‌برده، یک بار شین از دوستم می‌خواهد که قرص‌هایش (مربوط به بیماری ایدز) را برایش بیاورد، و دوستم زمانی‌که این مسئله را می‌شنود، ابتدا تصور می‌کند او دارد شوخی می‌کند ولی زمانیکه با تأکید «شین» روبرو می‌شود، متوجه می‌شود که اصلا شوخی در کار نیست.

 

وی افزود: از آن پس «شین» برای آنکه دوستم را ساکت نگه دارد، طی پنج سال، حدود 10 میلیون دلار به او حق‌السکوت می‌دهد.این نوازنده گیتار متذکر شد که دوستش مدعی است که حداقل برای یک سال او و حداقل 50 دختر دیگر با «شین» رابطه غیراخلاقی پرخطر داشته‌اند.

واکنش زنانی که با ستاره ایدزی هالیوود رابطه جنسی داشتند + عکس

بنا بر این گزارش، در کنار اوج اعتراض‌هایی که نسبت به این جنایت هولناک «چارلی شین»، بازیگر 50 ساله سینمای هالیوود صورت گرفت، به نظر می‌رسد موجی هدایت شده نیز به راه افتاده است تا از این بازیگر چهره یک قربانی و شاید هم یک قهرمان بسازد.

 

شروع این موج نامه سرگشاده خود «چارلی شین» بود که عنوان کرده بود که برای فرار از افسردگی، همنشینی با زنان هرزه و خسته کننده را انتخاب کرده و در ادامه نیز مدعی شده بود که همواره در ارتباط با بیماریش با آنها صادق بوده است.

 

او در ادامه نامه‌اش بیماری ایدز را فرصتی برای به انسانی بهتر تبدیل شدن می‌داند و می‌نویسد: به قول «ارنست همینگوی»، شجاعت در شرایط سخت و تحت فشار خود جلال و شکوه است و من برای شجاعانه می‌خواهم به جلال و شکوه برسم.

 

«شین» همچنین در پایان نامه‌اش در حالی‌که به نظر می‌رسد می‌خواهد هزاران قربانی جنایتش را به فراموشی بسپرد، متذکر می‌شود که آنچه پیش روی من است سال‌ها بشر دوستی است.

 

در ادامه موج حمایت از «چارلی شین»، پدر بازیگرش، «مارتین شین» کمی پس از اعترافات هولناک پسرش، در مصاحبه‌ای بدون اشاره به عواقب 4 سال کتمان‌کاری پسرش و هزاران قربانی این اتفاق، اظهار داشت: پسرم انسان شجاعی است که بیماریش را عمومی کرده، من و خانواده‌ام برای آنکه او به این مرحله برسد، ماه‌ها او را تحت حمایت خود گرفته بودیم.

 

«مارتین شین» و پسرش «چارلی» اگرچه همواره روابط حسنه‌ای داشته‌اند ولی «شین» پسر در رابطه با پدرش در یکی از مصاحبه‌هایش می‌گوید: پدرم بهترین پدر است ولی شاید بزرگترین اشتباه زندگی‌اش را زمانی مرتکب شد که در 16 سالگی یک اتومبیل نوی BMW برایم خرید و از آن پس آن به اتومبیل من و دوستانم برای شرکت در پارتی‌های مختلف تبدیل شد.

واکنش زنانی که با ستاره ایدزی هالیوود رابطه جنسی داشتند + عکس

«چارلی» در جایی دیگر از خاطرات خود به زمانی اشاره می‌کند که به همراه پدر و دیگر اعضای خانواده به فلیپین سفر می‌کنند زمانی که پدرش قرار بود در فیلم سینمایی «و اینک آخر الزمان» به کارگردانی «فرانسیس فورد کاپولا» ایفای نقش کند.

 

آنچه که «شین» پسر از این سفر به خاطر می‌آورد، این است که دائم الخمر بودن پدرش، پروژه را با مشکل روبرو می‌کند و کمی بعد نیز پدرش دچار سکته ناقص می‌شود.حال باید دید کدام موج موفق‌تر عمل خواهد کرد، آیا قربانیان در نهایت «چارلی شین» را به میز محاکمه خواهند کشاند یا آنکه صنعت افسانه ساز هالیوود پیروز شده و از یک جنایتکار یک قهرمان خواهد ساخت؟

 

 

مطالب مرتبط:

 

جنجال رابطه جنسی بازیگر ایدزی با 5هزار زن + عکس

 

فشای رسوایی اخلاقی بازیگر معروف هالیوود + عکس

 

بازیگر مشهور سینما ایدز دارد ؟ + عکس

 

شهرت این ستارگان را دیوانه کرد +عکس