پارس ناز پورتال

قاصدک 24

اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)

اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)

اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)

آخرین تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام و همچنین آخرین تصاویر بازیگران در جشنواره فیلم فجر را می توانید در زیر ببینید.

 

با اعلام نامزدهای جوایز و سیمرغ های جشنواره فیلم فجر، کاملاً فِس جشنواره در آمد و شور و شوق ها تماماً خوابید. خیلی ها از حضور در بخش های مختلف مسابقه انصراف دادند و خیلی ها با بیانیه ها و صحبت های تند هیئت داوران جشنواره و انتخاب های فشل این هیئت را مورد نقد قرار دادند. تیر خلاص بر پیکر نیمه جان جشنواره زمانی زده شد

 

که یکی از سایت های نزدیک به خانه سینما در اقدامی عجیب اسامی برنده های سیمرغ در بخش های مهم جشنواره را اعلام کرد تا بساط هشلهفت جشنواره امسال تکمیل شود و مراسم اختتامیه و اعلام برندگان زیر سوال برود. البته هنوز این برندگان تایید رسمی نشده اند ولی خب بعید است اطلاعات درز کرده دروغ باشد.

 

ولی ما تا اختتامیه رسمی صبر میکنیم تا شاهکار جدید هیئت داوران، یعنی انتخاب برندگان سیمرغ را آن موقع خدمتتان عرض کنیم. جشنواره ی امسال در واقع همان پریشب به پایان رسید و این چند روز را اضافه کاری کرده اند تا کسی نگوید کم آورده اند.

 

گوهر خیراندیش و دخترش آزاده اسماعیل خانی در کاخ میلاد.

اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)این تصویری که میبینید مربوط به مجری و میهمانان برنامه کودک شبکه پویا نیست، بلکه مربوط به فرش قرمز فیلم “انزوا” است.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)در جشنواره ای که رادان و گلزار نداشته باشد، عکاسان به امیرعلی دانایی رضایت میدهند.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)محمدرضا غفاری در حاشیه فرش قرمز فیلم “آباجان” ساخته متوسطِ هاتف علیمردانی.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)فاطمه معتمد آریا در همین فرش قرمز، در پردیس ملت. متاسفانه بازی خانم معتمد آریا در این فیلم بسیار دور از انتظار بود.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)مهدی قربانی در فرش قرمز فیلم خوبِ “بیست و یک روز بعد” ساخته محمدرضا خردمندان و یکی دیگر مهجور شده ها در انتخاب نامزدهای جوایز.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)لوون هَفتوان و سایر عوامل فیلم “کوپال” ساخته کاظم مولایی در فرش قرمز این فیلم در دهمین روز از جشنواره فیلم فجر. یکی از فیلم های متفاوت و خوش ساختِ جشنواره.اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)– شما خانم… نه اون یکی، شال قرمزه.. بله شما. شما ازم عکس نگرفتین.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)ماهچهره خلیلی پرواز مسکو اش چند ساعتی تاخیر داشت که تصمیم گرفت در این مدت تاخیر یک سر تا نشست خبریِ “یادم تو را فراموش ” برود و بازگردد.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)حسین یاری و مازیار فلاحی در نشست خبری همین فیلم. 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)سیمرغ مال توئه، حق توئه، سهم توئه!
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)روشنک گرامی در روز دهم جشنواره.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)عکس رنگاروارنگ پوریا شکیبایی، مارال فرجاد، شبنم قلیخانی، حدیث میرامینی و همسرش مجتبی رجبی از قاب دوربین کوروش جوان.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)برخی تصاویر و وقایع باعث میشود روزی هزاران مرتبه خدا را شکر کنیم که هر عزیزی امکان و توانایی رفتن به مراسم سینمایی بین المللی را ندارد. هر چه باشد آبروی یک مملکت در میان است!
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)ملیکا زارعی با این پست نامزد شدن خواهرش برای سیمرغ بهترین بازیگر زن را تبریک گفت. سیمرغی که تنها در حالتی به مریلا خواهد رسید که حق لیلا حاتمی در “رگ خواب” کشته شود. 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)عکس جالب پوریا شکیبایی با امیر علی پسر کوچک شهاب حسینی که هر روز به پردیس ملت می رود.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)رعنا آزادی ور دیشب هم به برج میلاد رفت.  
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)همسرداری در کاخ جشنواره به روایت تصویر.اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)تنها عایدی که فیلم “سوفی و دیوانه” برای سینما داشت، معرفی یک چهره جدید و آینده دار بود. “به آفرید غفاریان” که در آینده بیشتر از او خواهید شنید.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)رویا افشاری، ژاله صامتی، رها خدایاری و شیرین امیری بازیگران فیلم “ایستگاه اتمسفر” در نشست خبری این فیلم بی سر و صدا.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207) خانم خبرنگار باور کنید من کاری با فیلما ندارم، فقط اومدم برای تیم هنرمندان نیروی خوب و آینده دار جذب کنم!
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)محمدرضا و ملیکا شریفی نیا در دهمین روز جشنواره در کاخ میلاد. 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)نشانه های از نفوذ دستفروش های مترو به برج میلاد.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)روز گذشته مراسمی در حاشیه جشنواره برگزار شد و در آن از کسانی که نامزده شده اند، تقدیر شد. یک نوآوری عجیب!
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)شبنم خانم مقدمی، یکی از توانا ترین بازیگران حال حاضر سینمای ایران که تک ستاره فیلم “آباجان” بود. 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)با این عکس از امیرعلی دانایی و مادرش در حاشیه فرش قرمز فیلم “انزوا”، عکس های روز کم رمقِ جشنواره به پایان رسید. بعید است در روزهای آتی شرایط از این بهتر باشد.اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)کسیه که همین لحظه از ورزش بوکس متنفر شد!
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)بله علی جان، وخامت اوضاع از عینک زدنتان در داخل هواپیما قابل تشخیص است. 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)عکسی عالی از کیانوش رستمی، قهرمانی که روز گذشته توسط سایت فدراسیون جهانی وزنه برداری به عنوان بهترین وزنه بردار سال جهان انتخاب شد. (البته با رأی مردم!)
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)فرهاد کوه کن هم بلایی بوده برای خودَش! به ما فقط جنبه های وفاداری، سختکوشی و حمالی شخصیت اش را گفته بودند، این موضوع را نمیدانستیم! 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)– (همه مردم یک صدا) غربتِ تموم دنیاااا، از دریچه ی…. 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)خب سارا جان شما که انقدر دغدغه کودکان کار را داری به جای گرفتن این عکس با نیش باز دستشان را میگرفتی و به یک مرکز خیریه (که ماشاالله تعدادش از تعداد نیازمندان بیشتر شده) معرفی شان میکردی.  
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)عکس عالی کوروش سلیمانی و کلوچه ی فسفلی اش در حال گردش و تفریح.  اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)سلفی امید حاجیلی با خانم ها هنرمند در حاشیه کنسرت اش. امید برای دستمال جیب و سایر اکسسوری های ظاهری اش از هنرمند شهیر کشورمان، “عین الله باقرزاده” الگو گرفته است. در کنار آزاده زارعی، مریم خدارحمی و هستی مهدوی.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)سلفی مارال بنی آدم، علی سرابی، ستاره پسیانی و نوید محمدزاده در کنار آبشار نیارگارا در کانادا. تئاترِ دوستان تمام شده و احتمالاً طی یکی دو روز آینده شاهد بازگشت شلوار شیرازی و مانتوی جودی آبوت به جشنواره خواهیم بود. 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)نمیدانم چرا این پستِ رز رضوی باعث شد ناگهان به یاد سوال روز شماره قبل بیافتم. اگر نبود احتمالاً باز مثل اکثر مواقع فراموشش میکردم :)) آن فسقلی تپل کودکی های خانم پوراندخت مهیمن بود. با ذکر یک عدد “پیشته” میرویم سراغ عکس بعد.  اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)گویا سوزش جناب پرستویی پس از نامزد نشدن برای سیمرغ، به مرحله ی اشتعال رسیده است! بازی پرویز پرستویی در فیلم “قاتل اهلی” استاد کیمیایی واقعا خوب و بی نقص بود و تنها هیئت داوران امسال میتوانست ایشان را نامزد نکند. 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)مسئولین عزیز استادیوم آزادی تتلو را با اینکه بلیط هم داشت، به استادیوم راه ندادند. احتمالاً بخاطر ترس از تحت تاثیر قرار گرفتن محبوبیت مجیدی دست به این اقدام زده اند. 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)حمایت سفت و سخت سیدمحمد موسوی از کارلوس کی روش، با مصداق گرفتن ماجرای ولاسکو و دورانی که برای والیبال کشورمان دوام نداشت. 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)عمه ی نسرین مقانلو را تابحال ندیده بودیم. واقعاً همگی خیلی خوشوقتیم بخاطر این اتفاق و این آشنایی. اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)جشن تولد هایمان دارد به سمت و سویی میرود که متولد را در جشن تولدش از اینکه به دنیا آمده سخت پشیمان می شود. پرداختن آن عبارت “مسی والیبال” هم که خودش یک مطلب جدا میخواهد!اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)سلفی امیرحسین رستمی و عجق هایش در روزهای فیلمبرداری “لیسانسه ها” که نیمه کاره رها شد و باقی داستان برای فاز دوم آن ماند.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)سردار آزمون یک جوان خوش شانس است، چون به صورت اتفاقی عقاب آسیا را در فرودگاه امام (ره) زیارت کرده. 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)امروز روزی است که قلب تاریخ صنعت حمل و نقل کشور، شکست و دیگر هیچگاه مثل قبل نخواهد شد.  
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)لحظاتی پیش از خرد شدن لنز دوربین.  
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)امیر جعفری و مهراوه شریفی نیا در نمایی از تئاتر “ترن” که این شب ها در حال اجراست.  اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)حسین پاکدل و عاطفه رضوی در نمایشگاه عکس های رضا کیانیان. میگویند هر کس به این گالری برود با دمنوش های مخصوصی از وی پذیرایی می شود.  اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)فقط واکنش سعید سهیلی :)) 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)یغما گلرویی وقتی متوجه شد تمامی دیالوگ ها و بازی اش در “قاتل اهلی” را از فیلم در آورده اند و به جایش کنسرت پولاد را گذاشته اند :))  
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)مادر سحر قریشی و سحر دختر نازش.
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)تبریک بی پایان به فوتبال ایران که روز گذشته بار دیگر یکدلی را معنی کرد و توانست تیم قطری را با ژاوی اش شکست بدهد. آرزوی موفقیت داریم برای سایر نماینده های فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا، یعنی پرسپولیس، استقلال خوزستان و ذوب آهن اصفهان. اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)چه کودکی کم دغدغه ای داشتی لیلا جان، من در کودکی کلی دغدغه داشتم. دغدغه ی نجات از شاخ و برگ درختان هنگام کول سواری، دغدغه ی آموزش پرواز به مرغ و خروس ها، دغدغه دمپایی ای که مسافت بیشتری را روی آسفالت حرکت کند تا کارت های بیشتری را جمع کند و … کلی دغدغه دیگر. 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)دیگه قسمت نبود. ایشالا این سری یه طوری میام که قشنگ چند روز بمونم. 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)مطمئناً گندم چیز دیگری جز مادرش در پشت دوربین دیده که این شکلی شده است. شک ندارم!  
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)حنیف و فرهاد و فرزاد به استادیوم رفتند و تیم محبوبشان را در این بازی حساس تنها نگذاشتند. اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)سرطان والتر وایت را نکشت ولی این عکسِ امیر کاظمی، چرا.اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)جسارتاً بهاره جان این پست را با چه چیزی در اینستا آپلود کرده ای؟! با آفتابه مِسی؟! 
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)خدا میداند چقدر طول کشیده که مجید واشقاتی نانوا ها را متقاعد کند که بازیگر است تا با او عکس یادگاری بگیرند!
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)باور کنید همین را اگر یک دلفین میکشید 40 میلیون تومان قیمت داشت ولی حالا که امیرمحمد کشیده فقط به درد سبزی پاک کردن میخورد.  
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)پیش از جامه دریدن و سر به بیابان گذاشتن بر اثر خواندن این پست سیاوش خیرابی، همه شما را به خداوند بزرگ میسپارم، تا مطلب بعدی یا حق.  
اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی هفته (207)

 

مطالب مرتبط :

اخبار جدید هنرمندان و سوژه های خبری از بازیگران (206)

اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)

خبرهای داغ سلبریتی های محبوب ایرانی (204)

اتفاقات خبری از بازیگران و هنرمندان محبوب ایرانی (203)

اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)

خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)