پارس ناز پورتال

بیوگرافی تمام بازیگران سریال یاور شبکه 3 + عکس های بازیگران سریال یاور

بیوگرافی تمام بازیگران سریال یاور شبکه 3 + عکس های بازیگران سریال یاور

بیوگرافی بازیگران سریال یاور شبکه 3 

دراین پست بیوگرافی بازیگران سریال یاور را مرور میکنیم. سریال یاور جدید ترین محصول شبکه سوم سیما میباشد کـه قرار اسـت در روزهای ماه رمضان 1400 از این شبکه بـه روی آنتن برود، دراین سریال بازیگران محبوبی بـه ایفای نقش پرداخته اند کـه دراین پست قصد داریم بیشتر با انها آشنا شویم. اگر میخواهید بـه طور کامل با سریال جدید یاور و بازیگران این سریال آشنا شوید، تا آخر این مطلب با مـا همراه باشید.

 

داستان سریال یاور

آرمان زرین کوب تهیه کننده این سریال درمورد داستان مجموعه یاور گفت: ساختار سریال «یاور» داستانی و با موضوعی اجتماعی بـه همراه تمِ معمایی اسـت. در حقیقت این سریال دارای درام و معما اسـت و این کـه قصه با موضوع جوانمردی و رفاقت شکل گرفته اسـت کـه در زیر مجموعه آن معما، عشق و مسائل اجتماعی بـه چشم می‌خورد.

بیوگرافی بازیگران سریال یاور

زرین‌کوب درباره فضای سریال و این کـه ممکن اسـت در رمضان برای مخاطب غمگین باشد یا خیر عنوان کرد: قصه تلخ و غمگین نیست. البته بستگی بـه حساسیت مخاطبان دارد با این حال از قصه‌اي شیرین و جذاب برخوردار اسـت و گره‌هایي دارد کـه آنرا معماگونه کرده اسـت.

 

سریال یاور کی پخش می شود؟

این سریال در روزهای ماه مبارک رمضان 1400 هر شب ساعت 20:45 دقیقه از شبکه سوم سیما بـه روی آنتن می‌رود.

 

 

بیشتر بخوانید : بیوگرافی تمام بازیگران سریال رحیل + عکس های بازیگران سریال رحیل

 

سریال یاور چند قسمت است؟

این سریال در 30 قسمت 45 دقیقه اي تولید شده اسـت.

 

نام بازیگران سریال یاور شبکه سه

عکس های بازیگران سریال یاور

بازیگران سریال یاور عبارتند از: داریوش ارجمند، محمد حاتمی، مهوش افشارپناه، زهرا سعیدی، شبنم فرشادجو، ارسلان قاسمی، محمد رشنو، فقیهه سلطانی، مزدک رستمی، شیوا خنیاگر، بهراد خرازی، با هنرمندی اسماعیل محرابی و پرویز فلاحی‌پور.

 

بیوگرافی شیوا خنیاگر

بیوگرافی شیوا خنیاگر بازیگر سریال یاور

بیوگرافی تمام بازیگران سریال یاور

شیوا خنیاگر درسال ۱۳۴۶ در تهران متولد شد. مادرش از مهاجران روسی و پدرش گیلانی بود، یک خواهر و دوبرادر دارد. خانم خنیاگر در سن ۱۹ سالگی مادرش را دریک تصادف از دست داد.

 

شش سال پس از فوت مادرش، پدر خودرا هم در اثر یک بیماري از دست داد. بعد از ازدواج و تشکیل خانواده و بدنیا آمدن تنها فرزندش بـه اسم علیرضا تا مدتها کار نکرد، و بعد از چند سال زندگی، از همسرش جدا شد.

 

حتما بخوانید : بیوگرافی تمام بازیگران سریال عقرب عاشق + عکس های بازیگران سریال عقرب عاشق

 


 

بیوگرافی داریوش ارجمند

بیوگرافی داریوش ارجمند

داریوش ارجمند بازیگر پیکسوت سینما و تلویزیون متولد 5 مرداد ماه 1323 در تهران میباشد او تحصیلات دانشگاهی خودرا در دانشگاه فردوسی مشهد در رشته کارشناسی تاریخ و جامعه شناسی سپری نمود. پزشک علی شریعتی یکی از استادان او در آن برهه بود. وی سپس برای ادامه تحصیل عازم پاریس شد. او در پاریس مدرک کارشناسی ارشد تئاتر و سینما را از دانشگاه سوربن دریافت کرد.

 


 

بیوگرافی فقیهه سلطانی

بیوگرافی فقیهه سلطانی

فقیهه سلطانی فرزند آیت الله سلطانی متولد ۱۳۵۳ بوده و فارغ التحصیل «رشته ادبیات نمایشی» از دانشگاه آزاد اسلامی اسـت. سلطانی یک دورهٔ بازیگری را درسال ۱۳۷۱ و زیر نظر گلاب آدینه گذرانده‌اسـت. او بازیگری سینما را از سال ۱۳۷۳ با بازی در فیلم «روسری آبی» ساختهٔ رخشان بنی‌اعتماد آغاز کرد. او در بیست و یکمین جشنواره فیلم فجر با ۳ فیلم پرکارترین بازیگر بود.

 


 

مقاله پیشنهادی : بیوگرافی بازیگران سریال حیثیت گمشده + عکس های بازیگران سریال حیثیت گمشده

 

بیوگرافی ارسلان قاسمی بازیگر سریال یاور

بیوگرافی ارسلان قاسمی بازیگر سریال یاور

ارسلان قاسمی بازیگر جوان سینما و تلویزیون متولد 1 خرداد 1374 در تهران میباشد و 22 سال سن دارد. ارسلان قاسمی در سن هفت سالگی برای نخستین بار جلوی دوربین رفت.او دو خواهر دارد و یک برادر. وی دارای دیپلم کامپیوتر میباشد. نخستین سابقه بازیگری وی مربوط بـه سریال در چشم باد میباشد کـه قاسمی نقش کودکی هاي پارسا پیروزفر را بازی می‌کرد.

 


 

بیوگرافی محمد حاتمی

بیوگرافی محمد حاتمی

محمد حاتمی متولد ٢٠ ماه اسفند سال ۱۳۴۶در تهران اسـت. وی فارغ ‌التحصیل کارگردانی و بازیگری از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران اسـت. او علاوه بر بازیگری در تئاتر، تلویزیون و سینما، مدیر برنامه‌ریزی و هم چنین کارگردانی تئاتر را نیز در کارنامه کاری خود دارد. شروع فعالیت بازیگری اش از کانون پرورش فکری و نوجوانان درسال ۱۳۵۴ اسـت.

 


 

بیوگرافی شبنم فرشادجو

بیوگرافی شبنم فرشادجو بازیگر سریال یاور شبکه 3

شبنم فرشادجو «زادهٔ ۱۶ بهمن ۱۳۵۶، تهران» بازیگر تئاتر و سینمای ایرانی اسـت. وی دارای تحصیلات عالیه در رشته ‌هاي هنرهای نمایشی از دانشگاه تهران می باشد و سابقه حضور در نمایش‌هاي تئاتر متعدد و هم چنین، تعدادی اجراهای تلویزیونی و سینمایی را در کارنامهٔ هنری خود دارد. شبنم فرشاد جو با انتشار یک عکس در فضی مجازی خبر ازدواج خود با یک آلمانی را رسانه اي کرد.

 

بیشتر بخوانید : بیوگرافی تمام بازیگران سریال پیکولو + عکس های بازیگران سریال پیکولو

 


 

بیوگرافی بهراد خرازی بازیگر سریال یاور

بیوگرافی بهراد خرازی

بهراد خرازی بازیگر ایرانی درسال ۱۳۵۳ در تهران بدنیا آمده و فارغ التحصیل رشته بازیگری و سینما از یکی از دانشگاه هاي روسیه میباشد. نخستین بازی او درسال ۱۳۷۶ در مجموعه سیب خنده بـه کارگردانی رضا عطاران بود کـه بینهایت بـه دل مردم و بینندگان تلویزیون نشست و یکی از محبوترین برنامه هاي دهه هفتاد تبدیل شد  بهراد را بیشتر باید بازیگر طنز چون بیشتر کارهای او در عرصه طنز و کمیک و خنده دار بودند.

 


 

بیوگرافی زهرا سعیدی

بیوگرافی زهرا سعیدی

بیوگرافی زهرا سعیدی بازیگر ایرانی در ۵ اسفند ۱۳۳۲ در آبادان بدنیا آمده و فارغ التحصیل رشته زبان انگلیسی میباشد. بازیگری را بـه طور رسمی از سال ۱۳۴۹ در تاتر شروع کرده و با مریم مقدس و ستایش و شیدا بـه شهرت رسید‌. زهرا سعیدی درسال ۱۳۵۲ با مجيد افشاريان کـه وی نیز از بازیگران و هنرمندان عرصه تاتر هست ازدواج کرده و چهار فرزند بنام هاي ایمان و احسان و الهام و الناز دارد.

 


 

بیوگرافی مزدک رستمی

بیوگرافی مزدک رستمی

مزدک رستمی بازیگر سینما ,تلویزیون و تئاتر متولد 25 ماه اسفند سال 1358 در تهران میباشد. وی دارای لیسانس بازیگری میباشد ودر حال حاضر مشغول تحصیل برای اخذ کارشناسی ارشد رشته کارگردانی اسـت. پیش از این دریک نقش متفاوت «اسماعیل» در سریال همه ی چیز آن جاست بـه ایفای نقش پرداخته بود. مزدک رستمی تا کنون ازدواج نکرده اسـت و مجرد میباشد.

 


 

بیوگرافی پرویز فلاحی پور

بیوگرافی پرویز فلاحی پور

پرویز فلاحی‌پور «متولد ۱۳۳۶ در تهران» هنرپیشه سینما و تلویزیون اسـت. پرویز فلاحی ‌پور فارغ ‌التحصیل رشتهٔ زبان انگلیسی اسـت. پرویز فلاحی ‌پور فعالیت هنری‌اش رابا بازی در تئاتر آغاز نمود. با بازی در نقش یاور در مجموعهٔ «شب دهم» بـه شهرت رسید. حسن فتحی یکی از نقش‌هاي اصلی سریال شب دهم رابه پرویز فلاحی‌پور داد و او آن قدر این نقش را خوب بازی کرد کـه بین عموم مردم بـه شهرت رسید.

 

بیشتر بخوانید : بیوگرافی بازیگران سریال عشق کوفی + عکس های بازیگران سریال عشق کوفی

 


 

اطلاعات بیشتر درمورد سریال یاور

قصه این سریال در ادامه ملودرام‌هاي سعید مطلبی قرار دارد و البته در قسمت‌هایي هم معمایی می شود. اگر یکی از مهم‌ترین المان‌هاي آثار فیلمفارسی را جوانمردی بدانیم این سریال هم روی همان مضامین حرکت می کند. با این حال او بـه گونه‌اي قصه مینویسد کـه مخاطب جذب میشود و اثر را دوست دارد. این سریال از جمله گزینه‌هاي ماه رمضان اسـت.

اسامی بازیگران سریال یاور

اکنون هم بـه صورت فشرده در حال تولید کار هستیم کـه یک گروه بـه کارگردانی سعید سلطانی و گروه دیگر بـه کارگردانی اصغر نعیمی در حال تولید هستند. مـا سعی کردیم بـه شدت پروتکل‌ ها را رعایت کنیم تا مجموعه رابه زمان مشخص برسانیم. تولید را هم نمیتوان متوقف کرد چون ارتزاق حدود ۸۰ نفر در هر پروژه سریالی در تلویزیون کـه هر یک خانواده‌اي دارند و مجموع آن ها بـه ۴۰۰ نفر در هر پروژه می رسد وابسته اسـت.