پارس ناز پورتال

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)

تازه ترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها «318»

آخرین عکس های بازیگران و چهره هاي سرشناس ایرانی در اینستاگرام را می‌توانید در آلبوم زیر مشاهده نمایید که از میان پرلایک ترین عکس ها انتخاب شده اند.

 

عکسی که خبر از حضور لیلا حاتمی در فیلم اخیر مانی واقعی می دهد. اخبار تکمیلی در مورد این فیلم متعاقبا اعلام خواهد شد.

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)

آن عزیز سپیدموی که در حال ماچیدن الناز شاکردوست هست, کسی نیست جز نوه ي استاد جمشید مشایخی. 

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)سعید جان انتخاب /هیچکدام/ نداری؟ کسی که اصلا بهت فکر نمی کند!

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)شبنم قلیخانی و پرستو صالحی در یک کافه سنتی در حال ریختن چای. شبنم جان یک سوال, شما بچه و زندگی نداری هر روز یک سمتِ شهر تهران توزیع هستی؟ پرستو از هفت دولت آزاد هست و ایرادی بر او وارد نیست ولی در مورد شما نخیر, بچه به مادر نیاز دارد!

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)شهرام قائدی این سلفی را بدون هیچ توضیحی به اشتراک گذاشته هست. مفید شد بر و روی خاصی ندارد وگرنه با سلفی هاي گاه و بی گاه اش اینستاگرام را زخم می کرد.

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)ایشالا استانبول؟ یا گرجستان؟ گرچه اگر تایلند تکراری نشده باشد!

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)الهام بانو پاوه نژاد یار اثبات مطالب ما در حال بازدید از یک گالری.

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)اصغر خان فرهادی فیلم اخیر خود را نخست کرده هست. فیلمی اسپانیایی با بازی خاویر باردم و پنه لوپپه کروز. بیصبرانه چشم براه به ثمر نشیدن کار اخیر آقای فرهادی هستیم. اسکار جان حاضر باش که اصغر آقا پاشنه را ورکشیده.

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)جشن تولد 31 سالگی سیدمحمد موسوی والیبالیست مفید کشورمون در حاشیه اردوی حاضر سازی تیم ملی. تبریک به سیدمحمد عزیز.

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)عجب عکسی. شبنم مقدمی با این عکس قدیمی حالمان را مفید کرد. مربوط به سال هاي دهه چهل و پنجاه, از پشت صحنه یک تئاترِ /واقعی/. با حضور استاد محمد علی کشاورز, استاد علی نصیریان, منوچهر فرید بازیگر تحصیلکرده و تاثیرگذار سینما و تئاتر قبل انقلاب, بانو نصرت پرتوی بازیگر و درام نویس نامی کشورمون, زنده یاد جمیله شیخی, زنده یاد مهین شهابی و استاد اسماعیل محرابی. کمر مقاله زیر بار سنگینی عکس خم شده.

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)در ابتدا ماهچهره خلیلی قرار بود نقش قباد در سریال شهرزاد را بازی کند که سپس دیدند اشکالات بنیادین در این ایفای نقش وجود دارد که مجبور شدند به جایش شهاب حسینی را بیاورند.

پ.ن: دلستر لیمویی هست.

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)عکس یادگاری جوانانِ پاپ در کنار استاد آواز, ایرج خواجه امیری. بابک جهانبخش و سیروان خسروی دو خواننده مفید کشورمون در عکس حضور دارند.

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)آرام تر السا جان. به خدا عکس هست, تمرین پاتیناژ نیست! 

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)سلفی هاج زنبور عسل که سال هاست بیخیال پیدا کردن مادرش شده و به بیزنس و تئاتر روی آورده هست.

عکس بازیگران مرد

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)مهران غفوریان و هومن سیدی در حال زورآزمایی در حاشیه مراسم جوایز جشن حافظ.

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)نمی‌دانستم که کمیاب گلچین خواننده قدیمی و صاحب سبک سنتی کشورمون عموی مرجانه گلچین هست. عکسی خوشگل از این هنرمند ارزشمند در کنار برادر زاده اش. آرزوی سلامتی داریم برای ایشان و سایر بزرگان موسیقی.

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)سلفی آینه ماشینی نرگس محمدی که این روز ها بسیار شاد تر از قبل به نظر می‌رسد.

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)آزاده زارعی عکسی از خود در کنار پژمان بازغی در پشت صحنه فیلم جدیدشان به اشتراک گذاشته و دیالوگی از فیلم /فارست گامپ/ بعنوان کپشن برای آن انتخاب کرده هست. مانند این می‌ماند که روی عکسهایِ امید دنیا, ساز کیهان کلهر را توزیع کنند.

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)سارا منجزی پور در کنار بهنام بانی, راننده تریلی… ببخشید, خواننده مفید کشورمون.

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)سلفی هاي آشفته ي عباس غزالی در کنار برادران و عزیزانش در یک میهمانی خانوادگی.

تصاویر بازیگران

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)استاد جمشید مشایخی روز دکتر را به همۀ پزشکان تبریک گفت و دستشان را بوسید. استاد تا این جا آمده اي؛ یک معذرت خواهی هم بابت پرونده استاد کیارستمی از پزشکان بکن. بخاطر مرگ ایشان حسابی به زحمت افتادند و مکدر حال میباشند.

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)سلفی زوج دوست داشتنی سینما و تلویزیون, سحر ولدبیگی و نیما فلاح. همه ي وقت خوشبخت و شاد باشند.

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)محسن خان تنابنده عکسی از خود با کت و شلوار داوری کشتی در نمایی از سریال /پایتخت 5/ به اشتراک گذاشت و از روزهای پایانی ضبط این سریال خبر داد. سری پنجم این سریال به احتمال چندان سری پایانی آن خواهد بود و به همین دلیل عزیزان تلاش دارند خروجی خوبی تحویل مردم دهند. 

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)عکسی دیگر از جشن تولد سیدمحمد موسوی, والیبالیست پرطرفدار کشورمون.

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)حامد تهرانی بازیگر خنده دار کشورمون با این سلفی در کنار برانکو ایوانکویچ, از او بابت نتیجه تیم محبوبش در بازی شب قبل تشکر کرد. برانکو دیشب با دو تعویض طلایی پرسپولیس را به رقابت ها بازگرداند.

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)به مقاله شأن و وقار می‌دهیم با این عکس مریلا بانو. 

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)ذوق زدگی الهام پاوه نژاد از اینکه ماه تولدش با ماه تولد استاد حسین علیزاده مشترک هست. مفید شد که در یک روز نیست, وگرنه نمیشد قضیه را جمع کرد.

تبریک بی انتها به استاد علیزاده عزیز, فخر ساز و موسیقی ایران.

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)واقعاً از نظر بازیگران, زاویه پشت دستور چه جذابیتی برای هوادار می‌تواند داشته باشد؟!

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)امیر عباس گلاب و عقاب دست آموز اش, در به در دنبال سند برای آزاد کردن یکی از دوستان!

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)خواهشا یک کارگردان فیلم یا تئاتر به خاطره حاتمی یک رول کوچک بدهد و درگیرش کند. بیکاری دارد روی مغزش تاثیر می گذارد!

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)دانیال حکیمی و پسرش آقا دانا در حال گشت و گذار در یکی از کشور هاي دوست همسایه.

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)محسن کیایی, رعنا آزادی ور, پژمان جمشیدی, بهاره کیان افشار و پیام احمدی نیا, بازیگران یک فیلم سینمایی اخیر میباشند. فیلمی به اسم /لونه زنبور/ به کارگردانی مصطفی کیایی. 

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)محسن یگانه و نگاهِ شیرین و فرفری اش در حاشیه کنسرت دیشب محسن. خدا حفظش کند.

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318) امروز تولد رضا بهبودی بازیگر مفید و توانای تئاتر و سینمای کشورمون هم هست. تبریک به این هنرمند عزیز, امیدواریم در سال اخیر عمر خویش, روی اخلاق اش کمی کار کند.

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)بهنوش بختیاری به همراه پدر و مادر عزیزش در مراسم توزیع فیلم /آبنبات چوبی/, ساخته تجاری محمدحسین فرح بخش.

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)احسان کرمی, مینا ساداتی و صابر ابر, در مراسم توزیع خیلی خصوصی فیلم /تابستان داغ/. فیلمی که نامش به حال و هوای این روزهای کشورمون بسیار می‌آید.

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)کاظم جان در ادبیاتت در مواجهه با گربه ها تجدید نظر کن تا از سوی هانیه توسلی, هدیه تهرانی, کامبیز دیرباز, سیروان خسروی و ده ها هنرمند گربه باز دیگر بلاک نشده اي.

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)با این عکس از سحر جعفری جوزانی مقاله امروز را هم به پایان می‌بریم. با آرزوی پایان هفته اي شاد و سلامتی….

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها (318)

 

مطالب مرتبط :

عکس های بازیگران + اخبار داغ چهره ها «317»

عکس های بازیگران + سوژه های داغ خبری «316»

عکس بازیگران مشهور + اخبار داغ ستاره ها «315»

عکس های بازیگران + داغ خبری «314»