پارس ناز پورتال

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)

جدید ترین عکس های بازیگران و هنرمندان «305»

جدید ترین تصاویر بازیگران و ستاره هاي معروف و معروف ایرانی که در اینستاگرام نیز پرطرفدار میباشند را برای شما جمع آوری کرده ایم.

 

به به پادشاه کم پیدا بود و دلمان برایش تنگ شده بودچه تصویر خوبی هم گذاشته هست دقیقا در روزی که هم به مرکز اپیلاسیون رفته هست و هم سولاریوم گرچه سوشا یک عذرخواهی عمیق به همۀ افرادی که پیش مشاهده این تصویر عاشق شکلات بودند و بعد از دیدنش از آن متنفر بدهکار هست.

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)آن قدر دانی همینکه هیچ ندانی بانو رضوی؟! این را هم ندانی که خودشیفتگی را به مرز غوغا رسانده اي؟! دانی یا نه؟!

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)تینا پاکروان، کارن همایونفر و پرویز خان پرستویی در کافه جدیدی که تینا راه انداخته هست. استاد پرستویی در اقدامی پسندیده با نتایج دو هفته ابتدایی تیم محبوبش و سرمربی آن ابراز همدردی کرده هست که امیدواریم مرهمی باشد برای عزیزان.

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)دو بازیکن حرفه اي، با تیم خصوصی خود قرارداد حرفه اي امضا کردند و تحت اختیار باشگاه میباشند. همین. فرهاد خیلی مفید شرایط مسعود و احسان را شرح داده هست و واقعا مسئله ي خاصی نیست. اي کاش با آینده دو ستاره موثر تیم ملی و فوتبال ایران به راحتی بازی نشود. 

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)کیهان خان کلهر، نوازنده چیره دست کمانچه در حال قایق سواری در یکی از اسکله هاي بوشهر این تصویر را گرفته هست. عکسی که با دقت به نوع پوشش استاد کلهر بعید می‌دانم اخیر باشد، چون در این روزها اگر با این لباس ها در ساحل بوشهر باشی، به حالت آب پز در می آیي. 

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)ممنون از توجهتان به جوانان، ولی استاد بهمنی انصافاً قبول کنید که تعریفتان از این عزیزان چند قدمی فراتر از چوبکاری به حساب می‌آید! 

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)سینا سرلک سر میز صبحانه بود که ناگهان احساس کرد که موقع مناسبی برای ابراز ارادت به افراد با محبت، با شعور و با معرفت هست. 

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)آناهیتا همتی در افتتاحیه یک پارک آبی اخیر و مهیج به اسم اُپارک، در نزدیکیها اتوبان آزادگان شهر تهران.

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)باورکردنی نیست! خودرو میلاد سان روف ندارد!

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)رستاک جان شما همان اخم کنی سنگین تر هست، نخواستیم بخندی.

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)پایان سر نفهمیدیم بهرام رادان در نمایش جدیدش نقش /زال/ را بر عهده دارد یا اوسین بولت.

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)ساره بیات در آخرین توزیع خصوصی /بیست و یک روز بعد/ ساخته محمدرضا خردمندان. گرچه آخرین توزیع تا این لحظه!

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)تصویری دیگر از کیفِ ساره بیات. مربط به چند ماه پیش.

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)

نگین صدق گویا، بازیگر با پیشینه سینما و تئاتر در حاشیه جشنواره فیلم شهر. خدا بیامرزدت مادر بزرگ. چقدر مطابق مد و فشن بودی و ما نفهمیدیم… قدرت را ندانستیم….

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)– والا خودِ منم اسیر کرده، بلاتکلیفم نمیدونم آخرش میخواد برگرده سر خونه زندگیش، یا نه!

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)جشن تولد سارا و نیکا در پشت صحنه آلبوم پایتخت، در کنار ارسطو خان.

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)مظلومیت را نه در نگاه دخترک فال فروش و نه در چشمان پر از بغض پیرمرد بار بر، بلکه در تک تک سلول هاي وجودِ اسدالله یکتا در این تصویر یافتم! 

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)انشاالله جمشید هاشمپور چند روزی از اینستاگرام دور باشد. تنها آرزویی که در این لحظه دارم، همین هست. 

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)لیلا زارع در برابر این تیر چراغ هاي قدیمی که سازمان زیباسازی شهرداری جلوی پردیس ملت کاشته هست. شهرداری با اینکار هر چقدر از لحاظ ایجاد زیبایی ناموفق بوده هست، در خلق سوژه خاص و هنری برای عکس هاي اینستاگرامی عزیزان پیروز بوده هست.

 

پ.ن: من اگر قاپ زن بودم بی حدس به محتویات کیف لیلا جذب می شدم، به هر آن چه که باعث شده انقدر مواظبشان باشد.

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)او پرواز همای هست. او دوست دارد پاپیون زرد را با کت و شلوار مشکی بزند و معادلات دنیای مد را به خاک و خون بکشد. 

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)حمیدرضا آذرنگ و محمدرضا هدایتی در پشت صحنه سریال /آرماندو/ ساخته احسان عبدی پور کارگردان جوان سینما و تلویزیون. عبدی پور تا همین چند وقت پیش /تیک آف/ را روی پرده سینما داشت. فیلمی که بد نفروخت. 

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)سحر دولتشاهی، غرق در نمایشنامه ي /سی/، اثر مشترک سهراب پورناظری و همایون شجریان که قرار هست در قصر سعد آباد به اجرا دربیاید.

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)لیندا کیانی عکسی از خود در گروه ارکستر استاد شهداد روحانی به اشتراک گذاشته هست. هنر نوازندگی که ندارد و شاید قرار هست از ته صدای خود بهره گیری کند.

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)شاهین جمشیدی و امید جهان در مراسم بدرقه ي مرحوم محمود جهان به منزل ابدی. بار دیگر این ضایعه را به خانواده ي این خواننده خونگرم علی الخصوص پسرش امید و سایر علاقه مندان به موسیقی بندری تسلیت عرض می‌کنیم. 

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)فرزاد حسنی به تماشای تئاتر نفیسه روشن و دوستان رفته بود که در اتمام این تصویر را در کنار هم گرفتند. نفیسه روشن از دوستی 16 ساله ي خود با فرزاد حسنی می گوید. یعنی مربوط به زمانی که نفیسه برای نخستین بار داشت از جلوی خیابان جام جم رد میشد که فرزاد را دید که دارد به سمت ساختمان سازمان می‌رود. 

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)کمیاب جان از چهار پیشنهاد اي که کردی، مطمئنیم دو مورد اولی را خودت هم خیلی رعایت نمی‌کنی. دست کم شواهد این را به ما نشان می‌دهد.

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)رضا رویگری و استاد عبدالله اسکندری میهمان پشت صحنه سریال /شهرزاد/ بودند که این تصویر یادگاری گرفته شد. 

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)این جا سواحل هاوایی یا مالدیو نیست، چابهار خود ما هست که امکان تفریح موج سواری را برای علاقه مندان فراهم کرده هست. صمد نیکخواه بهرامی و دوستان هم دارند از این امکانات لذت می‌برند. گرچه /موج سواری/ در میان ایرانیان ورزشی پرطرفدار، همگانی و اصیل به تعداد می‌رود، ورزشی که خیلی نیاز به موج و دریا هم ندارد!

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)بله، پسر ویشکا آسایش مثلا خواسته مانند مایکل جکسون باشد. مادر هم که فرزندش را همۀ وقت} برترین می‌بیند، پس چیزی نگوییم بهتر هست.

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)سلفی عزیزان در پشت صحنه سریال اخیر «سفر در منزل» نخستین تجربه کارگردانی علی مسعودی، با حضور حسن پورشیرازی، امیر نوری، نسرین مقانلو، ماهان عبدی، شهرزاد کمالزاده، علی مسعودی، علی سلیمانی، سوسن پرور و گیتی معینی. باید چشم براه باشیم و ببینیم علی مشهدی که کمدین و فیلمنامه نویس قابلی به تعداد می‌رود، در کارگردانی هم پیروز خواهد بود یا خیر.

عکس بازیگران

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)علی عمرانی و بهنوش طباطبایی در پشت صحنه نمایش /آینه هاي رو به رو/ به کارگردانی محمد رحمانیان. تئاتنر هاي استاد رحمانیان در بازار شامِ تئاتر هاي رنگارنگِ این شبها، یک غنیمت به تعداد می‌آید و باید قدر چنین نمایش هایي را دانست.

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)وقتی تازه فتوشاپ یاد می‌گیری. 

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)اي بابا! اي چه حرفیست خاله جان؟ مگر کسی می تواند از شما متنفر باشد؟! 

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)خاطره بازی مهدی فخیم زاده با عکسی قدیمی از پشت صحنه فیلم /طپش/ به کارگردانی خوش، در کنار اکبر خان رنجانپور. فیلمی که به قول خود جناب فخیم زاده خیلی پیروز نبود. نکته اي که هست، مربوط به ظاهر جناب فخیم زاده در این تصویرِ مربوط به 20 سال پیش هست که خیلی با الآنشان تفاوت دارد و از لحاظ طراوت و سرزندگی با حال آماده اصلاً قابل قیاس نیست! گذر زمان ایشان را حسابی ساخته هست.

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)هیچ دو نفری را در جهان پیدا نمی‌کنید که مانند هم باشند به جز رامبد و احسان کرمی و عزیزی که در ادامه تصویرش را خواهید دید.

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)بله. ایشان یکی از پیشکسوت هاي صدا و سیما میباشند که به همراه دو عزیز دیگر سالیان سال برای کودکانِ دهه هاي پیشین خاطره ساختند. انشاالله هر کجا که میباشند، سلامت و خوشحال باشند.

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)همانگونه که پیش بینی کرده بودیم /نهنگ عنبر 2/ پر فروش ترین فیلم سینمایی تاریخ سینمای کشور ایران شد و این عنوان را از گشت 2 گرفت. پیش بینی میشد که فیلمِ مهران مدیری یعنی /ساعت 5 عصر/ رکورد نهنگ عنبر را بزند که به محض توزیع شدنش همۀ را نا امید کرد.

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)

سی و هشتمین سالگرد تولد مردی هست که با صدای خسته و مجروح خود و با هنر بینظیر و دانش موسیقایی اش، نسل جوان را با ادبیات کهن ایران، با وحشی و مولانا و باباطاهر آشتی داد. آرزوی سلامتی و موفقیت هر چه اکثر داریم برای محسن چاوشی عزیز. 

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)ممنون از روشنک عجمیان که یک کار دیدنی را نخست کرده و از هنرمندان کم پیدا در صفحه اش یاد می کند. این بار نوبت غلامحسین لطفی بود که خیلی وقت هست خبری ازشان نیست. 

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)آناهیتا افشار هم باعث شد مجدد به یاد مادربزرگ خود بیافتم. 

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)امید حاجیلی در کنار امیر جعفری، آقا آیین جعفری و وحید مهین دوست، میهمانان ویژه کنسرت شب قبل اش در کیش.

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)خبر درگذشت ناصر فرهودی آهنگساز و صدابردار پیشکسوت موسیقی و سینمای کشورمون خبر تلخ این چند روز قبل بود. هنرمندی که در آثار ماندگار بسیاری چه در قبل از انقلاب و چه پس از آن نقش داشت و هنرش همه ي وقت همراه لحظاتمان بود. روحش خوشحال و یادش گرامی.

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)کمی هم به خاطره حاتمی دقت کنید تا مقداری آرام بگیرد. 

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)الهام بانو کمی آرام باشید و پیش از حمله چند جانبه خود، اول موضوع حمله و سپس هدف حمله را مشخص کنید! اینطوری آدم کمی سر در گم هست که دارید چه کسی را می‌زنید و ممکن هست به خود ما بگیریم! 

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)سپهر حیدری آن گونه میلاد با خوشبختی امام رضا «ع» را تبریک گفت. برای سپهر فرقی ندارد که موضوع پستش چه چیزی هست، در همۀ حال ملکه اش را در کنار خود خواهد داشت.

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)چرا برمیداری حمید خان، بگذار بمانند، کی به کی هست؟!  

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)ساعد سهیلی و همسرش گلوریا هاردی در حاشیه جشنواره فیلم شهر. 

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)برزو محترم با این تصویر ناب و قدیمی تولد پدرش زنده یاد انوشیزوان محترم را تبریک گفت و یادش را زنده کرد. روح همه ي پیشکسوتان سینما و تلویزیون خوشحال باشد. مقاله امروز هم به سر رسید. تا فردا، خداوند یار و نگهدارتان.

جدیدترین عکس های بازیگران و هنرمندان (305)

 

مطالب مرتبط :

عکس های بازیگران و سوژه های خبری هنرمندان «304»

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور «302»

عکس های بازیگران و ستاره های دوست داشتنی «301»

بازیگران و چهره های مشهور در اینستاگرام «300»