پارس ناز پورتال

قاصدک 24

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور «302»

آخرین عکس های بازیگران و ستاره هاي سرشناس ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام را برای شما دوست داران سلبریتی ها گردآوری کرده ایم.

 

حسین یاری و علی صادقی در نمایی از «آتش و قداره».

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)شهره جان در حال حاضر که برادران تشکر همه ي کاره ي این نمایش میباشند شما چرا انقدر خوشحالی؟

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)مهناز افشار و علی قربانزاده به کشور آلمان رفته اند تا «نهنگ عنبر» را در آنجا پخش کنند. سپیده علایی هم که چند وقتی می‌شود به کشور آلمان مهاجرت کرده عزیزان را همراهی کرد تا خدایی ناکرده احساسِ غربت نکنند. تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)ستاره اسکندری با این تصویر آتلیه اي جهانی آرام و پاکیزه و بی خشونت برای همۀ آرزو کرد. من نمی‌دانم اگر عزیزان برای تصویر هایشان کپشن هنری ننویسند یا مثلا صاف و روراست بنویسند «تصویر جدیدم» چه اتفاقی میوفتد؟!

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)امان از این گلچین روزگار که کارش را مفید بلد هست و می رود سراغ کسی که اصلا انتظار رفتن اش نیست. محمود دنیا نازنین که سال هاي سال با صدای گرم و ترانه هاي خوشحال اش، خوشحال شدیم، دیروز خیلی ناگهانی حیات را بدرود گفت تا غروب بندر غمگین تر از همۀ وقت} باشد. روحش خوشحال و یادش گرامی.  

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)بهرام رادان سخت در حال تمرین در پروژه “سی” هست. نمایشی با روایتی از شاهنامه توأم با آواز فارسی. یک اثر ایرانی تمام عیار. 

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)سلفی لیلا بلوکات در کنار پانته آ بهرام، سیما تیرانداز، لادن مستوفی و سایر همکاران پس از تماشای نمایش عزیزان به نام “یک دقیقه و سیزده ثانیه”. 

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)بزن روزبه جان، بزن. هم حرف دلت را بزن، هم ریش ها و موهایت را. آفرین پسر مفید. تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)کینگ کونگ داشتیم، وقتی کینک کونگ داشتن مد نبود!

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)می دانیم که تصویر تزئینی هست، ولی با خواندن کپشن کمی به تزئینی بودنِ آن مشکوک می‌شویم!

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)وحید جان اي کاش یک مقدار میرفتید عقب تر، هنوز کمی از چهره تان قابل تشخیص هست. 

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)نجمه جودکی عکسی از کودکی هاي خود در کنار مادرش به اشتراک گذاشت تا به این نکته پی ببریم ایشان متولد سال 69 میباشند. شباهت مادر محترم به نگار استخر هم در نوع خود دیدنی هست.

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)تفریحات برزو و جانیار همچنان ادامه دارد. 

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)سیاوش خیرابی در یکی از کافه هاي شمال شهر تهران. «از لحاظ روشنایی»

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)خاطره بازی شهرام حقیقت دوست با عکسی از سال هاي مفید تولید سریال “مختارنامه”، در کنار فریبرز عرب نیا. عجب سریالی بود، یادش بخیر.

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)حتی همین تصویر دانیال حکیمی، گزینش بهتری نسبت به تصویر کریم باقری با کت شلوار برای تبلیغ خمیردندان بود. هنوز مشکلم با این بیلبورد حل نشده! 

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)رضا گلزار و رفقایش در طرح ها و رنگ هاي گوناگون.  

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)صفحه اي به نام استاد ایرج در اینستاگرام فعال شده که تصاویر نابی از ایشان می گذارد و حسابی طرفدار پیدا کرده هست. آرزوی سلامتی داریم برای استاد ایرج خواجه امیری عزیز، سلطان آواز ایران.

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)کپشن تصویر: هوا گرمه

اما هدف تصویر: مشاهده نمایید پوستم چه خوبه!

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)لطفا در لاکچریانووو هاي خود زیاده روی نکنید. ممنون! 

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)رویا نونهالی– گلاره عباسی و دوستشان پس از تماشایِ نمایش اخیر رویا اینا. 

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)اشکان خطیبی، سیامک صفری و مهدی ماهانی در پشت صحنه نمایش (لامبورگینی). آن دشت بادمجان پای چشم اشکان هم مربوط به گریم نمایش هست و جای هیچ نگرانی نیست. خدا روشکر همه ي چیز حسنه هست.

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)سلفی الناز حبیبی و خاله اش.بیایید هیچگاه در خلق صفات و کلمات، خلاقیتِ زیادی به خرج ندهیم. بعضاً نتیجه مطلوب نمیشود!

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)این یک قانون هست که هر پسر ایرانی در یک برهه از جوانی اش سبیل ها و مو ها را بلند کرده و داش آکلیسم بر وی چیره می شود و حس خفن بودن می‌کند، در حالی‌که اکثر شبیه “قاسم مربا” جیب بر محل شده هست. گرچه دور از جان امیرحسین فتحی که همۀ وقت} به خوشتیپ بودن اش اذعان کرده ام.

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)ضمن عرض تبریک به مهدی طارمی بابت جوایزی که به دست آورد، از محسن مسلمان که در برهه هاي گوناگون زندگی پشیبان او بود و هیچگاه وی را در پیچ و خم سختی ها و ناملایمات تنها نگذاشت تشکر می کنیم.

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)مریلا خانم زارعی، خوشرنگ تر از همۀ وقت}، در مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم شهر که دیروز در باغ موزه ایرانی در الهیه برگزار شد.

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)یاسمین خانم بنفشه خواه به سر کار پدرش در سریال “لیسانسه ها” رفته بود که مورد استقبال امیرحسین رستمی و خیلی هاي دیگر قرار گرفت.

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)تصویر دیدنی کیانوش رستمی و یکی از عزیزانش، در حال گذراندن تعطیلات.

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)بازگشت رزیتا غفاری به تلویزیون پس از چهار سال. چهار سال دوری که خیلی عادی هست رزیتا خانم، مورد داشته ایم یک هنرمند به دلیل شبیه بودن به یک نفرِ خاص، 10 سال از هر فعالیت هنری دور بوده هست، گرچه بالاجبار.

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)رامبد جوان هم در مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم شهر حضور داشت. جشنواره فیلم شهر آنطور که نشان می دهد یک جشنواره مستقل هست و بر خلاف باور اشتباه موجود ارتباطی به شهرداری ندارد.

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)فاطمه خانم معتمد آریا یکی دیگر از میهمانان ویژه این جشنواره سینمایی بود. 

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)امید عزیز امیدواریم به پاس تمام شادی هایي که تو و پدر عزیزت با آثارتان در دل مردم کاشتید، روح محمود دنیا نازنین قرین رحمت و شادی باشد.

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)حافظ ناظری با این تصویر بینظیر از کودکی هایش با حفظِ تمِ غمگینِ خود بخاطر لغو کنسرتشان، از پیام هاي تبریکی که برای تولدش آمده بود تشکر کرد.  

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)زانیار سابق را قبلا دیده ایم، از زانیار کنونی هم که آبی گرم نشد، زودتر از زانیار آتی رونمایی کن، شاید این بار مفید شد. 

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)بهنوش طباطبایی، احسان کرمی، محمد رحمانیان و آزیتا موگویی در پشت صحنه نمایش “آیینه هاي روبه رو”، نمایشی که فیلمنامه آن را استاد بهرام بیضایی نوشته و استاد محمد رحمانیان کارگردانی می کند و هیچ ارتباطی به فیلم سینماییِ نگار آذربایجانی با همین نام ندارد. 

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)واکنش نادر سلیمانی به خبر درگذشت محمود دنیا، با این سلفی در کنار او. با حضور حمید عسکری و عمو سیروس گرجستانی. روحش خوشحال. 

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)

یعنی الآن شما خودتان را شمع فرض کردید؟!

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)برادران دوست داشتنی پاکدل در کانادا. عکسی که بعید می‌دانم اخیر باشد، چون که مهدی در حال تمرین برای حضور در پروژه “سی” هست.

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)با این سلفی از جذاب بروفه و همسرش، مقاله امروز را هم به اتمام می‌بریم. ممنون از همراهی تان. تا فردا، خداوند نگهدارتان.

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور (302)

 

مطالب مرتبط :

عکس های بازیگران و ستاره های دوست داشتنی «301»

بازیگران و چهره های مشهور در اینستاگرام «300»

عکس های خفن بازیگران در آخر این هفته «299»

عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام «298»

عکس های بازیگران سری جدید «297»