پارس ناز پورتال

قاصدک 24

عکس های بازیگران سری جدید (297)

عکس های بازیگران سری جدید (297)

عکس های بازیگران سری جدید «297»

از بازیگران و ستاره هاي ورزشی و موسیقی ایران برای شما آخرین اخبار و عکس هاي را آماده نموده ایم که در ادامه دیدن میکنید.

 

هرچه منگوله زنگوله اکثر مدل لباس به روز تر و خاص تر اصلی که این روز ها به آن بسیار دقت می شود طوری که اگر خدا بیامرز «منگوله گوش میرزا» در این دوران حضور داشت یکی از پیشقراول هاي دنیای مد و فشن، آن هم با اکسسوری خدادادی محسوب میشد. نازنین بیاتی هست، در مراسم پخش خصوصی فیلم «کارگر ساده نیازمندیم». یکی از ده ها قربانی بلای خانمان سوز «تعریف و تمجید شاهین نیا».

عکس های بازیگران سری جدید (297)

شوخی و خنده کاوه یغمایی و رضا صادقی پس از تماشای کنسرت عمو رضا در استان تهران. پشم ریزون این شماره را با این جمله آن گونه آغاز می کنم که کاوه یغمایی پنجاه ساله شده هست.

عکس های بازیگران سری جدید (297)+ ….؟؟

– ….

+ :« …..

– ولی مانند داداشم میمونی ;»

+ داداشیت فدات شه

بخش هاي قابل درج از مکالمه سردار آزمون و بهاره افشاری در تماس ویدئوی شان.

عکس های بازیگران سری جدید (297)

اینجانب، امیررضا شاهین نیا، روز قبل متوجه یکی از بزرگ ترین افتخارات دوران زندگی خود شدم و آن این بود که توسط پسرِ طبیعت و شماره هفت لژیونر لیگ روسیه و اخیراً فعال و نظریه پرداز سیاسی، بدون علت مشخصی بلاک شده ام :»»» اتفاقی که بار دیگر باعث شد به درست بودن کار خود در این سال ها ایمان بیاورم «نوشابه ها به در و دیوار پاشیده می‌شوند».

 

ولی این بلاک شدن دلیلی بر این نمی شود که از سوژه هاي استاد به سادگی عبور کنیم، بچه هاي واحد رصد و فضولی فعال تر از همه ي وقت در خدمت همه ي چهره هاي عزیز میباشند و خواهند بود.

عکس های بازیگران سری جدید (297)

یکی از سرگرمی هاي چند روز جدید چهره هاي عزیز دو کودک و عزیز دل دو خانواده بودند که متاسفانه بنا به دلایلی مفقود شده اند و یک ایران به دنبال انها. جای دارد از همۀِ چهره ها که به صورت خودجوش در یافتن این عزیزان به خانواده هاي انها یاری رسانده اند تشکر کنیم. پیگیری هایي که یکی از این عزیزان را به آغوش خانواده اش بازگرداند و به امید خدا دومی هم به زودی پیدا خواهد شد.

عکس های بازیگران سری جدید (297)کوچولویی که همچنان در انتظار پیدا شدن اش هستیم.

عکس های بازیگران سری جدید (297)سرگرمی دیگر عزیزان، یک کمپین انقلابی و آوانگاردانه به نام «شان سینما» بود. پوسترهای پیش ساخته اي که آن قدر تکان دهنده و تاثیر گذار میباشند که به محض منتشر شدن، همۀ مسئولین نظارتی سینما و وزارت ارشاد را به استعفا و خودسوزی مجبور کردند! اعتراض هم میکنید حداقل سعی کنید

 

کمی تاثیر گذار باشد! من هم نمی‌خواهم هیچ اتومیبیلی در سطح شهر با صدای بلند حامد همایون گوش ندهد. خب که چی؟ با خواستنِ من و شما مگر اتفاقی میوفتد؟

عکس های بازیگران سری جدید (297)مهراب قاسمخانی و دوست جدید و یاور دوران پیری و کوری اش. 

عکس های بازیگران سری جدید (297)شما می‌گویی تصویر بازی در ترافیک ولی من می‌گویم «فوران ناگریز حس خودشیفتگی».

عکس های بازیگران سری جدید (297)امروز زادروز استاد انوشیروان روحانی موسیقیدان و آهنگساز نامدار و خالق تعداد زیادی از تصنیف ها و ملودی هاي ماندگار موسیقی کشورمون هست. تبریکِ بی پایان به استاد روحانی عزیز. از جمله ملودی هاي ماندگار استاد می‌توان به «تولدت مبارک» سرشناس اشاره کرد. «بیار شمعا رو فوت کن…» 

عکس های بازیگران سری جدید (297)ترلان پروانه، بازیگری با سال ها سابقه بازی از دوران کودکی، سابقه چندین فیلم سینمایی، چندین سریال و تله فیلم و چندین تئاتر و پروژه هنری و همین طور سابقه چند فروند شکست عشقی، تازه 19 ساله شده هست. تبریک به ترلان عزیز.

عکس های بازیگران سری جدید (297)عکسی سنگین که اگر لود نشد و بالا نیامد ، چاره اي از دست ما و هیچکس ساخته نیست آن قدر که سنگین هست. استاد بهرام بیضایی و استاد اکبر رادی، دقیقا 48 سال پیش.
عکس های بازیگران سری جدید (297)حضور پدر و دختری جلیل و مونا فرجاد در یک مراسم هنری که به آن اشاره اي نشده هست. 

عکس های بازیگران سری جدید (297)شبنم جان شما که مضمون متنتان در مورد موضوع تنهایی هست، بهتر بود عکسی میگذاشتید که در آن تنها بودید.

عکس های بازیگران سری جدید (297)سلفی هنرمندان در اتاق گریم یک پروژه هنری. با حضور سیما تیرانداز، رسول نجفیان، مهدی سلوکی با گریم عجیبش و سایر همکاران عزیز.  

عکس های بازیگران سری جدید (297)در هفته هاي منتهی به ماه محرم قرار داریم و به صورت فشرده شاهد برگزاری کنسرت ها و جشن هاي و مراسمات هستیم که این موضوع خبری مفید برای ما از حیث فراهم سازی سوژه برای مطالب هست. متین ستوده در کنار محسن یگانه پس از تماشای کنسرت شب قبل اش. ماشاالله حجم شال هاي عزیزان دارد رو به سمتی می‌رود که با آن می‌توان برای تمامی خانواده هاي بی خانمان سوریه و عراق چادر دوخت. عکس های بازیگران سری جدید (297)

 

چنین گفت بیرانوند پاکزاد، که روشن مباد تا وقتی که باد باد.

عکس های بازیگران سری جدید (297)

 

تصویرِ بدون کپشن، بدون لوکیشن و بدون توضیح شیوا خنیاگر که اگر آن را پست نمی‌کرد قطعا سنگین تر بود. 

عکس های بازیگران سری جدید (297)عکسی قدیمی از استاد شجریان و عینک منحصر به فردش در کنار همایون نوجوان، در روزهایی که نخستین قدم ها را برای ستاره شدن برمیداشت، تحت آموزش برترین استاد عالم. 

عکس های بازیگران سری جدید (297)جشن تولد مشترک لیلی رشیدی و شقایق فراهانی در خانه مرحوم استاد داود رشیدی و با حضور بانو احترام برومند و شبنم فرشاد جو. تبریک دوباره به این دو هنرمند دوست داشتنی.

عکس های بازیگران سری جدید (297)رویا میرعلمی کلوز آپی از گریم خود در نمایش “روز عقیم کاری” به اشتراک گذاشته هست. تئاتری به کارگردانی همسرش حسین کیانی. اگر با همین شدت تئاتر ساخته شود و نام و سوژه ها خرج شوند، از این بعد وضعیت انتخاب نام برای نمایش ها کمی نگران کننده خواهد بود!

عکس های بازیگران سری جدید (297)آتیلا پسیانی دقیقا مانند کاراکتر هاي فیلم هایش هست. ناگهان جوش می آورد و می شورد و می‌گذارد کنار دیوار و سپس آرام می گیرد. کاری که با بهنوش بختیاری در این مطلب کرده. 

عکس های بازیگران سری جدید (297)

آناهیتا همتی با این تصویر از نوزادی اش نشان داد که خنده و لبخند در صورت وی ریشه اي تاریخی دارد! 

عکس های بازیگران سری جدید (297)خلوت سه نفره محمد علیزاده، شهاب رمضان و هادی قندی در آسانسور.

عکس های بازیگران سری جدید (297)سیدجواد رضویان، رضا شفیعی جم، بهنوش بختیاری و علی صادقی در قاب سلفی در پشت صحنه فیلم “دم سرخ ها”. عالیست این علی صادقی :»»»

عکس های بازیگران سری جدید (297)مریم خانم احتمالاً با نوشتن این صفات در زیر تصویر هاي خود منظورت اشاره به خودت نبود که؟! اگر اینچنین بوده یک ندا بده تا به مرکر تنظیم فرهنگستان زبان و ادب فارسی ایران اطلاع بدهیم تا در جایگاه مفهوم عبارت “اعتماد به نفس”، نام شما را هم بعنوان مشابه اضافه کنند.

عکس های بازیگران سری جدید (297)این سلفی را پانته آ پناهی ها به اشتراک گذاشته ولی ما نتوانستیم ایشان را پیدا کنیم. شما هم کمی تلاش کنید.

عکس های بازیگران سری جدید (297)همایون ارشادی، کامران تفتی، پرستو صالحی، نیکی مظفری و رضا یزدانی در یکی از پخش هاي مردمی فیلمساعت 5 عصر” در کنار اقای کارگردان. 

عکس های بازیگران سری جدید (297)رامبد شکرآبی و آرش میراحمدی در کنار امیرعباس، کودکی که در این روزها خداوند بغلش کرده هست، ولی کسی خبر از چند وقت دیگر او نخواهد داشت.

عکس های بازیگران سری جدید (297)آزاده خانم زارعی میباشند، هنرمند عزیزی که از لحاظ بعضی آلبوم تغییرات تشابه قابل توجهی با نفیسه روشن دارد. 

عکس های بازیگران سری جدید (297)آرش برهانی در حال جِر خوردن از خوشی، در تعطیلات لاکچری اش. 

عکس های بازیگران سری جدید (297)عکسی دیدنی از کودکی خواهران هنرمند اسکندری. از راست ستاره، سارا و لاله.

عکس های بازیگران سری جدید (297)بار ها پرسیده ایم و باز هم می پرسیم؛ امیر آقایی کِي وقت کرد انقدر خوشتیپ شود؟! 

عکس های بازیگران سری جدید (297)حمید خان لولایی، پیشکسوت همه ي وقت جوان سینما و تلویزیون.

عکس های بازیگران سری جدید (297)کز سنگ “دایورت” خیزد، هنگامِ پستِ یاران :»»» 

عکس های بازیگران سری جدید (297)سیاوش مفیدی و خانواده عزیزش در شهر زیبای انزلی و مرور خاطرات شیرین کودکیِ سیاوش در این شهر. بله. 

عکس های بازیگران سری جدید (297)خاطره حاتمی در کنار استاد حسین علیزاده در حاشیه مراسم رونمایی از اثر هنری “غمنومه فریدون”. اثری که با دقت به اسم خاصش، زمان انتشار آن برای بعضی ها خوراک سیاسیِ بسیار خوشمزه اي بود.

عکس های بازیگران سری جدید (297)تلاش هاي بی ثمر محمد نادری برای یافتن ژن برتر در چهره خود. ما نیز خیلی تلاش کردیم ژن برتر خود را پیدا کنیم ولی متاسفانه نتیجه اي نداشت.

عکس های بازیگران سری جدید (297)تصویر تابستانی سمانه پاکدل در کنار خلیج همه ي وقت فارس. برای کسانی که سوال دارند از کجا فهمیدیم خلیج فارس هست باید عرض کنم که مشخص هست که خزر نیست «تمیزی آب و آرام بودن ساحل»، سواحل خارجی هم که نمی‌تواند باشد! «کلاه ندارد و شال بسته هست»، پس محتمل ترین انتخاب خلیج فارس هست.

عکس های بازیگران سری جدید (297)امین حیایی با این ظاهرش احتمالاً در مسیر رفتن به مجلس ختم مرحوم چستر بنینگتون بود که اشتباهی از مراسم مرحوم حبیب الله کاسه ساز سر در آورده هست. 

عکس های بازیگران سری جدید (297)ثبات شخصیتی و پایبندی آناهیتا افشار به اصول سنتی مد و پوشاک متعلق به دهه هفتاد، واقعاً ستودنی هست. 

عکس های بازیگران سری جدید (297)آن یکی رفقایت کجایند علی جان؟ تارزان و کینگ کونگ را می گویم.

عکس های بازیگران سری جدید (297)مهدی رجب زاده بازیکن کهنه کار فوتبال کشورمون در کنار همسر و دختر عزیزش در یک رستوران. 

عکس های بازیگران سری جدید (297)تصویر کودکی لیلا اوتادی پایان مقاله امروزمان هست، به امید داشتن ساعاتی خوش تا دیدارمان در روز بعد. یا حق.

عکس های بازیگران سری جدید (297)

 

مطالب مرتبط :

داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور «296»

عکس های بازیگران و هنرمندان ایران زمین «295»

عکس های بازیگران و حواشی این هفته هنرمندان «294»

عکسهای بازیگران و هنرمندان و خبرهای جالب «293»

عکس های بازیگران و سوژه های خبری داغ «292»