پارس ناز پورتال

قاصدک 24

داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)

داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)

داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور «296»

جدید ترین عکس های بازیگران و ستاره هاي مشهور ایرانی در اینستاگرام را میتوانید در گالری تصویر جذاب و جالب زیر دیدن کنید.

 

بی حرف اضافه می رویم سراغ تصاویر امروز. مهراوه خانم شریفی نیا پشت یکی از این ماکت هاي بی صورت که سوژه اي محبوب بین اینستاگرامر ها هست و در تمامی موارد، بدون استثنا، اندازه صورت به ماکت نمی‌آید و فرد را شبیه ورژن بی سبیل سوگلی هاي ناصرالدین شاه می‌کند.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)سلفی سیاوش خیرابی و فرزاد فرزین پس از کنسرت فرزاد در اصفهان. معمولا هدف افراد از انجام عمل زیبایی بینی، همانگونه که از عنوان اش پیداست، زیباتر شدن چهره و بهتر شدن قیافه نسبت به گذشته هست. در عجبیم که چرا بعضاً این هدف و مقصود به حاشیه می رود و نتیجه شوکه کننده می‌شود شاید هم چون فاجعه ي گذشته از عمل را هیچگاه ندیده ایم آن گونه قضاوت می کنیم!
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)آفرین بر غیرت فوتبالیستی که مواقع نیکمت نشینی را بیکار نمی نشیند و با اتوبوس مسافر جابه جا می کند تا در خرج زن و بچه اش لنگ نماند.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)نمی دانم نخستین نفر کدام شیر پاک خورده اي بود که به بعضی از چهره هاي ما این باور را القا کرد که بدون آرایش و میک آپ جذاب ترند! باید ده برابر انرژی بگذاریم و تا این باور از بین برود و حداقل یک لایه به صورت موضعی فعالیت کنند!
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)از قرار معلوم در ابتدا قرار بود سام درخشانی برای تبلیغات خمیرندان گزینش شود، حتی برای اینکار عکاسی هم کرده بود ولی آخر سر کریم باقری با مو هاي فرق بغل اش به وی ترجیح داده شد و او مجبور شد از عکسی که برای اینکار گرفته بود برای تولد اش بهره گیری کند. تبریک به سام عزیز.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)سلفی ستاره هاي سریالعاشقانهکه به لطف خدا یک قسمت اکثر تا پایان آن نمانده و به زودی شاهد ختام یکی از زردترین هاي تاریخ هنرهای نمایشی خواهیم بود.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)وقتی از دست آباژور و گلدان و سیاه سفید کردن و کادر بندی چاره اي ساخته نیست برترین راه کارتونی کردن تصویر هست! کسی هم شک نمی‌کند!
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)امیرمحمد در کنار همین چند سال پیش خودش، با دلتا اچ نه عمده چشمگیر.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)– پاشو برو اونور جلوی آفتاب ر گرفتی.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)زهره خانم بدون تصویر اینستاگرام هم می شود خدا را صدا زد. لطفا انقدر قیمه ها را نریزید توی ماستا.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)لیلا خانم بلوکات، مانند همۀ وقت} پیش قدم در فعالیت هاي خیرخواهانه که با این اقدامات در این چند سال برای خود وجهه اي ارزشمند و محبوب ساخته هست.داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)سلفی مجید یاسر در کنار سیدجواد رضویان در پشت صحنه کار اخیر عزیزان که امیدواریم حداقل پخش آن به 10 قسمت برسد و از این شبکه به آن شبکه دایورت نشود.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)سلفی پایتختی ها در پایان یک روز کاری خود در جوار دریای خزر. ریما رامین فر، محسن تنابنده، هومن حاج عبداللهی و احمد مهرانفر.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)واااو! چه گریم متفاوت و حیرت انگیزی! خلاقیت در تک تک اپسیلون هاي این گریم نه تنها موج می زند، بلکه اسکی هم می‌رود!
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)مریم خانم امیرجلالی با این تصویر در کنار بانو آفرین عبیسی برای ایشان ابراز دلتنگی کرد. آرزوی سلامتی داریم برای خانم عبیسی، پیشکسوت دوست داشتنی سینما و تئاتر کشورمون.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)عکسی اخیر از ارسلان قاسمی در سواحل جنوب کشور. 
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)این هم عکسی لو رفته از پشت صحنه و عوامل دست اندر کار خلق این تصویر.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)و این هم واکنش الهه هاي یونان باستان به این اتفاق و صحنه اي که ارسلان خلق کرده…
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)امیر جعفری و پسرش آقا آیین در مراسم پخش خصوصی فیلم “فصل نرگس” ساخته متوسط نگار آذربایجانی که در جشنواره پارسال حضور داشت. امیر و آیین به نمایندگی از ریما رامین فر بازیگر این فیلم – که مشغول ضبط سریال پایتخت هست – در مراسم حاضر شده بودند.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)شبنم قلیخانی، پیش از قبول شدن به دانشگاه.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)ماچ و بوسه ي رضا صنعتگر و محمود دنیا، دو تن از مفید ها و خونگرم ترین هاي موسیقی جنوب کشور. گرچه همه ي جنوبی هاي عزیز در خونگرمی بی رقیب میباشند.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)سلفی امیر نوری در کنار اکبر عبدی و ارژنگ امیرفضلی پس از تماشای نمایش کمدی “عمو اکبر و دختراش” که یک ماهی می‌شود در فرهنگسرای دزاشیب هر شب به اجرا در می‌آید و کلی طرفدار پیدا کرده هست.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)نترسید، غریبه نیست! میرطاهر خان مظلومی میباشند، احتمالاً در تست گریم خود برای بازی در نقش “بولنت ارسوی” خواننده مشهور ترکیه اي. اگر نمیشناسیدش، بی زحمت خودتان نامش را سرچ کنید تا حجم قابل توجهی از مو هاي زائدتان کاسته شود.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)ملیکا خانم دیر کردی همۀ تبریک هاي خود را گفتند و تصویر هایشان با یزد را چند هفته پیش آپلود کردند و ته دیگش را هم خوردند.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)اندکی خاطره بازی می کنیم با این تصویر مربوط به پشت صحنه سریال محبوب و خاطره ساز “زیر آسمان شهر” ساخته مهران غفوریان. با حضور مختار سائقی، یوسف تیموری، حمید لولایی، محمد افشار و زنده یاد کیومرث ملک مطیعی.داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)پدرام کریمی در کنار همسرش در یک رستوران و یا کافه. جایی که در آن نیازی به منزل داریِ هیچ شخصی نیست و کسانی میباشند که از شما پذیرایی کنند.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)سلفی تابستانی و خوش انرژی فرناز رهنما و همسر عزیزش.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)محمدرضا داوودنژاد پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون در کنار دختر عزیزش مونا خانم. آیا میدانستید کلاه مندرس یکی از نشانه هاي ذهن باز و فکر روشن هست؟!
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)لطفا در هیچ گوشه اي از شهر و محل زندگی تان آشغال نریزید، حتی در محل هاي براق و متحرک که خوراک چسباندنِ آدامس هست!
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)گویا آلرژی به لباس در میان والیبالیست ها یک اپیدمی شده هست.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)مهدی رحمتی با افتتاح فروشگاه لباس ورزشی خود از آمادگی روحی بالایش برای شروع فصل اخیر لیگ برتر خبر داد.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)آن قدر بنده خدا را در ایران اذیت کردند که مجبور هست سالی 10 ماه از این کشور به آن کشور برود و لباسهای عجیب اش را آزادانه بپوشد و عقده هایش را خالی کند.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)دیروز تولد وحید هاشمیان، آدم حسابیِ فوتبال ایران و یکی ار مردان آینده دار عرصه مربیگری فوتبال کشورمون بود. تبریک بی پایان به وحید عزیز.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)سلفی جذاب و شیرین حالِ شهرام قائدی و مادر نازنین اش. خداوند سایه همه ي مادرهای عزیز را بر سرمان مستدام نگه دارد.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)شهرام حقیقت دوست، محمود شهریاری، ایمان اشراقی، پویا امینی و یوسف تیموری، در قالب دورهمی ستارگان آن روز هاي تلویزیون ایران «سال 81». چه روز هایي بود، سه شنبه شب ها و عشق دیدن “خط قرمز”.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)عینک جان لنون نباید اعتماد به نفسِ جان لنون را هم به اشخاص منتقل کند که باعث شود خیال کنند هر سلفی اي با هر قیافه اي از ایشان، برای فالوئر ها جذاب هست!
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)یکتا ناصر و مهدی طارمی در مراسم پخش خصوصی فیلم “کارگر ساده نیازمندیم” در پردیس آزادی. مهدی طارمی قصد حضور در این مراسم را نداشت و قرار بود در یک پخش خصوصی اروپایی شرکت کند که به علت صادر نشدنِ رضایت نامه اش مجبور به شرکت در این مراسم شد. مهدی در این فیلم بازی هم کرده هست و طبق گفته شاهدان مدام از قاب دوربین فیلمبردار خارج میشده هست.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)حمید خان فرخ نژاد و پسرش آقا فربد در پخش خصوصی “فصل نرگس”.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)شایسته ایرانی هم در پخش خصوصی “فصل نرگس” حضور داشت.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)شاید باورش سخت باشد ولی این متن را نعیمه نظام دوست برای تبریک تولد به همکارش نوشته هست، نه شخص دیگری!
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)فاطمه خانم معتمد آریا در فرهنگسرای نیاوران، به قصد حضور در مراسم رونمایی از اثر هنری “غمنومه ي فریدون”، اثری شنیداری به آهنگسازی استاد حسین علیزاده.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)الهام پاوه نژاد و صابر ابر هم در این مراسم حضور داشتند و این اتفاق را به استاد علیزاده به صورت حضوری تبریک گفتند.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)تیشرت صابر یاد و خاطره ظهر هاي داغ تابستان هاي دهه شصت و زیرپیراهنی هاي مشهور پدر ها و دایی ها در آن سال ها را زنده کرد. گرچه رنگ آبی آسمانی انها از سفید محبوب تر بود. زیر بغل هایش هم اکثرا بر اثر مصرف بیش از حد مجاز به رنگ زرد قناری نزدیک میشد. با یک علامت لنگر روی سینه چپ. یادش بخیر.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)شقایق فراهانی با این تصویر ناب از تولد یک سالگی خود در کنار پدرش، به استقبال چهل و پنجمین بهار زندگی اش رفت. تبریک بی پایان به این بازیگر مفید، با اخلاق و هنرمند سینما و تلویزیون.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)مهران مدیری در کنار رفیقِ شفیقِ این روزهایش که امیدواریم بلایی که سر سایرین آورد در مورد مهران تکرار نشود! ضمناً جای دارد تبریک عرض کنیم خدمت مهران مدیری، فروش عجیب و غیر قابل باور فیلم سینمایی اش “ساعت 5 عصر” را در شب اول پخش. به امید موفقیت روز افزون برای مهران عزیز.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)با این تصویر از رامبد شکرآبی و حدیث فولادوند در یک جشن خیریه، مقاله امروز را به اتمام می بریم. از همراهی ارزشمندتان بسیار سپاسگزاریم. تا فردا، یا حق.
داغ ترین عکس های بازیگران و چهره های مشهور (296)

 

مطالب مرتبط :

عکس های بازیگران و هنرمندان ایران زمین «295»

عکس های بازیگران و حواشی این هفته هنرمندان «294»

عکسهای بازیگران و هنرمندان و خبرهای جالب «293»

عکس های بازیگران و سوژه های خبری داغ «292»

دل نوشته های بازیگران برای مریم میرزاخانی «291»