پارس ناز پورتال

قاصدک 24

خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)

خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)

خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)

بازیگران و ستاره های پرطرفدار ایرانی که در اینستاگرام فعالیت دارند همیشه عکس های خود را برای مخاطبان به اشتراک می گذارند و ما گلچین آن ها را به اشتراک گذاشته ایم. سلفی انرژیک و کوهستانی ویشکا آسایش و پسر عزیزش گیو در ارتفاعات تهران. یک شروع خوب برای یک هفته ی خوب.

 

قدیمی ها یک رسم جالب داشتند که جفت و بند ناف نوزادان پس از تولد را در خاک اماکنی که دوست داشتند فرزندشان از جنس آن مکان باشد (مثلا دانشگاه، مسجد، بازار و …) دفن میکردند. مطمئناً والدین ویشکا بند ناف او را در قله دماوند دفن کرده اند که هفته ای هشت روز را در کوه میگذارند.

خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)

در ضمن قرار است تمامی رستوران ها و کافه های اندرزگو تعطیل شده و به جایش مرکز ترک اعتیاد و کمپ نجات افتتاح کنند.
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)

در دنیای چهره ها دیواری کوتاه تر از دیوار پائولو کوئلیو وجود ندارد. هر چه در ذهنشان است، و یا منطبق بر حال و روز خودشان است را با لحن ادبی نوشته و آن را به زور بر گردن کوئلیو می اندازند!
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)والدین عزیزی که فرزند خود را به مدرسه فوتبال نیکبخت فرستاده اند، یک بار دیگر در خلوتِ خود این موضوع را بررسی کنند. ممنون.
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)و بهادر جان زمانی، همچنان منتظر اکران “رستاخیز” و هنرنمایی اش در نقش عباس (ع). انتظاری که بعید است آن را پایانی باشد. شانس آورده که احمدرضا درویش اصرار به حضور سکانس های حضرت عباس (ع) در فیلم دارد و راضی به حذف آن ها نمیشود، وگرنه تا بحال با کمی قیچی خوردن فیلم بیست بار اکران شده بود و بهادر هم لوزِر ترینِ لوزر ها! 
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)سلفی سردار و رفیق ناباب اش جنابِ لِیتو. همان طور که شاهد هستید چشم های سردار را خون گرفته و مثل خط شده است. در فاز خنده هم که تشریف دارند! آفرین به این فوتبالیست جوان که بسیار مستعدانه دارد هنر گل زدن را به فراتر از مرز های زمین فوتبال می کشد. 
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)

سلفی سیدمهدی رحمتی و پسران عزیزش، علی و عطا. سردار جان ببین، تا مثل سیدمهدی سر و سامان نگیری زندگی ات روی روال خود نمی افتد و ممکن است بیشتر در منجلاب “طبیعت” غوطه ور شوی!
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)

– شرمنده خانم عباسی، مثل اینکه بچه ها امروز آتلیه رو اجاره دادن به یه عروس و داماد، باید بمونه یه وقت دیگه.

+ یعنی چی مگه من مسخره شمام؟! دو تا افتتاحیه رو کنسل کردم بخاطر عکاسی!

– میتونیم بریم پارک عکس بگیریم، هوا هم خوبه. اوکی؟

+ باشه.
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)

سحر دولتشاهی، ستاره پسیانی و آتیلا پسیانی در سفر اخیرشان به تایلند. عزیزان حتی برای مسافرت های تفریحی خارج از کشور هم عکاسشان را با خود میبرند!
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)امیر جدیدی و ورزش تنیس و یک پست اینترنشنال. پستی که اندی ماری پس از دیدن آن با افسوس فراوان به خود گفت که چرا تا حالا او زیر عکس هایش از جملات فلسفی استفاده نکرده است. 
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)سلفی خانوادگیِ آزاده نامداری در حال گشت و گذار ظهر جمعه. سلفی ای که گندم کوچولوی خسته زحمت آن را کشیده است تا نمک اضافی مادرش بیهوده هدر نرود. 
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)بابک جهانبخش با یک استوری دو نشان زد. هم خبر از اجرای کنسرت در منچستر داد، و هم اعلام کرد که نام اصلی اش علی است و بچه ها بابک صدایش میکنند. 
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)ساره بیات به هلند رفته تا چند روزی اسباب زحمت رضا قوچان نژاد و خواهر عزیزش شود. دلیل نیمکت نشینی رضا در بازی این هفته هم همین بود، مهمان داری تمرکز برای او نگذاشته! 
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)سلفی جالب مهران احمدی و مجید صالحی در پشت صحنه کار جدیدشان به نام “آکاردئون” که ساخته ی علیرضا امینی است. علیرضا امینی تابحال سابقه ساختن کار طنز نداشته، باید ببینیم چه از آب در خواهد آمد.
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)خاطره بازی مهران مدیری با این عکس قدیمی عالی از دوران ابتدایی اش. عرض شرمندگی داریم خدمت خانم جهانشاهی که حجابشان در آن روز ها ما را مجبور به کراپ کردن عکس کرده است.
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)گویا دوستان آرایشگرِ بهنوش موهای او را با سبزه های بخت گشای سیزده به در اشتباه گرفته اند.
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)از عجایب روزگار که فقط در کشور عزیز ما اتفاق می افتد، این است که دو خواننده ای که تا همین چند ماه پیش غیرمجاز و زیرزمینی محسوب میشدند و مهر مجوزشان هنوز خشک نشده، در افتتاحیه جشنواره موسیقی فجر روی سن رفتند و در حضور مسئولین به اجرا پرداختند! کاوه آفاق و سیامک عباسی. 
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)

خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)

عکس بانو احترام برومند در کنار نوه، داماد و پدر داماد عزیزش در زیر سایه استاد رشیدی که امیدواریم روحشان در کمال رحمت و شادی باشد.
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)تشکر اینستاگرامی ترانه علیدوستی از همه کسانی که تولد او را تبریک گفته بودند. با عکسی که مربوط به پشت صحنه فصل اول سریال شهرزاد است. خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)رپورتاژ آگهی درست و حسابی مهدی مهدوی کیا برای برادرش هادی. 
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)الناز جان از قیافه مبارکت در این عکس تعجب نکرده ایم، از این که فکر میکنی قیافه ات در عکس ها برای مخاطبین مهم است، تعجب کرده ایم! 
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)برای روی قلیان و قوری به جای عکس ناصرالدین شاه هم خوب است مهراب جان. 
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)هانی نوروزی با این پست تولد مادر عزیزش را تبریک گفت. امیدواریم سالیان سال سایه این مادر مهربان روی سر هانی و هانای عزیز باشد. 
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)ورود هواپیمای نو به کشور پس از حدود 40 سال اتفاقی مثبت در صنعت هوایی کشورمان بود که تبریک و واکنش مثبت بسیاری از چهره ها را به دنبال داشت، مثل نیکی کریمی. امیدوارم مسئولین ایران ایر یادشان نرود که در اولین تیک آف زیر چرخ های هواپیما تخم مرغ بگذارند تا از چشم بد دور بماند. همچنین امیدواریم عزیزان آن تکه ابر های آبی رنگ روی درب را هم بکنند تا سایر کشورها بهمان نخندند!
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)احسان لشگری از لحظات لذت بخش خود در کنار حمید سوریان گفت.
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)امیر یل ارجمند با این پست تولد برادر بزرگترش سام را تبریک گفت. تبریک به خانواده هنرمند ارجمند. 
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)سامان جان وقتی تصمیم داری هشتگ خلیج فارس بزنی حداقل از زاویه ای عکس بگیر که چیزی از دریا قابل رؤیت باشد و بتوان مطمئن شد که سه راه سلفچگان نیست و خلیج فارس است. 
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)مهدی پاکدل چند وقتی است که خیلی سر حال و جوان تر شده. بنظرتان دلیل اش چیست؟ خودم میگویم، دلیل اش این است که ریش هایش را زده است! البته تفکرات ذهنِ خاله زنک عزیزان هم مورد احترام است :))
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)عکس های بهرام رادان همیشه جهتی بر خلاف روند شرایط طبیعت دارند. روز هایی که هوا خشک و آلوده است، بهرام هر روز عکس چتری و بارانی میگذارد. روز هایی هم که برفی است، بهرام عکس با تیشرت در کویر میگذارد. کلاً با شرایط جوی یک پدر کشتگیِ عجیب دارد! 
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)روزمان آبنباتی؟! عجب… یعنی از همه ی خوراکی ها میتوان استفاده کرد؟! حالا که اینطور است، روز شما هم هات داگی! خودش هم با سس سفید. از آبنبات هم خیلی خوشمزه تر است.
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)مهدی خان از شما انتظار این جلف بازی ها را نداشتیم.
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)مجید خان مظفری و عکسی قدیمی مربوط به دورانی که “پشت موی داریوشی” بر سر همه ی جوانان مملکت سلطنت میکرد. البته مجید خان کمی در این مدل مو کم کاری کرده و متاسفانه بیشتر شماعی زاده ای شده تا داریوشی. 
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)اگر عکس این کیک تولد و تیشرت را (بدون حضور کله ها) به هر کسی نشان بدهی و بپرسی که تولد کدام بازیگر کشورمان است، جواب ها از ترلان پروانه و الناز شاکردوست فراتر نخواهد رفت. ته تهش شهنام شهابی! ولی همانطور که میبینید سیدجواد هاشمی تمامی معادلات عقلانی بر هم زده است! 
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)مانی جان سیروس الوند اگر میدانست قرار است این همه از وی تعریف و تمجید شود و چنین تشبیهاتی رخ دهد، از خیلی وقت پیش به کنسرت هایت می آمد! 
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)آخرین ورژنِ لیلا بلوکات، آپدیت شد. در این ورژن باگِ مربوط به گونه ها رفع شده و رنگ چشمان هم به چند ورژن قبل داون گرید شده است. 
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)دل مشغولی های آرش میراحمدی و پسرش که چند ماهی میشود در دوره های تخصصی فتوشاپ شرکت میکند و این را میتوان از عکس های یکی دو ماه اخیر آرش فهمید.  
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)وقتی وسط تمرین ناگهان یادت می افتد که فقط حق حضور در تمرین ها را داری و برای اجرای اصلی بخاطر جنسیت ات نمیتوانی روی سن بروی. 
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)مهناز افشار در حاشیه افتتاحیه جشنواره موسیقی فجر. عکسی که متاسفانه تعداد و اسامی لایک کنندگان در آن کراپ شده است، ولی میتوانم این اطمینان را بدهم که پرستو صالحی آن را لایک کرده است. یغما گلرویی هم همچنین.
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)– پول خرد بده.

+ ندارم داداش، پنجاهیه. دستگاه پوز ندارین؟!

– (نگاهی عاقل اندر سفیه و کلینت ایستوود طور)

+ اوکی پس بجاش باهاتون عکس میگیرم تگ میکنم.
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)ضمن اعلام جواب سوال روز شماره قبلی که کودکی های آزاده صمدی بود، شما را به سوال روز این شماره دعوت میکنم.
این عزیز کیست؟!
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)سلفی منوچهر هادی و خانواده در کنار برادر عزیزش که به دیدار برادرزاده فسقلی اش سوفیا خانم آمده.
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)سیما خضر آبادی این عکس از خود در کنار این میمون خوشتیپ را به اشتراک گذاشت و با حجم غیر قابل تصوری از کامنت های “کاش من هم میمون بودم” مواجه شد.
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)آقا مجید جلالی، مرد اخلاق فوتبال ایران در کنار خانواده عزیزش.
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)لایک! عجب جمله ی خفنی! مسعود جان با اجازه ات جمله را به نام بنجامین فرانکلین پست میکنم، چون اگر بزنم که مسعود شجاعی آن را گفته نه تنها لایکی نمیگیرم، کلی هم آنفالو میدهم!
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)حسام نواب صفوی، وکیل ملت ایران در حال دستکاری خورشید برای گرم تر شدنِ هوا. از وی بخاطر تلاش های بی شائبه ای که برای مردم سرزمین اش انجام میدهد، سپاسگزاریم. 
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)ای کاش هیچگاه ژان رنو را نمیشناختیم …
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)شما پس از دیدن این عکس از هومن برق نورد چقدر بی تفاوت بودید؟

1) خیلی بی تفاوت بودم.

2) یخورده بی تفاوت بودم.
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)رضا رشیدپور باز هم قابلیت های طنز خود را به رخ همگان کشید. 
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)واکنش عمومی پس از بانمک بازی های رضا رشیدپور.
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)پست جالب مهراب قاسمخانی در نهمین زادروز پسرش نویان. انشاالله جشن فارغ التحصیلی اش.
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)سلفی پردیس احمدیه در کنار نوید محمدزاده و سایر همکاران در پشت صحنه فیلم سینمایی “خفه گی” که در جشنواره اکران خواهد شد.  
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)سوسن پرور بازیگر خوب تئاتر و تلویزیون با این پست تولد دوست و همکارش ماهچهره خلیلی را تبریک گفت. ما نیز تولد خانم خلیلی را به ایشان و خانواده و هواداران اش تبریک عرض میکنیم. 
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)عرض تسلیت داریم خدمت مهدی یغمایی و خانواده عزیزش بخاطر از دست دادن مادر بزرگشان.
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)غزل شاکری و پگاه آهنگرانی در نمایی از فیلم «سارا و آیدا» به کارگردانیِ مازیار میری که در مراحل انتهایی ساخت است. فیلیم که تینا پاکروان و یغما گلرویی (!) هم در آن بازی کرده اند.
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)حامد بهداد، استاد بزرگِ سلفی های «مثلاً حواسم نیست». از رو هم نمیرود و هر روز یک مورد جدید از این سلفی ها میگیرد. خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)خیلی خودت را ناراحت نکن بهداد جان. چیز بدی که نیست، مگر ابتدای مطلب را ندیدی؟! خیلی هم فاز خنده و شادی میدهد! 
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)وقتی در انتهای کلاس با همکلاسی ها در حال عکس انداختن هستید که ناگهان آقای مدیر وارد کلاس و کادر میشود. 
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)حمید خان لولایی در قسمت آخر برنامه دورهمی. برنامه جذاب و موفقی که ساختن سری های بعدی آن در هاله ای از ابهام قرار دارد. امیدواریم مهران مدیری پس از به ثمر نشستن فیلم سینمایی اش، دوباره به خانه های مردم بازگردد.
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)برای مدل و مانکن شدن باید ویژگی های فیزیکی مخصوصی داشته باشی و صرف داشتنِ علاقه، کافی نیست. مگر اینکه مثل سیاوش بخواهی فقط مدلِ “یقه” بشوی که آن موقع هیچ مانعی سد راهت نیست. به انتهای مطلب رسیدیم. ممنون از اینکه همراهمان بودید. تا فردا، یا علی.
خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)

 

مطالب مرتبط :

سوژه های خبری از بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (187)

اخبار چهره ها و شخصیت های هنری ایران (186)

اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)

اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)

اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)

اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی مشهور ایران (182)