پارس ناز پورتال

قاصدک 24

قتل دو دانش آموز 10 ساله به دست یک معلم

قتل دو دانش آموز 10 ساله به دست یک معلم

قتل دو دانش آموز 10 ساله به دست یک معلم

 

معلم سابق استرالیایی که به جرم قتل یک دانش آموز در حبس به سر میبرد در درد دلی با  هم سلولیش پرده از جنایت دیگرش نیز برداشت. به گزارش پارس ناز آقای ” دیتر پفنیگ ” 67 ساله از اهالی جنوب استرالیا  به اتهام قتل یک دختر 10 ساله به نام “لوئیس بل ” و یک پسر 10 ساله به نام ” مایکل بلک ” در 1983 متهم شد.

 

براساس گزارش پلیس هنگامی که جنایت کار پس از محاکمه شدن در رابطه با قتل ” مایکل بلک ” و سپری کردن دوران حبس در کریسمس 2006 شروع به صحبت کردن از جنایت خود با یکی از هم سلولی هایش کرد: پرده از جنایت دوم او برداشته شد و در گزارشی که توسط هم سلولی او به مسئولین داده شد مشخص شد که قربانی دیگری نیز وجود دارد .

 

“پفنیگ ” در صحبت های خود گفته بود که هرگز جای دفن جسد ” مایکل ” را نمی توانم بگویم زیرا بچه دیگری نیز در همان جا دفن است.در تحقیقات گسترده تر پلیس در این رابطه معلوم شد جسد متعلق به ” لوئیس ” کوچک است که در سال 1983 از خانه اش واقع در ” آدلاید ” هنگامی که در کنار خواهرش در خواب بود ربوده شد، و تا کنون جسد او یافت نشده بود.

قتل دو دانش آموز 10 ساله به دست یک معلم

همچنین “: مایکل ” نیز که آخرین بار پس از رفتن به ماهیگیری دیده شد و توسط این جنایت کار به قتل رسیده بود. جسد او نیز کنار جسد ” لوئیس” یافت شد .این جنایت کار بی رحم  در کمال وقاحت پس از قتل و دفن قربانیش ، که فرزند همسایه اشان بود ، پا به پای خانواده بل در جستجو برای پیدا کردن او شرکت کرد.

 

پس از یافتن جسد لوئیس و بررسی DNA موجود بر شواهد یافت شده جرم ” پفینگ” ثابت شد و او در دادگاهی که بزودی یرگزار می شود این بار به اتهام قتل “لوئیس بل ” محاکمه خواهد شد.

 

 

مطلب مرتبط:

 

تجاوز جنسی و قتل خانم معلم توسط دانش آموز روانی + عکس

 

تصویر رسوایی جنسی معلم مرد 33 ساله با دانش آموز دختر 16ساله

 

بازداشت خانم معلم به علت رابطه جنسی با دانش آموزش