پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بازیگر معروف آمریکایی درگذشت + عکس

مجموعه : اخبار سینما
بازیگر معروف آمریکایی درگذشت + عکس

بازیگر معروف آمریکایی درگذشت 

 

زن پر تلاش و صبور دنیای بازیگری سریالهای آمریکایی بعد از یک جراحی کلیه و بر اثر عفونت درگذشت . به گزارش پارسناز رز سیگینز بازیگر معلول که در مجموعه‌ی تلویزیونی «داستان وحشت آمریکایی» نقش «سوزی بدون پا» را بر عهده داشت، در سن ۴۳ سالگی از دنیا رفت.

 

رز سیگینز بازیگر معلول که در مجموعه‌ی تلویزیونی «داستان وحشت آمریکایی» نقش «سوزی بدون پا» را بر عهده داشت، در سن ۴۳ سالگی از دنیا رفت. به گزارش «وُلچر» وی روز یکشنبه ، ۱۳ دسامبر، در بیمارستان دنور درگذشت. سیگینز به خاطر جراحی سنگ کلیه در این بیمارستان بستری‌شده بود اما در اثر عفونت شدید جان خود را از دست داد.

بازیگر معروف آمریکایی درگذشت + عکس

این هنرپیشه با نوعی ناهنجاری شدید ژنتیکی با عنوان Sacral Agenesis متولد شد به‌گونه‌ای که در همان سال‌های اولیه زندگی‌اش پزشکان مجبور شدند پاهای ناقص وی را قطع کنند. هرچند این تصمیم بی‌رحمانه به نظر می‌رسید اما باعث شد تا این هنرپیشه فقید بتواند به زندگی ادامه دهد.

بازیگر معروف آمریکایی درگذشت + عکس

او در سال ۱۹۹۹ ازدواج کرد و بر اساس گفته‌های سیگینز در وبلاگش، تنها معلولی است که با ناهنجاری Sacral Agenesis توانست باردار شود و فرزندانی کاملاً سالم به دنیا بیاورد. پسرش لوک ۱۶ ساله است و دخترش شِلبی ۵ ساله.

 

 

مطالب مرتبط:

 

بازيگر زن مشهور هالیوودی درگذشت + عکس

 

آخرین عکس افراد مشهور قبل از مرگشان

 

آخرین جملات افراد مشهور قبل از مرگ + عکس

 

قتل دختر پس از 18 ساعت تجاوز بیشرمانه (عکس)