جستجو در پارس ناز

جراحی زیبایی معکوس پسر آمریکایی و بازگشت به قبل از عمل! + عکس

جراحی زیبایی معکوس پسر آمریکایی و بازگشت به قبل از عمل! + عکس

جراحی زیبایی معکوس پسر آمریکایی 

جراحی زیبایی معکوس پسر آمریکایی باعث شد تا کاربران شبکه ای اجتماعی به ستایش او بپردازند. دیوید کوشیر پسر معروف آمریکایی است که میلیون ها دنبال کننده در شبکه های اجتماعی دارد. او قبلا با نام مرد عروسکی شناخته میشد، اما تصمیم چالش برانگیزی گرفت که باعث شد ویدیوهای او میلیون ها بازدید را از آن خود کند. این مرد جوان، روند معکوسی پیش گرفت تا به قبل عمل برسد!

 

در اقدامی جسورانه که استانداردهای زیبایی اجتماعی را به چالش می کشد، مردی نتایج چشمگیر تصمیم خود برای انجام عمل جراحی پلاستیک چشم و قرار دادن پرکننده های صورتش را فاش کرده است. سفر تحول آفرین او، که در رسانه های اجتماعی وایرال شده است، مخاطبان را مجذوب خود کرده و آنها را تحت تأثیر تغییرات چشمگیر این مرد جوان قرار داده است.

 

او می خواست (پلاستیکی) به نظر برسد

دیوید کوشیر، از طریق جراحی زیبایی به دنبال زیبایی‌شناسی ایده‌آل خود رفت و به خاطر این سفر عجیب و غریب خودش، شهرت یافت. شیفتگی کوشیر به تقویت چهره اش، در سال 2019 با استفاده بی ضرر از پرکننده ها (فیلرها) آغاز شد و به تدریج به یک اعتیاد تبدیل شد. سفر او باعث شد که دیوید، به دنبال ظاهر ایده آل خود در سراسر جهان حرکت کند و هر روشی به تکامل ظاهر او کمک کند.

جراحی زیبایی معکوس پسر آمریکایی 

ماه می 2021 نقطه عطف مهمی در زندگی دیوید بود. زیرا او اولین عمل دائمی خود را انجام داد. آرزوهای کوشیر برای داشتن «نمای مردانه عروسکی» کم کم داشت برآورده میشد. این مرد جوان، این نوع چهره را اوج زیبایی را در نظر می‌گرفت. داستان او به عنوان گواهی قانع کننده ای است که افراد برای رسیدن به چهره مورد نظر خود چه تلاشی می کنند.

 

دیوید کوشیر پول زیادی را برای عمل های زیبایی خرج کرد

آقای دیوید کوشیر از هیچ هزینه ای برای پیشرفت هایش در حوزه زیبایی دریغ نکرد. وی اعتراف کرد که مبلغ قابل توجهی را در جراحی های مختلف زیبایی سرمایه گذاری کرده است. کوشیر 100000 دلار جراحی پلاستیک اش اختصاص داد.

پسر باربی آمریکایی

از جمله خرج او می توانیم به: تهیه 14 میلی لیتر پرکننده لب به قیمت 7500 دلار، انجام جلسات لیزر رفع کک و مک ماهانه به قیمت 1200 دلار، دریافت 10 میلی لیتر پرکننده گونه به قیمت 7000 دلار و… اشاره کنیم. علاوه بر این، کوشیر با هزینه 13000 دلاری! تحت عمل بینی قرار گرفت.

 

آقای کوشیر، همچنین، 33000 دلار برای روکش دندان هایش سرمایه گذاری کرد. سپس ادامه سفر الهام‌بخش خود را به هجوم تصاویری نسبت داد که افراد در پلتفرم‌های اجتماعی می گذارند. اما کوشیر به یکباره تصمیم گرفت تمام فیلرهای صورت خود را پاک کند و با ترزیق آنزیم آنها را از بین ببرد.

 

22 میلیون بازدید برای ویدیو پاک کردن فیلرهای صورت

سال گذشته، دیوید کوشیر، که به‌عنوان @plasticbotchedboy در اینستاگرام شناخته می‌شود، با آپلود ویدیویی با عنوان «تمام فیلرهای صورتم را حذف کردم»، خبرساز شد. این ویدئو که یک تحول چشمگیر قبل و بعد جراحی و تزریق فیلر را به نمایش می‌گذارد، به سرعت در فضای مجازی منتشر شد. این ویدیو در نهایت، 22 میلیون بازدید را به خود اختصاص داد.

پاک کردن فیلرهای صورت

بینندگان از تفاوت قابل مشاهده شگفت زده شدند و بخش نظرات را با تمجید از این تغییر پر کردند. نظراتی مانند «بهترین کاری که او می‌توانست انجام دهد»، «بدون آن خیلی بهتر به نظر می‌رسید، قبلاً بد بو به نظر می‌رسید» و «تو جوان‌تر به نظر می‌رسی، خیلی جوان‌تر!» در پیج او ثبت شدند. واکنش بسیار مثبت به تصمیم کوشیر برای معکوس کردن عمل های زیبایی اش را مصمم تر کرد.

 

بازگشت به قبل از عمل زیبایی

دیوید کوشیر پس از حذف فیلرهای خود، مجموعه‌ای از روش‌های زیبایی از جمله چشم‌های گربه‌ای، لیفت گونه، لیفت لب و انتقال چربی صورت را آغاز کرد. عواقب اولیه این جراحی ها ظاهر او را به طرز چشمگیری تغییر داد و باعث گمانه زنی و نگرانی گسترده بینندگان شد. یک ویدیوی وایرال که چهره متورم او را پس از عمل به تصویر می‌کشد، شک و تردید در مورد نتیجه کار او را افزایش داد.

بازگشت به قبل از عمل زیبایی

با این حال، با گذشت زمان، کوشیر نتایج خیره کننده دگرگونی خود را آشکار کرد و ویژگی های شفا یافته و تصفیه شده خود را به نمایش گذاشت. این تغییر قابل توجه با موجی از تمجید از طرفداران همراه شد، با نظراتی مانند «میدونی چیه، من در ابتدا به این پروسه اعتماد نداشتم…اما حالا که شفا پیدا کردی، زیبا به نظر می‌رسی».

 

صحبت در مورد تغییرات بزرگ جراحی پلاستیک در صورت ممکن است تصاویری از تغییرات ظریف را به ذهن متبادر کند. اما داستان پشت «من یک میلیون دلار برای جراحی پلاستیک خرج کردم تا شبیه عروسک باربی شوم» به سطح کاملاً جدیدی تغییر می کند. شما همچنین می توانید داستان زنی که افراط در جراحی پلاستیک پوستش را از بین برده است را مطالعه کنید.