پارس ناز پورتال

قاصدک 24

خبر بد برای سلن دیان! +عکس

خبر بد برای سلن دیان! +عکس

خبر بد برای سلن دیان,همسر سلن دیان به نام رنه انجلیل 72 ساله در ماه دسامبر برای برداشتن یک تومور سرطانی از بدنش جراحی داشت

 

سلن دیان برنامه های تور آسیا و چند کنسرت دیگرش را به دلیل وضعیت پیش آمده برای همسرش و توجه بیشتر به خانواده لغو کرد.

 

همسر سلن دیان به نام رنه انجلیل 72 ساله در ماه دسامبر برای برداشتن یک تومور سرطانی از بدنش جراحی داشت و به دلیل شرایط بیماری اش حتی از نقش خود به عنوان مدیر برنامه ریزی سلن دیان استعفا داد.

 

این خواننده در طی یک مصاحبه نیز در مورد وضعیت ناخوشایند همسرش گفت:”من می خواهم هر قدر که می توانم قدرت و انرژیم را برای بهبودی همسرم به کار ببندم و برای این کار مهم است که وقتم را صرف او و فرزندانم کنم. همچنین از همه هوادارانم درهرجایی که هستند به دلیل شرایط پیش آمده عذرخواهی می کنم و از همه آنها برای عشق و حمایتی که نسبت به من دارند تشکر می کنم.”

خبر بد برای سلن دیان! +عکس

سلن دیان و همسرش رنه انجلیل 

 

 متاسفانه این اولین مورد سرطانی نیست که از انجلیل گزارش شده است، او اولین بار در سال 1999دچار سرطان حنجره شد که در مرحله اول آن را شکست داد.

 

ناگفته نماند سلن دیان 45 ساله نیز مشکلات سلامتی خودش را دارد، او از التهاب حنجره رنج می برد که باعث شد از اواخر ماه ژوئن نتواند اجرا کند.

 

گرچه اخبار خوب تری حاکی از آن است که درمان سرطان همسر سلن دیان روند خوبی را طی می کند و به نظر می رسد او می تواند دوباره به زودی به کارش بازگردد.

خبر بد برای سلن دیان! +عکس

خبر بد برای سلن دیان

 

 

 

منبع: نیک صالحی