جستجو در پارس ناز

بیوگرافی یوسف زمانی خواننده جوان ایرانی + عکس های یوسف زمانی

بیوگرافی یوسف زمانی خواننده جوان ایرانی + عکس های یوسف زمانی

بیوگرافی یوسف زمانی 

در این پست، بیوگرافی یوسف زمانی را مرور می کنیم. یوسف زمانی از جمله خوانندگان معروف ایرانی بوده که در تاریخ 14 تیر 1371 در شهر تهران چشم به جهان هستی گشود. وی مدتی در دانشگاه و در رشته مدیریت بازرگانی مشغول به تحصیل شد که به دلیل عدم علاقه به رشته انتخابی مجبور گردید که رشته را تغییر دهد.

 

سپس به استودیو رفته و در همین حوزه فعالیت های خود را از سر گرفت. یوسف به محض ورود به دنیای موسیقی و انتشار نخستین آهنگ خود در بازه زمانی کوتاه به چهره دوست داشتنی و محبوب بین مخاطبان تبدیل شد. البته زمان ورود به حوزه موسیقی از طرف خانواده با مخالفت های موجا گردید که چیزی از علاقه وی کم نکرد.

 

یوسف زمانی کیست؟

یوسف زمانی خواننده مشهور و معروف این روزهای در عرصه موسیقی زاده 14 تیر 1371 در شهر تهران است. وی ابتدا با انتخاب رشته مدیریت بازرگانی پا به دنیای علم و دانشگاه گذاشت که به دلیل علاقه کم از این رشته انصراف داده و و با تغییر آن در رشته استودیو تحصیلات خود را به پایان رساند.

بیوگرافی یوسف زمانی

یوسف زمانی، خواننده محبوب و معروف موسیقی پاپ ایران زاده 14 تیر 1371 در شهر تهران است. وی دانشجوی انصرافی مقطع کارشناسی رشته مدیریت بازرگانی بوده و در رشته موسیقی استودیو مشغول به تحصیل شد. طبق بیانیه هایی یوسف زمانی هنگام ورود به عرصه موسیقی کاملا مبتدی بود و با مخالفت خانواده مواجه گردید.

 

البته مخالفت خانواده همچنان ادامه پیدا کرد تا زمانی که دوران خدمت سربازی به سر می برد در یک برنامه تلویزیونی زنده حضور پیدا کرد. بعد از آن برنامه از مخالفت های خانواده کاسته شد و دلیل آن کشف استعداد فراوان پسرشان در زمینه آهنگسازی و موسیقی بود.

 

وضعیت تاهل یوسف زمانی

یوسف زمانی تا بحال ازدواج نکرده و در مجردی به سر می برد.

 

آغاز فعالیت هنری یوسف زمانی

یوسف زمانی برای بار نخست در دوره دبیرستان سر کلاس شیمی یک قطعه را برای هم کلاسی ها و معلمش اجرا می کند که مورد تحسین آنها قرار گرفته و از همان زمان به ادامه خوانندگی علاقه مند می شود. بنابراین وی از سال 1389 و از 18 سالگی به صورت جدی به ساخت آهنگ می پردازد که مخالفت خانواده مواجه می گردد.

رندگینامه یوسف زمانی ،بیوگرافی یوسف زمانی

سپس به سربازی می رود و با حضور در یک برنامه زنده تلویزیونی از شدت مخالفت خانواده خود می کاهد. زیرا خانواده کم کم متوجه می شوند که استعدادهای یوسف در عرصه موسیقی و خوانندگی بی نظیر است. درنتیجه زمانی نخستین آهنگ خود را به اسم “زخم کاری” در تاریخ 1 مهر 1395 منتشر می کند و آهنگ دیگر او به اسم “شیک” در تاریخ 8 فروردین 1398 روانه بازار می شود.

 

آهنگ های یوسف زمانی

آهنگ معروف “شیک” به یکی از ترانه های محبوب و مشهور در بین مخاطبان تبدیل می شود. سپس در تاریخ 6 مهر 1397 نیز آهنگ دیگری به اسم “پاییز امسال ” را منتشر می نماید. یوسف از زمان آغاز کار خود در سال 1395 تا نشر آخرین آهنگش در سال 1398 تقریبا 21 قطعه منتشر کرده که مهم ترین آنها به شرح زیر هستند.

 

زخم کاری

اسمشو چی بزارم

پاییز امسال

ابرو کمون

شیک

پریزاد

مصمم

چشماتو نبستی تا بخوابم

 

شباهت صدای یوسف زمانی به مرتضی پاشایی

یکی از نکات حائز اهمیت درباره صدای یوسف زمانی این است که به صدای مرتضی پاشایی شباهت زیادی دارد. زیرا آهنگ های این خواننده زیرمجموعه این گروه از آهنگ هایی می باشند که مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده اند. البته دلیل طرفداران بی شمار زمانی این است که آهنگ های وی اکثرا عاشقانه و تقریبا شاد هستند.

بیوگرافی یوسف زمانی

 

همچنین برخی از کاربران شباهت صدای زمانی به پاشایی را تایید کرده و و پیام های زیر را در درج کرده اند. “سلام آقای زمانی واقعا صدات عالیه، حرف نداره، صدات کاملا مشابه صدای زنده یاد مرتضی پاشایی است. از ته دلم دوست دارم. “خدا وکیلی یه حرفی می زنم که هیچ گونه ناراحتی و سوء تفاهمی برای طرفداران مرتضی پاشایی پیش نیاد.

 

صدای یوسف از صدای مرتضی بالاتر هست. یوسف تو هر کاری کنی با پاشایی مقایسه میشی پس همینجوری به کارت ادامه بده. “بعد از مرتضی پاشایی بدون شک تو نخستین خواننده ایرانی هستی. “خداوکیلی صدات حرف نداره عالی هستی.”
“سلام من برای اولین بار که صداتو شنیدم احساس کردم مرتضی پاشایی است، صدات حرف نداره.”

 

خواننده مورد علاقه یوسف زمانی

یوسف اینگونه صحبت می کند که علاقه زیادی به مرتضی پاشایی دارد و او را از لحاظ ارتباط با مخاطب، ساخت آهنگ و اخلاق الگوی خود در حیطه کاری قرار داده است. همچنین به عقیده برخی از مردم، زمانی خود را با مرتضی مقایسه می کند.

یوسف زمانی خواننده

در حالی که چنین چیزی ممکن نیست و هر فردی جایگاه مختص به خود را دارد. علاقه زیادی به رنگ آبی آسمانی دارد و به او آرامش می دهد. یوسف از بین بازیگران ایرانی، فرهاد اصلانی را خیلی دوست دارد و بازیگر خارجی مورد علاقه او تام هاردی است.

 

حقایق جالب درباره یوسف زمانی

یوسف زمانی علاقه زیادی به ورزش دارد و فیتنس را در برنامه روزانه خود گنجانده است. اما به دلیل مشغله کاری نتوانسته به صورت حرفه ای به این ورزش بپردازد. همچنین آدم شوخ طبعی است و اینگونه بیان می کند که در دنیای فانی قصد دارد خود و مخاطبانش را به خنده دورهمی دعوت نماید.

عکس های یوسف زمانی

بیوگرافی یوسف زمانی

 

از دیگر علایق زمانی می توان به ترانه سرایی اشاره کرد. زیرا از نخستین روزهای آغاز فعالیت در عرصه خوانندگی، ترانه هایش را خودش نوشته است. البته تا به امروز نویسنده ای را پیدا نکرده که از جنس ترانه های خود باشد و به همین دلیل همچنان برای خود ترانه می نویسد. ناگفته نماند که این خواننده خیلی زود عصبی و از کوره در می رود که دوست دارد بر این خشم خود کنترل داشته باشد.

 

علاقه یوسف زمانی به غذا خوردن

یوسف یک فرد شکمو بوده و غذای مورد علاقه اش کباب است و با این وجود کنترل زیادی روی پرخوری خود دارد تا اندام خود را حفظ نماید.

 

جمع بندی

همانطور که در مطالب بالا اشاره شد یوسف زمانی از ابتدا به صورت مبتدی پا به عرصه موسیقی نهاد که با مخالفت خانواده مواجه شد. اما پس از موفقیت در یک برنامه زنده تلویزیونی کم کم رضایت خانواده را جلب نمود و استعداد خود را در عرصه موسیقی و خوانندگی به اثبات رساند. این خواننده به ورزش فیتنس، کباب، رنگ آبی آسمان، ترانه سرایی و شوخ طبعی علاقه زیادی دارد.