جستجو در پارس ناز

تاتو شده ترین مرد انگلیس از عوارض تاتو زدن می گوید + عکس

تاتو شده ترین مرد انگلیس از عوارض تاتو زدن می گوید + عکس

تاتو شده ترین مرد انگلیس کیست؟ 

در این مطلب، به معرفی تاتو شده ترین مرد انگلیس خواهیم پرداخت. او که خودش را سلطان و پادشاه معرفی می کند، رکورد خالکوبی در بین تمام مردان انگلستان را دارد. این مرد حتی چشم ها و زبان خودش را هم خالکوبی کرده است. همانند هر تغییر دیگر در بدن، تاتو زدن و پیرسینگ کردن هم عوارض خودشان را دارند. این مرد عجیب، در ادامه معایب خالکوبی و پیرسینگ را به شما خواهد گفت.

 

خالکوبی شده ترین مرد انگلیس

متیو ویلان، به عنوان “King Of Inkland King Body Art”، شناخته می شود. وی این هفته در صفحه اینستاگرام خودش اعلام کرده که در نبردی با بدن خودش است. این نبرد به خاطر تغییرات تحمیلی او به بدنش می باشد. اما بدن انسان هر جسم و جوهر خارجی را به راحتی قبول نمی کند. به بیان دیگر، بدن ما برای کاشت هر چیزی که دل تان بخواهد ساخته نشده است.

تاتو شده ترین مرد انگلیس

افرادی که می خواهند چیزی در بدن خود بکارند، خواه جوهر، خواه فلز یا هر چیز دیگر، با عواقب آن هم رو به رو خواهند شد. بنابراین، این مرد انگلیسی عجیب هم بعد از تجربه عوارض ناخوشایند و کمی ترسناک، تجربیات خودش را به اشتراک گذاشته است. باید بگوییم که او از طریق شبکه های اجتماعی با هوادارانی که دارد ارتباط برقرار می کند.

 

بیشتر بخوانید: تاتو زدن اسم نامزد روی پیشانی و پشیمانی بعد از آن! + عکس

 

برداشتن نوک سینه و دو نیم کردن زبان!

به نظر می رسد که متیو، تنها کسی نیست که عشق خالکوبی و پیرسینگ دارد. زیرا یکی از فالوورهایش به او گفت که همین کار را انجام خواهد داد. برخی دیگر از فالوورهای او هم از اینکار به وجد آمده و داستان برخی از دوستانشان که همین عمل را انجام داده اند را نقل کرده اند. باید بگوییم که میتو، سفیدی یا صلبیه هر دو چشمش را نیز، به رنگ سیاه درآورده است.

خالکوبی شده ترین مرد انگلیس

این مرد عجیب همچنین، نوک سینه‌هایش را برداشته تا جای بیشتری برای خالکوبی روی بدنش ایجاد کند. او حتی زبانش را به دو نیم تقسیم کرده است. تصور می شود که او حدود 25000 پوند برای خالکوبی هایی که تقریبا 90 درصد پوست او را پوشش می دهد، خرج کرده باشد. در سال 2016، این مرد با خالکوبی های بدنش توسط 36 هنرمند مختلف، رکورد خود را شکست.

 

بیشتر بخوانید: مشکلات زندگی مادر جوان که بیش از 1000 تاتو روی بدن خود دارد!

 

ایمپلنت ترانس درمال چیست؟

ایمپلنت های ترانس درمال یا پیرسینگ های پوستی نوعی کاشت اجسام خارجی یا اصلاح بدفرمی های بدن هستند. این ایملنت ها هم در زمینه های پزشکی و هم در زمینه زیبایی شناختی استفاده می شود. آنها از یک جسم تشکیل شده اند که بخشی از آن در زیر و قسمتی بالای پوست قرار داده می شود. سپس پوست اطراف آن به طور کلی به گونه‌ای بهبود می‌یابد که گویی سوراخ شده است.

ایمپلنت ترانس درمال چیست

از لحاظ تئوری، ایمپلنت ترانس درمال می تواند در هر ناحیه از بدن قرار داده شود. باید بگوییم که در اکثر موارد، مشتریان خواستار سوراخ کردن صورت، مچ دست، قفسه سینه، شکم یا ران خودشان هستند. با توجه به ناحیه درخواستی افراد روی بدن، این نوع از ایمپلنت روی پوست کاشته می شود، اما نه در نواحی که پوست خیلی کشیده می شود یا حساس است.

 

بیشتر بخوانید: پسری که با خالکوبی به شیطان تبدیل شد می خواهد سیاستمدار شود!

 

عوارض تاتو و کاشت ایمپلنت در بدن

این مرد 43 ساله اهل بیرمنگام که قبلاً به نام متیو ویلان شناخته می شد، تاتوهای گسترده ای روی تقریباً هر اینچ از پوست بدن خود داشته است. او این هفته در صفحه اینستاگرام خود در مورد برخی مشکلات پزشکی خودش صحبت کرد. متیو، خطاب به 7266 دنبال‌کننده‌اش گفت: بدنم را تغییر می‌دهم، و این روند به خوبی پیش رفته است.

 

با این حال، ممکن است ندانید که عمل جراحی ایمپلنت ترانسدرمال (نه میکرو درمال پوست) من یک عمل جراحی 24/7 باز بوده است. زخم و هر از گاهی ممکن است خونریزی کند، ملتهب شود، دلمه شود یا زرد آب تراوش کند. من فکر نمی‌کنم که این یک مشکل عفونتی باشد. زیرا بدنم در تلاش است تا سوراخ ناموجهی را که در آن ایجاد شده را ترمیم کند.

 

همچنین، بدن من می خواهد جسم خارجی (دیسک تیتانیومی و جواهرات بدن) را بیرون کند. بنابراین ممکن است عوارض بسیار بیشتری را هم تحمل کنم. البته من خوب خواهم شد و اگر نشدم، مانند جک دانیلز، پادشاهی از قرن ها پیش و برخی افراد دیگر که بر اثر یک شرایط غیرعادی می میرند، در تاریخ ثبت خواهم شد.