پارس ناز پورتال

قاصدک 24

ستاره های معروفی که با ارواح رابطه دارند + عکس

مجموعه : مجله خبری روز
ستاره های معروفی که با ارواح رابطه دارند + عکس

ستاره های معروفی که با ارواح رابطه دارند

 

برخی از ستاره ها ادعا می کنند که با ارواح ارتباط دارند، آنها می گویند که داستان هایشان نه زاده تخیل بلکه، واقعیت دارند. ما نام برخی از این ستاره ها را در اینحا برایتان آورده ایم.

 

1.دمی لواتو

 ستاره های معروفی که با ارواح رابطه دارند + عکس

او به وجود ارواح اعتقاد دارد و می گوید: «خانه من در تگزاس محل رفت و آمد ارواح است. یک روح دختر، که البته روح بدی هم نیست، در آنجا زندگی می کند. فکر می کنم نامش امیلی باشد. من حتی دو نفر از کسانی که با ارواح در ارتباط اند را به خانه آوردم و هر دوی آنها یک نام را به زبان آوردند: امیلی.» او همچنین در مصاحبه ای اعتراف کرده که در کودکی به همراه خواهرش با روحی به همین نام که در کمد لباس هایشان پنهان بود، صحبت می کرد.

 

2. شر

 ستاره های معروفی که با ارواح رابطه دارند + عکس

او نیز ادعا می کند که با روحی در ارتباط است. شاید این روح متعلق به همسر سابق او، سونی بونو، است که در سال 1998 بر اثر حادثه ای در اسکی جان خود را از دست داد. شر می گوید که او هنوز با همسرش زندگی می کند. او ادعا می کند: «روح همسرم روشنی خانه من است. من یک چراغ در خانه دارم که حتی وقتی به برق نیست، توسط همسرم روشن می شود. من ارواح را دوست دارم و حتی برخی از آنها را به آدمها ترجیح می دهم.»

 

3. لیدی گاگا

 ستاره های معروفی که با ارواح رابطه دارند + عکس

لیدی گاگا ادعا می کند که با روحی به نام رایان در ارتباط است. یکی از اعضای گروه او می گوید: «او مدام به ما می گوید که روحی به نام رایان همیشه با اوست و حتی در مسافرت های دور دنیا نیز او را تنها نمی گذارد. او خیلی از این مسئله ترسیده است و مدام می گوید که چرا آن روح تنهایش نمی گذارد. اگر چه آن روح آزاری به لیدی گاگا نمی رساند اما او از حضورش عذاب می کشد.» او حتی چندین بار از متخصصان این کار کمک گرفت اما به نتیجه ای نرسید.

 

4. مایلی سایرس

 ستاره های معروفی که با ارواح رابطه دارند + عکس

مایلی سایرس می گوید: «یک روز در خانه نشسته بودم که صدای خواهرم را از حمام خانه شنیدم. به سرعت به آنجا رفتم و دیدم که آب خود به خود داغ شده است طوری که خواهرم از داغی تمام تنش قرمز شد و سوخت. ماجرا اینجا تمام نشد، بلکه من پسر بچه ای را دیدم که در وان حمام نشسته بود و ما را نگاه می کرد. من فکر می کردم که دیوانه شده ام اما واقعا آن پسر بچه وجود داشت.»

 

5. کیت هادسون

 ستاره های معروفی که با ارواح رابطه دارند + عکس

کیت هادسون نیز ادعا می کند که روحی ترسناک اما مهربان را دیده است. «من روح زنی را دیدم که صورت نداشت. واقعا ترسناک بود! یک بار دیگر هم هنگامی که از خواب بیدار شدم احساس کردم که روح مادر بزرگم در اتاق است.»

 

6. کشا

 ستاره های معروفی که با ارواح رابطه دارند + عکس

این خواننده ادعا کرده با یک روح سکس داشته است ، خواننده، ترانه‌سرا و رپر آمریکایی بیش از دیگران با دنیای ماورا در ارتباط است. او می گوید: «من اسم آن روح را نمی دانم اما می دانم که وجود دارد و از حضور آن نیز استقبال می کنم. من می دانستم که در بدنم روح افراد مرده زندگی می کنند به همین دلیل از هیپنوتراپیست کمک گرفتم و او به من گفت که باید بدنم را تطهیر کنم.»

 

7.رایان گاسلینگ

 ستاره های معروفی که با ارواح رابطه دارند + عکس

او می گوید که خانه دوران کودکی خود در کانادا را به دلیل وجود ارواح در آن ترک کرده است. «آن روح یک جا نشسته بود. او مرا می ترساند. من به مادرم گفتم که یک روح در خانه ما وجود دارد اما او نمی توانست آن را ببینید. هیچ کس جز من نمی توانست. به همین دلیل من یاد گرفتم که با او زندگی کنم، در واقع مجبور به این کار بودم. البته چند سال بعد مادرم و پس از آن عمو و پسر خاله ام نیز آن روح را دیدند.»

 

8. کیانو ریوز

 ستاره های معروفی که با ارواح رابطه دارند + عکس

کیانو ریوز در دوران جوانی خود در نیوجرسی یک روح دید. او می گوید: «آن روح که نه بدن و نه پا داشت، به من خیره شده بود. او به داخل اتاقم آمد سپس ناپدید شد. من به پرستارم که چون من شوکه شده بود، نگاه کردم. از آن روز به بعد نمی توانم به خوبی بخوابم و هنوز هم تصویر او را در کابوس هایم می بینم.»

 

 

مطالب مرتبط:

 

 تماس های تلفنی ارواح و مسافران ارواح

 

تصاویر ترسناک از هیجان یک شب اقامت با ارواح واقعی چندهزارساله

 

رابطه ارواح خوش قدم تانزانیا و فروش اعضای بدن کودکان  

 

قطار ارواح این پسر را له کرد

 

تصاویر خانه ارواح واقعی

 

نوزادان واقعی که لقب ارواح گرفتند +عکس

 

خانه عجیب که یک زن برای ارواح ساخته! (+عکس)

 

دریاچه ای در اسارت ارواح شیطانی (عکس)

 

عروس و داماد در حضور ارواح خبیس (عکس)

 

ارواح این خانه را تسخیر کرده اند (عکس)

 

رونمایی کشتی‌ های وحشتناک ارواح (عکس)

 

آشنایی با شهر ارواح یا ممنوعه (عکس)

 

معروف ترین و جهانی ترین ارواح دنیا (عکس)