پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

این دانشجوی انصرافی میلیاردر شد + عکس

این دانشجوی انصرافی میلیاردر شد + عکس

این دانشجوی انصرافی میلیاردر شد

 

اینکه تصور کنید تنها راه موفقیت رفتن به دانشگاه و ادامه تحصیل است اشتباه محض است!بد نیست بدانید این پسر دانشجو که از دانشگاه ترک تحصیل کرد با استفاده از خوش فکری خود حتی در بدترین روزهایش 30 هزار پوند (حدود 132 میلیون تومان) درآمد دارد.

 

الیجا دانشجوی جوانی که در دانشگاه باکینگهام در حال تحصیل در رشته مدیریت کسب‌وکار بود،پس از آنکه تصمیم به انصراف از دانشگاه گرفت توانست با وامی که از دانشگاه گرفته بود کسب و کارش را راه بیاندازد ! به گزارش پارسناز او با خوش فکری از مبلغ اندک وامش به عنوان سرمایه استفاده کرد و توانست و بیشترین منفعت را از آن ببرد. این پسر جوان با آن پول سهام خریده و از آن به بعد مشغول خرید و فروش سهام است.

 

اگرچه طبق گفته وی گاهی اوقات اوضاع بازار اصلا مساعد نیست اما این جوان خوش فکر در بدترین روزهایش حداقل بین 20 تا 30 هزار پوند درآمد دارد وی حاضر نشد مبلغ بیشترین درامد روزانه اش را لو بدهد!

 

الیجا اُیفسو که تنها 21 سال سن دارد حالا فقط روزی یک ساعت کار میکند و بهترین درامد را داراست. او اخیرا مرسدس ینز جی‌تی‌اس خریده و در کمبروِل لندن زندگی می‌کند.

این دانشجوی انصرافی میلیاردر شد + عکس

این پسر جوان میگوید اگر شما سخت کار کنید دیگر به برچسب قیمت لباس‌ها توجهی نمی‌کنید.این پسر میلیاردر گفت: درکودکی همیشه با دوستان زیادی که داشتم از رویاهایم حرف میزدم .ما با هم از ماشین‌ها مورد علاقه مان حرف می‌زدیم و برای داشتن خانه رویاییمان خیالبافی میکردیم اما متاسفانه، دوستانم هنوز در همان محیط و محله قدیمی زندگی می‌کنند و به همان مدرسه قدیمی می‌روند و به آن شرایط عادت کرده‌اند. آن‌ها تلاش چندانی برای رسیدن به خواسته‌هایشان نکردند اما من بهترین ساعت‌ها با مارک‌های معروف و ماشین ‌های مورده علاقه‌ام را خریداری می‌کنم و از زندگی‌ام لذت می‌برم و هرقدر بخواهم کار می‌کنم .

 

این پسر میلیاردر میگوید که به یکی از بزرگترین آروزهای کودکی اش جامه عمل پوشانده است. او میگوید که من از کودکی به ماشین لامبورگینی علاقه بسیار داشتم و آرزوی داشتنش را در سر می‌پروراندم من با تلاش بسیار توانستم ماشین مورد علاقه ام را نیز خریداری کنم.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 ترک تحصیل دختر جوان به خاطر وبلاگ + عکس

 

معروف و سرشناس ترین ترک تحصیل کرده ی جهان

 

 مدرک تحصیلی مدیر یاهو هم جعلی از آب در امد

 

دختران انگلیسی برای تحصیل موی خود را می فروشند +عکس