پارس ناز پورتال

قاصدک 24

مرد شیطان صفتی که زنان ربوده شده را کرایه می داد

مرد شیطان صفتی که زنان ربوده شده را کرایه می داد

مرد شیطان صفتی که زنان ربوده شده را کرایه می داد ،  به گزارش پلیس ایندیاناجونز مادر مفقود شده پس از دو ماه مفقود شدن در حالی که درون قفس چوبی بسته شده بود، نجات یافت.حوادث باشگاه خبرنگاران، “جولی لاک وود” مادر ۳۰ساله پس از رفتن به پارکی در فلوریدا به منظور پیاده روی در روز چهارشنبه چهارم جولای توسط زوج ایندیانایی ربوده شد.

 

جولی هنگام ربوده شدن وسیله نقلیه و یا تلفن همراه با خود نداشت و روند جستجو برای یافتن وی به مدت ۲ماه به تأخیر افتاد. پلیس در تحقیقات اولیه دریافت که “لاک وود” ۳۰ساله توسط “ویکی روی” ۳۷ساله و کندراتولی ۴۴ساله ربوده و به ایندیانا برده شد.

 

این زوج با بستن قلاده سگ دور گردن وی را به مدت ۲ماه درون قفس چوبی نگه داری می‌کردند، و او را به مردان جهت ایجاد رابطه جنسی کرایه می‌دادند.

 

“جولی لاک وود” به صورت اتفاقی توسط شوهر سابقش “ران هگینز” پس از روئیت در خانه وحشت در ایندیانا درحالی مشاهده شد که این زوج “جولی” را به اجبار برای سوء استفاده جنسی در اختیار چند مرد قرار می‌دادند.

مرد شیطان صفتی که زنان ربوده شده را کرایه می داد

“ران هگینز” در حالی که همسر سابق خود را نجات داد که خود را به عنوان خواستار برقراری رابطه با جولی به این زوج معرفی کرد و با پرداخت چند دلار به محل اختفای جولی منتقل شد.پس از اطلاع پلیس و حضور آنان در صحنه جرم عاملان این جنایت “ریکی” و “کندرا تولی”در صحنه جرم دستگیر شدند.

 

جولی درحالی که یک قلاده سگ به دورگردنش بسته شده بود و درون یک قفس چوبی قرار داشت توسط نیروهای پلیس و هوشیاری همسر سابقش نجات یافت.“جولی” درباره آنچه که بر سرش آمده بود این طور بیان کرد: وی پس از ربوده شدن به منظور بهره کشی جنسی و کسب درآمد برای این زوج به ایندیانا منتقل شد.

 

وی پس از آن که درون قفس قرار گرفت برای قبول خواسته بی شرمانه این زوج چندین روز بدون آب و غذا درون قفس نگه داری می‌شد.پلیس این زوج را به اتهام آدم ربایی سوء استفاده جنسی و ضرب و شتم وحشیانه بازداشت و مورد بازجویی قرار داد.