پارس ناز پورتال

قاصدک 24

عاقبت انتقام گیری دختر از بستگان خواستگارش !

عاقبت انتقام گیری دختر از بستگان خواستگارش !

عاقبت انتقام گیری دختر از بستگان خواستگارش !

بهم خوردن مراسم خواستگاری،پای دختر خانم جوان را به دادسرا کشاند. این دختر جوان اسیر انتقام جویی خود شد .دختر خانمی كه اقدام به ارسال پیام های توهین آمیز و تهدید آمیز برای یکی از اقوام خواستگار پیشین خود در شبكه های اجتماعی كرده بود توسط پلیس فتا استان کرمانشاه شناسایی و دستگیر شد.

 

سرهنگ “علی شفیعی “رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه به گزارش پارس ناز گفت: درپی شكایت خانمی جوان مبنی بر این كه فرد ناشناسی دریكی از شبكه های اجتماعی با ارسال پیام های توهین آمیز و تهدید آمیز باعث هتك حیثیت و سلب آسایش وی شده است، موضوع دردستور كارشناسان پلیس فتا قرارگرفت.

 

این مقام مسئول عنوان داشت: با انجام تحقیقات تخصصی و جستجو در فضای سایبر سرانجام متهمه که دختر خانمی بود شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر شد.سرهنگ شفیعی با بیان این كه یکی از اقوام شاکی در گذشته خواستگار متهم بوده است گفت: متهمه در اعترافات خود عنوان داشته بنا به دلایلی خواستگاری من با یکی از اقوام شاکیه به هم خورد و متعاقباً در حضور همسایگان درگیر شدیم و شاکی به اینجانب تهمت و ناسزا گفت و به همین جهت تصمیم گرفتم در پاسخ به تهمت های وی در یکی از شبکه های اجتماعی این مطالب را بنویسم.

 

رئیس پلیس فتا با اشاره به این که متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مرجع قضائی شد تصریح کرد: نباید مشکلات و درگیری های شخصی را که می توان از راه های قانونی حل کرد به فضای مجازی و هتک حیثیت کشاند زیرا این امر خود جرم محسوب می شود و پیگرد قضائی دارد.وی درخاتمه از کلیه شهروندان خواست: در صورت بروز هرگونه مشکل بر خشم خود غلبه کنند و به پیامدهای کاری که قصد انجام آن را دارند فکر کنند.

 

 

مطالب مرتبط:

 

اخاذي از دختران فقط با يک کليک !

 

پسری که بخاطر بازی اینترنتی حساب پدرش را خالی کرد

 

انتقام عجیب زن کرجی با انتشار عکس های عریان از خودش

 

پدر پس از مشاهده فیلم و عکس برهنه دختر سکته کرد