پارس ناز پورتال

قاصدک 24

خودروهای فرمول 1 در آینده! +عکس

خودروهای فرمول 1 در آینده! +عکس

خودروهای فرمول 1 در آینده!,چندی پیش “یامین پارک” طرح جالب و عجیبی را ارائه کرد که نشان از خودروهای مسابقه ای و فرمول 1 آینده در آن دیده می شود. این طراح در مورد طرح عجیب خود توضیحاتی ارائه کرده است که در ادامه آن را خواهیم خواند.

 

این خودرو یک فرمول 1 نسل آینده است که شما را از چهره یکنواخت و خسته کننده خودروهای امروزی دور می کند. ایده اصلی این خودرو برای شرکت AMG مرسدس بنز است و در آینده به این شرکت تعلق خواهد گرفت.

خودروهای فرمول 1 در آینده! +عکس این خودرو از دو بدنه جداگانه سبک درست شده است و به جای یک پره در جلوی خودرو از دو بال استفاده شده است. این خودرو کاملا به زمین چسبیده است و ایمنی آن 2 برابر خودروهای امروزی خواهد بود.

 

چرخ های جلو این خودرو در دو حالت جمع شد و باز قرار می گیرند. در مسیرهای مستقیم چرخ ها بسته می شوند تا آیرودینامیکی افزایش یابد و هنگام پیچیدن یا کاهش سرعت چرخ ها فاصله می گیرند تا شتاب کم شود.

خودروهای فرمول 1 در آینده! +عکسیامین در ادامه آورده است که سقف سرعت این خودرو مشخص نشده اما 300 کیلومتر بر ساعت برای این خودرو بسیار راحت قابل دسترس است. این خودرو احتمالا تا سال 2025 رونمایی می شود و برای اولین بار وارد پیست های مسابقه خواهد شد.

خودروهای فرمول 1 در آینده! +عکس