پارس ناز پورتال

قاصدک 24

قتل دختر توسط پدرش بخاطر عکس گذاشتن در فیس بوک

قتل دختر توسط پدرش بخاطر عکس گذاشتن در فیس بوک

قتل دختر توسط پدرش بخاطر عکس گذاشتن در فیس بوک

 

پدری که به دلیل نافرمانی دختر برای حذف عکسهای خصوصی اش از فیس بوک عصبانی بود با 14 ضربه چاقو فرزندش را کشت..پدر امیلی به دلیل امتناع دخترش از حذف عکس‌های خود در فیس بوک، او را با 14 ضربه چاقو به قتل رساند

 

بر اساس گزارش پلیس، عکس‌های امیلی و نامزدش در فیس بوک باعث پریشانی خانواده‌اش شده بود، اصرار پدر او برای حذف عکس‌هایش بی‌نتیجه ماند و در نهایت موجب قتل او را فراهم کرد.

قتل دختر توسط پدرش بخاطر عکس گذاشتن در فیس بوک

پلیس در ادامه افزود: این پدر در مقابل همکاران دخترش به او حمله کرد و او را به طرز وحشیانه‌ای به قتل رساند.به گفته ی همکاران وی، تنها هدف از این جنایت عکس‌های نابهنجار در شبکه اجتماعی بود.

 

پلیس محلی لوتون گفت: افسران پلیس و امدادگران به سرعت در محل حادثه اعزام شدند اما تلاش‌های بسیار برای نجات این دختر 20 ساله به علت ضربات متعدد چاقو و شدت جراحات بی‌نتیجه ماند.

 

متأسفانه مردم حاضر در صحنه جرم، به جای تلاش برای آرام کردن این متهم و نجات امیلی، از طریق تلفن همراهشان صحنه جرم را تصویربرداری و به سرعت در فیس بوک منتشر کردند که با تلاش پلیس این فیلم به موقع از شبکه اجتماعی حذف شد.

 

گفتنی است این متهم به حبس ابد محکوم می‌شود، محاکمه دقیق‌تر وی پس از تکمیل پرونده به دادگاه ارجاع داده خواهد شد تا قاضی برای این پدر بی‌رحم تصمیم بگیرد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

قتل وحشتناک دختردانشجو توسط دوست پسرش..(عکس)

 

دختر 14 ساله همسر خودش را با مرگ موش به قتل رساند + عکس

 

فاجعه دردناک قتل عام خانوادگی در خمینی شهر

 

مدیر گوگل توسط این زن فاحشه به قتل رسید +عکس