پارس ناز پورتال

قاصدک 24

آخرین حرفهای هادی نوروزی در شب مرگش از زبان همسرش

آخرین حرفهای هادی نوروزی در شب مرگش از زبان همسرش
آخرین حرفهای هادی نوروزی در شب مرگش از زبان همسرش ناگفته های معصومه ابراهیم پور همسر هادی نوروزی از شب مرگش

 

هادی نوروزی در شب مرگش فیلم تولد هانا را دید و ساعت 3 خوابید معصومه ابراهیم پور یار دوازده ساله زندگی هادی نوروزی ، رباره شب مرگ کاپیتان فقید پرسپولیس حرف هایی تکاندهنده زد که به گزارش پارس ناز نشان از حال خوب کاپیتان پیش از مرگش داشت.

 

این روزها تصاویر زیادی از بغض و شیون همسر هادی نوروزی در رسانه ها منتشر شده است.خانم معصومه ابراهیم پور که 12 سال قبل با هادی نوروزی ازدواج کرد، درباره شب مرگ او با بغض حرف می زند. وقتی از خانم ابراهیم پور درباره آخرین شب زندگی هادی نوروزی پرسیدند، با حالت عجیبی گفت:

آخرین حرفهای هادی نوروزی در شب مرگش از زبان همسرش

«هادی همیشه 10 شب می خوابید اما آن شب تا 3 صبح بیدار بود. لامپ های خانه را عوض کرد. فیلم تولد هانا دخترمان را دید. بعد به من گفت بنشین، حرف بزنیم و بخندیم. هادی خیلی حالش خوب بود نمی دانم چرا این اتفاق افتاد…»

 

او درباره علت خاک شدن هادی در زادگاهش می گوید: «هادی عاشق کپورچال بود. هر بار به اینجا می آمد برای بچه ها توپ و لباس می خرید. به هیات کشتی کمک می کرد.

 

حتی مخارج سفر هیات کشتی کیاکلا را قبول می کرد. همه او را دوست داشتند. هادی همیشه نسبت به اهالی روستا خودش را مسئول می دانست. می گفت برای من خیلی زحمت کشیده اند.»

 

 

مطالب مرتبط :

 

دل نوشته پر احساس محسن بنگر برای همسر هادی نوروزی

 

پیام تسلیت چهره ها در سوگ بزرگ مرد اخلاق ورزشی هادی نوروزی

 

تسلیت امیر تتلو برای درگذشت بزرگ مرد فوتبال ایران هادی نوروزی

 

تشییع جنازه پیکر هادی نوروزی فردا در ورزشگاه آزادی

 

اشک های همسر هادی نوروزی فضای مجازی را پر کرد