پارس ناز پورتال

قاصدک 24

حسن روحانی از چه مدل رایانه ای استفاده می‌کند؟ +تصاویر

حسن روحانی از چه مدل رایانه ای استفاده می‌کند؟ +تصاویر

حسن روحانی از چه مدل رایانه ای استفاده می‌کند,در نگاه اول می‌توان به این پی‌برد که کامپیوتر حسن روحانی در دفترکارش از نوع All-in-one است و با نگاهی نزدیک‌تر می‌توان به نام کمپانی سازنده آن یعنی msi نیز پی‌برد

 

 

ابتدا با کمک تصویری که از دفتر کار وی در اختیار داشتیم و کامپیوتر ایشان در آن عکس خودنمایی می‌کرد، این انگیزه در ما به وجود آمد. در نگاه اول می‌توان به این پی‌برد که کامپیوتر حسن روحانی در دفترکارش از نوع All-in-one است و با نگاهی نزدیک‌تر می‌توان به نام کمپانی سازنده آن یعنی msi نیز پی‌برد.

 

 در این خصوص شاید دکتر روحانی بهتر اظهار نظر کنند اما شکل قاب و پایه‌های دستگاه ما را به سوی سری ۲۰۸۱ کمپانی msi سوق می‌دهد. این سری از ۵ کامپیوتر تشکیل شده است که مشخصات داخلی آن‌ها چندان تفاوتی با یکدیگر نمی‌کنند (به جز کارت گرافیک و پردازنده).

حسن روحانی از چه مدل رایانه ای استفاده می‌کند؟ +تصاویربه احتمال زیاد کامپوتر حسن روحانی از ۸ گیگابایت حافظه رم، کارت گرافیک ۱ گیگابایتی و صفحه نمایش ۲۰ اینچی با دقت ۹۰۰ در ۱۶۰۰ پیکسل بهره می‌برد.

حسن روحانی از چه مدل رایانه ای استفاده می‌کند؟ +تصاویرایشان قادر هستند تا اطلاعات مورد نیاز خود را در هارد یک ترابایتی دستگاه جای دهند. از دیگر مشخصات این دستگاه می‌توان به درایو نوری، وب کم، کارت خوان، wi-fi، پورت USB2.0 و پورت USB3.0 اشاره کرد. سیستم عامل پیش‌فرض این دستگاه نیز ویندوز ۷ است.

 

 

حدود قیمتی سری ۲۱۸۰ کمپانی msi مابین ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تا ۳٫۲۰۰٫۰۰۰ هزار تومان است که بر اساس مشخصات داخلی متغیر هستند.

 

 

منبع: مشرق نیوز