پارس ناز پورتال

قاصدک 24

شناسایی زنان خطرناک و وحشی داعش + عکس

مجموعه : مجله خبری روز
شناسایی زنان خطرناک و وحشی داعش + عکس

شناسایی زنان خطرناک و وحشی داعش ، گروه تروریستی داعش را با جنگ سوریه شناخت و پس از آن شاهد فتواهای افراطی و جنایات بسیار بود اما حضور زنان در این گروهک تروریستی پررنگ و موثر بود و برخی از این زنان در امور مهم گروهک شرکت داشتند که 7 تن از آنها به ترتیب زیر هستند:

 

“ام مقداد”، به امیره داعش معروف و مسئول تجهیز دختران و زنان استان الانبار عراق بود، وی سعودی تبار و 45 ساله است با تلاش نیروهای امنیتی در ماه ژوئن گذشته بازداست شد.

 

“ام مهاجر”، مسئول گردان «خنساء» در رقه سوریه متشکل از 60 زن است وی تونسی تبار است و با همسرش از عراق به سوریه آمده و دخترانش را به ازدواج رماندهان داعش درآورده است. این گردان به استفاده از روبنده های سیاه و حمل اسلحه کشتار معروف است از شروط پیوستن به این گردان است که فرد مجرد باشد و سنش مابین 18 تا 25 سال باشد.

شناسایی زنان خطرناک و وحشی داعش + عکس

“معيض القحطانی”، وی اولین زن سعودی بود که به داعش پیوست و به برادرش در این گروهک ملحق شد و لقب “اخت جلیبیب” را برای خود انتخاب کرد وی در مورد علت پیوستن خود به داعش و ترک همسر و فرزندان خود گفته است که می‌خواسته مردان را خجالت زده کند و حتی قصد عملیات انتحاری دارد تا بدین وسیله اولین انتخاری زن داعش نیز باشد.

 

“ام لیث”، وی یک مهاجر انگلیسی تبار است و از زنان غربی خواسته مانند وی به داعش ملحق شوند و به آنچه در جهان در مورد “جهاد نگاح” گفته میشود توجه نکنند و تلاش کنند همسر شهدا – به تعبیر وی- شوند.

“ام حارثه”، وی دوست “ام لیث” و عضو گردان خنسا است و به انتشار پیروزیهای داعش و سرهای بریده شده سربازان سوری در عید فطر مشهور است.

 

“سلمی و زهره” دو دختر انگلیسی تبار هستند که اصلیت سومالیای دارند آنها ماه گذشته به داعش پیوستند و به قول خودشان با رزمندگان داعش ازدواج کردند یکی از آنها اسم ام جعفر را برای خود انتخاب کرده است و گفته اند که هیچوقت به انگلیس بازنمیگردند و از لقب “دوقلوهای تروریست” خرسندند.