پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

ناتوانی هنرمند سینمای ایران در تامین هزینه درمان دخترش

مجموعه : اخبار سینما
ناتوانی هنرمند سینمای ایران در تامین هزینه درمان دخترش

ناتوانی هنرمند سینمای ایران در تامین هزینه درمان دخترش

 

دستیار کارگردان سینما در ایران میگوید : روی یک برگه مشکلم را می نویسم و سر چهارراه به همه اعلام می‌کنم. به دلیل نداشتن بیمه، دخترم را درمان نکردند

 

نورالدین گودرزی گفت: من تصمیم گرفته ام روی یک برگه مشکلم را بنویسم و سر یکی از چهار راه ها بایستم و این شرایط کسی مثل من است که بعد از 35 سال کار کردن در سینمای ایران حالا به این وضع افتاده است.

 

نورالدین گودرزی  گفت: در رابطه با رفع نیاز مالی ام برای درمان بیماری فرزندم هنوز هیچ اقدامی از سوی مسئولان صورت نگرفته و من همچنان در تامین هزینه های بیمارستان ناتوان هستم.

 

وی افزود: پزشکان هم گویا قادر به تشخیص بیماری فرزندم نیستند زیرا هر کدامشان مارا به سمت یک پزشک دیگر انتقال می دهند برای مثال چشم پزشک دخترم به ما توصیه کرد که به پزشک مغز و اعصاب مراجعه کنیم و به این ترتیب تاکنون به پزشکان زیادی مراجعه کرده ایم.

 

وی ادامه داد: فرزندم جلوی چشمانم در حال از دست رفتن است و من قادر به انجام کاری برایش نیستم.گودرزی عنوان کرد: دخترم هم اکنون در بیمارستان فارابی بستری است و کاش حداقل یکی بیاید و با رییس بیمارستان صحبت کند تا او مرا  حمایت مالی کند.

 

دستیار کارگردان فیلم «رسوایی» تصریح کرد: در طول یک سال و نیم بیماری دخترم 73 آزمایش ام آر آی به مبلغ 600 هزارتومان از او گرفته اند اما هیچ کدام از پزشکان از بیماری او سر در نمی آورند.

 

دستیار کارگردان «فیلم اخراجی ها ۳» اظهار کرد: من تصمیم گرفته ام روی یک برگه مشکلم را بنویسم و سر یکی از چهار راه ها بایستم و این شرایط کسی مثل من است که بعد از 35 سال کار کردن در سینمای ایران حالا به این وضع افتاده اما نمی گذارم فرزندم به این راحتی از بین برود زیرا او همه دارایی من است.

 

تصریح کرد: هنوز هیچ کمکی از سوی مسئولان متوجه من نشده است البته باید بگویم که برخی از بازیگران مانند پرویز پرستویی و میترا حجار به من کمک کرده اند.

 

دستیار کارگردان فیلم «زمهریر» ادامه داد:فرزندم سه ماه پیش دچار این مشکل شد در آن هنگام اگر بیمارستان پذیرش فرزند من را قبول می کرد او الان به این وضع نمی افتاد اما بیمارستان به دلیل نداشتن بیمه او را درمان نکرد.

 

وی افزود: برخی از پزشکان به صورت بی پروا مشکل چشمی دخترم را به او می گویند فرزندم به واقع روحیه خود را از دست داده است و این موضوع را هم می داند که پدرش نمی تواند او را کمک کند.

 

گودرزی در ادامه خاطرنشان کرد: آخرین همکاری ام دوماه پیش با مسعود ده نمکی بود بعد از آن میخواستم با فرح بخش همکاری کنم که درست همان شب متوجه بیماری چشمی فرزندم شدم.

 

 

مطالب مرتبط:

 

شهره لرستانی بازیگر جوان سینما در بستر بیماری

 

بازیگر جوان و زیبای ایرانی مبتلا به بیماری MS شد + عکس

 

درگذشت زن هنرپیشه جوان سینمای ایران!! + عکس