پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعی

چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعی
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعی,در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و … ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دوطرفه با مردم دارند.

 

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و … در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

 

*******
این شماره از «چهره ها در شبکه های اجتماعی» را با خنده های شیرین مهرانه مهین ترابی آغاز می‌کنیم که در سلفی یکی از دوستان یا بستگانش تگ شده بود.

چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیفرزندان و خانواده یادگار امام (ره) به صورت مرتب کوه نوردی میکنند. در این عکس هم از راست سید احمد، سید حسن و سید علی خمینی در حال استراحت دیده می شوند. سید احمد هم رابط خانواده خمینی با شبکه های اجتماعی است و فعالیت مستمر و فالوئر های بیشماری دارد.

چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیرضا توکلی و فرشید نوابی در اکران خصوصی «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند» اثر قربان محمدپور. از فرشید نوابی بر خلاف همسر سابقش (الهام چرخنده) خیلی وقت بود که خبری در رسانه ها نبود. البته در رسانه های داخلی!
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیرضا ناجی در «کافه کوب». این کافه در شمال غرب تهران که به تازگی خیلی سر و صدا کرده است، هر روز میزبان یکی از چهره هاست که این عزیزان در آنجا با چکش یک میخ همراه یا یادگاری خود را به دیوار کافه میکوبند، بخاطر همان است که نامش را «کافه کوب» گذاشته اند.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیسلفی سیما تیرانداز و پسرش پشت فرمان.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیخسته نباشی عمو جان. معلوم است خیلی خسته شده ای و کلی کالری سوزانده ای!
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیسلفی علی طباطبایی و الناز شاکردوست در پشت صحنه فیلم جدیدشان.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیسلفی شلوغ و پلوغ نادر سلیمانی که در آن وسط ها علی قربانزاده هم در عکس افتاده است!
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیبار دیگر افتخاری بزرگ در زمینه کشف زاویه های جدید در عکاسی سلفی توسط بزرگان هنر سرزمین عزیزمان! چکامه جان زبانت را گاز بگیر این حرف ها چیه که میزنی؟!
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیشبنم قلیخانی با این عکس اعلام کرد که در کشوری به سر می‌برد که 4 ساعت و نیم از ایران جلوتر است. نام کشور را هم نگفت تا ریا نشود.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیآخرین شعرِ اینستاگرامی پوریا عالمی.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیخود مهراب هم کاملاً بر این موضوع واقف است که عکسش هیچ شرحی ندارد!
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیعکس آتلیه ای آزاده مهدی زاده و تشکر ویژه از او به خاطر سیاه سفید کردن عکسش!
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیمحمدرضا فروتن محبوب، عکسی از گریم جدیدش در فیلم «خنده های آتوسا» به اشتراک گذاشت و در زیر آن از عشق و محبت هوادارانش تشکر کرد.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیاحسان حدادی شبانه به سر مزار مرتضی پاشایی رفت و دلتنگی هایش را در کنار صدای احساس ایران رفع کرد.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیسلفی حامد میرباقری که با ظاهر جدیدش خیلی شبیه پدرش شده است.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیسعید عزت اللهی لژیونر جوان فوتبال کشورمان که در اتلتیکومادرید توپ می‌زند این سلفی را در کنار برج ایفل گرفته است. بله در کنار برج ایفل است و آن پشت پوستری از برج ایفل روی دیوار چسبانده نشده است.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیشعری که علی کریمی در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و در آن از بازگشت سخن گفت. گویا علی آقا باز هم هوس بازگشتن به فوتبال را در سر دارد!
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیسلفی بامزه بابک جهانبخش و پسرش. از این که همسر بابک در عکس حضور ندارد از همه هموطنان عزیز معذرت می‌خواهیم!
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیسلفی پدر و دختری، سحر و مسعود جعفری جوزانی.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیاگر در اینستاگرام عضویت دارید از سر زدن به صفحه ریما رامین فر پشیمان نخواهید شد. ریما خانم کلی عکس های جالب و دیدنی از همسر و پسرش برای هواداران به اشتراک میگذارد که یکی از آنها را در زیر میبینید. خانواده امیر جعفری یکی از محبوب ترین خانواده های هنری در بین هواداران هستند.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیآناهیتا همتی جلیقه نجات به تن کرده و در حال قایق سواری در یکی از تالاب های کشور است. حواسش هم کاملاً جمع است تا کلاهش را باد نبرد!
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیمحمدرضا شریفی نیا در بین اکتشافات بازیگری خود در اکران «مستانه». کاملاً مشخص است آقای شریفی نیا از اینکه این همه بازیگرِ خوش هنر تحویل سینمای ایران داده حسابی خوشحال و ذوق زده است! صدف طاهریان، فریبا نادری، هلیا امامی و سارا منجزی پور.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیدر بین چهره های ایرانی بهنوش بختیاری به مهربان بودن معروف است.

 
 
این موضوع را خیلی از همکاران و دوستانش بیان کرده اند، چه در مصاحبه ها و نقل قول هایشان، چه در پست های خود در شبکه های اجتماعی. و همه در این موضوع متفق القول هستند که بهنوش بختیاری ظاهر و باطنش یکی است و هیچ وقت قیافه و ادا ندارد! پست مریم معصومی را در ستایش بهنوش خانم مشاهده می‌کنید.

چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعینازلی رجبی پور، بازیگر جوان سینما و تلویزیون با وجود زمان اندکی که از حضورش در دنیای هنر میگذرد، طرفداران بسیار زیادی برای خود دست و پا کرده است.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیمی‌رسیم به عکس دوران کودکی لاله اسکندری، در سی و اندی سال پیش!
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیاشکان خطیبی طی یک عکس اخمالو، از ظاهر جدید خود رونمایی کرد. به طور متوسط اشکان در هفته یک بار تغییر ظاهر می‌دهد. حالا چه در مدل مو، مدل ریش، اندازه سبیل و فاکتور های بسیار دیگر!
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیالهام پاوه نزاد در پشت صحنه کنسرت «شب دهم» علیرضا قربانی.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیپولاد کیمیایی اعلام کرد که مستند زندگی ناصر ملک مطیعی را خواهد ساخت. سوالی که این روز ها در ذهن اکثر هنردوستان مخصوصاً علاقه مندان به سینما می‌گذرد این است که در این 2 سال چه شده؟ ناصر ملک مطیعی که بالای 30 سال بود به دور از هنر در خانه و مغازه قنادی اش عمر میگذراند چرا یادی از او نبود؟

 
 
چرا هیچ کس حالی از او نمی پرسید؟ چرا همه در این 2 سال ناگهان ناصر خان را به یاد آورده اند؟! سوال هایی که شاید جوابی نداشته باشد.

چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیهنرمندان در هفته کتاب در یک کتابخانه دور هم جمع شدند و شیرنی و چای نوش جان کردند! فریدون عموزاده خلیلی (مدیر مسئول هفته نامه چلچراغ)، مجید مظفری، نیره فراهانی بازیگر کهنه کار سینما، فاطمه معتمد آریا و اندیشه فولادوند. سه چهارم از صورت نیکی مظفری هم در تصویر دیده میشود.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیسلفی زیبای والیبالیست ها با خانواده هایشان. عادل غلامی و مهدی مهدوی. آن پشت هم همسران محترم در کنار “گل بو” خانم مهدوی قابل رویت هستند.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیدوستان نگران نباشید، اتفاق خاصی نیافتاده است. فقط روناک خانم یونسی یک مقدار سرما خورده اند! انشاالله زودتر خوب شوید و باز سلفی هایتان را در کنار آقا پسر و همسر محترم مشاهده کنیم. در ضمن شلغم را فراموش نکن روناک خانم. به همه توصیه کرده ایم به شما هم توصیه میکنیم. مرسی

چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعی

سلفی مهدی پاکدل و پوریا پورسرخ که با فیلتر های فتوشاپی مثلا به سبک تابلو های نقاشی قرون وسطی در آمده است. این خواسته ای هم که از ماه آذر شده خواسته ای کاملاً همگانی است. خواهشاً مهربان تر باش!
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیسلفی کج و کوله محسن یگانه در ساحل مالیبوی لس آنجلس. می‌بینید که همه اخبار درباره طوفان و برف در آمریکا دروغی بیش نیست و همه چیز خیلی خوب است.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیمجتبی محرمی هم وارد دنیای بازیگری شد! همین!

البته مجتبی در دوره فوتبالش هم نشان داده بود که بازیگر قهاری است. مخصوصا برای فیلم های بزن بزن و اکشن!

چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیاین هم عکس سام قریبیان در 9 سالگی.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیعکس یادگاری آرمین زارعی یا همان 2afm خودمان با آقایان قلعه نویی. این عکس در حاشیه مراسم یادبود مرتضی پاشایی و غلامحسین مظلومی در رستوران امیر خان گرفته شده است.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیسلفی هومن حاجی عبداللهی و باز هم خواهش از ماه آذر که مهربان باشد و یا حداقل مانند آبان پر از درد و تلخی نباشد.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیبا تو میشه سیر خندید علی ضیا.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیباز یک جمع از چهره ها دور هم آمدند و امیر نوری هم گیرشان انداخت! این بار با نگاه ویژه به داربی از راه دور!

آرمین 2afm، بهمن هاشمی، محسن افشانی، حنیف عمران زاده و مهدی ماهانی.

چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیعکس زیبای عماد طالب‌زاده و آقا ساتیار پسر چند روزه اش.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعییک شات از کامنتی که بهنوش بختیاری برای یکی از عکس های امیر تتلو به صورت عمومی گذاشته است. مشخص است بهنوش خانم یکی از هواداران پر و پا قرص امیر تتلو است.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیحمید گودرزی عکسی از کودکی اش به اشتراک گذاشت و زیر آن نوشت که “امشب شب تولدمه” و غیر مستقیم از هواداران خواست که تولدش را به او تبریک بگویند. البته استقبال زیادی هم نشد!
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیمحسن چاوشی در کنار همسر و فرزندش در ساحل دریای شمال.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیعکس یادگاری ستارگان در پشت صحنه “عشق تعطیل نیست” اثر بیژن بیرنگ. زانیار خسروی، حدیث میر امینی، بهنوش بختیاری، رضا گلزار و علیرضا خان خمسه.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیفریدون زندی، باریکن سابق تیم ملی و استقلال این عکس را پیش از دربی به اشتراک گذاشت و با اشاره به این موضوع که گل او در دربی معروف 3-2، آخرین گل استقلال در دربی ها است، به ریشِ دربی و استقلال و قلعه نویی و کلا فوتبال ایران خندید!
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیعکس یادگاری آزاده زارعی در کنار پدربزرگش که در کما به سر می‌برد. با آرزوی سلامتی برای پدربزرگ آزاده خانم.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیاین هم جوراب های جدید بهنوش طباطبایی در فصل سرما!
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیآخر سر نفهمیدیم که حدیثه تهرانی، آذر است یا حدیثه؟! احتمالاً منظورش این است که متولد ماه آذر است و دوستان از الآن به فکر کادو باشند!
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعییوسف کرمی در صحن حرم امام رضا (ع). التماس دعا
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیعکس یادگاری مجید صالحی در کنار سلطان پروین بامرام و ژنرال قلعه نویی با معرفت.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعییکی از دغدغه های این روز های تینا آخوند تبار این است که به همه آرزو هایش رسیده و دیگر هیچ آرزوی ندارد!
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیالهام چرخنده از حضور دوباره خود در فضای فرهنگی خبر داد. حالا اینکه این فضای فرهنگی چیست و کجاست، معلوم نیست.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعیو در پایان سلفی محسن افشانی در کنار آزاده زارعی و هستی مهدوی فر که در حال بازگشت از مراسم تشییع پیکر مرتضی پاشایی هستند.
چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعی