پارس ناز پورتال

قاصدک 24

دانشجوی دختر ایرانی در مالزی خودکشی کرد

دانشجوی دختر ایرانی در مالزی خودکشی کرد

دانشجوی دختر ایرانی در مالزی خودکشی کرد

 

باز هم یک دانشجوی دختر ایرانی مشغول به تحصیل در یکی از دانشگاه های مالزی به دلیل مشکلات روحی دست به خودکشی زد. خانم ‘پ.د’ که در مقطع کارشناسی ارشد رشته زبان انگلیسی در دانشگاه بین المللی ‘مالایی ولز’ در کوالالامپور پایتخت مالزی در حال تحصیل بود و 40 سال سن داشت خود را حلق آویز کرد.

 

خبرهای دریافتی حاکیست این دانشجو که سال گذشته میلادی برای ادامه تحصیل وارد مالزی شد در چند ماه گذشته از مشکلات روحی رنج می برده و عصر جمعه دست به خودکشی زده است.

 

براساس گزارش ها تا دو روز پس از خودکشی هیچ فردی از وضعیت این دانشجو مطلع نشده است. صاحبخانه این دختر که از غیبت وی نگران می شود پلیس را در جریان قرار می دهد و پس از مراجعه پلیس به منزل این دانشجو، با جسد وی در حالی که خود را حلق آویز کرده بود، مواجه می شود.

 

پلیس پس از بررسی دوربین های اطراف محل سکونت این دانشجوی ایرانی به این نتیجه می رسد وی بعداز ظهر جمعه تنها وارد منزل شده و هیچ فردی نیز پس از آن به این خانه مراجعه نکرده است.

 

‘عباس قنبری’ رایزن علمی ایران در شرق آسیا درمورد موضوع خودکشی این دانشجو گفت که وی این ماجرا را تایید کرد و گفت که گزارش پزشکی قانونی نشان می دهد ضربه ای به دانشجوی متوفی وارد نشده و خودکشی دلیل مرگ تشخیص داده شده است.

 

وی گفت که نهادهای ایرانی در حال پیگیری مساله خودکشی این دانشجوی ایرانی و پیگیر امور وی هستند.اکنون حدود پنج هزار دانشجوی ایرانی در دانشگاههای مختلف مالزی مشغول به تحصیل هستند که اکثر آنان تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ادامه می دهند.

 

‘ن.ر’ یک دانشجوی دیگر دختر ایرانی که در دانشگاه مالزی تحصیل می کرد نیز اسفند 1392 از طبقه 20 یک ساختمان مسکونی خود را پرتاب و دست به خودکشی زد. این در حالیست که دو ماه پیش از آن نیز یک دانشجوی دیگر به دلیل اعتیاد شدید به مواد مخدر جان خود را از دست داده بود.

 

 

مطالب مرتبط:

 

دختر زیبای دانشجو بعد از بازی در فیلم پورنو خودکشی کرد

 

تصاویر دیدنی از خودکشی یک دختر !

 

قتل دختر پس از 18 ساعت تجاوز بیشرمانه (عکس)