پارس ناز پورتال

قاصدک 24

افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکس

افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکس
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی,در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و … ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دوطرفه با مردم دارند.

 

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و … در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

 

*******
آنا نعمتی در کنار برادر و دخترش “رایکا”. هنوز هیچ کسی دلیل اخم آنا خانم را متوجه نشده است.

افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسقبلاً درباره این نوع سلفی ها که نامش را سلفی “مثلاً حواسم نیست” گذاشتیم، صحبت کرده ایم. ولی آنقدر سوژه عمیق است که باز جای بحث دارد! اصلاً فلسفه این سلفی غلط است!

 
 
اگر حواست نیست پس چطور سلفی گرفته ای؟! یعنی متوجه اینکه خودت داری از خودت عکس میگیری نشدی؟! یا بالعکس قضیه، اگر واقعاً حواست نیست، پس غیر ممکن است این عکس سلفی باشد!
 
 
 
یا دوستان گرفته اند که مشخص است این طور نیست، یا دوربین مخفی بوده که فرض محال است! فرض بعدی این است که این رفتار هنگام سلفی، نوعی ژست برای خاص تر کردن عکس باشد که موضع مان در مورد این ژستِ عجیب، صرفاً سکوت است!
 

 پس ای دوستان و عزیزان دل! هنگام سلفی گرفتن به دوربین یا گوشیتان نگاه کنید و لبخند بزنید! ممنون!

افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسباران خانمِ کوثری نگران و نگران!
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسجایزه “بدون شرح ترین” عکس هفته که چه عرض کنیم، عکس ماه را تقدیم می‌کنیم به آزاده خانم نامداری که ابعادی جدید از واژه “بدون شرح” نشانِ جهانیان داد! چنین عکسی در تاریخ سابقه نداشته! اصلاً نداااااریم!
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسمطمئناً ثبت کننده این عکس، هیچ کس دیگری به جز ریما رامین فر نمی تواند باشد. عکس های ریما خانم عالی هستند!
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکساحتمالاً حمید عسکری در کنسرت بعدی اش یک میلگرد 12 بلند خواهد کرد تا سلفی اش جامع تر باشد!
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسشهرام حقیقت دوست که کلکسیونی کامل از عکس های دوران کودکی در اینستاگرامش دارد، عکسی جدید از کودکی اش رو کرد.
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسبهاره افشاری و جملات حکیمانه و اندکی عاشقانه اش.
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسزوج هنرمند ما بر خلاف سایر چهره ها به کابین خلبان برای عکس نرفته اند، بلکه اعضای کابین را به سالن هواپیما آورده اند!
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسوحید طالبلو، دروازه بان سابق تیم ملی و استقلال در کنار همسر محترم.
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسعلی کاظمی، بازیگر فیلم های طنز هم ایستاگرام باز است، صفحه ای پر از عکس های بامزه! علی جان شما این ساندویچ را نخوری پس کی بخورد؟! نوش جان!
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسمهرداد صدیقیان دید که به تنهایی نمی‌تواند رضایت صنف سلفی گیران را جلب کند، خودش را با فتوشاپ دو تا کرد!
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسسلفی پاییزی مهراوه خانم شریفی نیا. گوشزد هم کرده اند که عکس را با قیافه خودشان گرفته اند! مهراوه جان پس عکس های قبلی قیافه چه کسی بود؟! ما را از این یاس فلسفی نجات بده!
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسسردار آزمون و رفیقش گویا اخیراً با اندامی در بدن به نام “زبان” آشنا شده اند و برایشان تازگی دارد!
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکستصویری از بنای یادبود کوه راشمور با چهره های 4 رئیس جمهور بزرگ آمریکا، از راست: آبراهام لینکلن، تئودور روزولت، بهنوش بختیاری و جرج واشینگتن! (امیدواریم این عکس بهنوش بختیاری به دست خانواده توماس جفرسون نرسد!)
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسهمه کارگردان های ایرانی، «بهترین کارگردان دنیا» هستند! مخصوصاً وقتی درکنار یکی از بازیگران در عکس یادگاری قرار می‌گیرند! غیر ممکن است که یک بازیگر عکسی از خود در کنار کارگردان فیلمش بگذارد و این عنوان را بکار نبرد! این عکس کاوه سماک باشی و سیروس مقدم هم از این قضیه مستثنی نبود.
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسسیدمحمد موسوی و ورزش زیر باران و پرسپکتیو پاییزی!
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسسلفی بهروز رهبری فرد و دوستان در هواپیما: پرند زاهدی و مجتبی محرمی و عزیز سفیدپوش که اسمش را نمی‌دانیم.
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسترانه علیدوستی، هواداران را به نمایشنامه «آناکارنینا» اثر لئو تولستوی دعوت کرد. در کنار اشکان خطیبی، ستاره پسیانی، لیلی رشیدی، شبنم فرشادجو و سایر دوستان.
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسحدیث میر امینی.
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسروزبه نعمت اللهی کلاً همیشه در حس عمیقی است. ما هم حسش را به هم نمی‌زنیم.
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسبهرام رادان از اینکه باز هم مجبور است به سفر دور دنیا برود کلی گلایه کرده! با نمایی از وسایل سفرش. مک بوک چند میلیون تومانی، عینک اوریجینال، کیف دستی چرم و دفتر یادداشتش که رویش نوشته “هرگز تسلیم نشو”
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسعلی آقا کریمی در کنار مربی بدنسازی اش سوار بر موتورسیکلت لوکس هوندا. آن ساعتِ روی دیوار هم نمونه بارز یک بحران هویتی است! نه مچی است نه دیواری!
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسخدا میداند زیبا بروفه چه چیزی را به جای غذا به خورد گربه بیچاره داده! دو عکس بالایی بسیار نگران کننده است!
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسکامران نجف زاده با انتشار این عکس از خودش نشان داد که از همان کودکی دست به قلم بوده.
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسنیکی خانم کریمی، با تیپ زمستانی در راه لوکیشن فیلم “مرگ ماهی”. خسته نباشی خانم کارگردان.
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسشیلا خداداد و پسرش سامیار شال و کلاه کرده اند بروند بیرون. پاهای بچه سرما نخورد شیلا جان!
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکساحتمالاً این عکس محسن خلیلی مربوط به چند دقیقه قبل از تحویل سال نو است! لباس ها و کفش نو، میوه و آجیل هم که حی و حاضر است.
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسمحمدرضا گلزار و مهناز افشار در سلفی بابک برزویه جای گرفته اند.
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسعکس آتلیه ای محسن افشانی، عماد طالب‌زاده و پویا حیدری که مربوط به عکس کاور آهنگ جدید عماد طالب‌زاده است.
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسطناز طباطبایی پشت شیشه باران زده.
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکساحسان حدادی از هوادارانش خواست ابتدا کامنت بگذارند، اگر خستگی آقا احسان رفع شد، آن موقع اجازه لایک کردن هم دارند!
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسبسته شدن برخی آی پی های ایرانیان، کار کردن با اینسناگرام را در چند روز اخیر به مشکل انداخته بود، طوری که عکس ها لود نمی شد و باید دوباره یا چندباره عکس آپلود می‌شد تا لود و دیده شود. مهدی پاکدل و سایر اعضای پروژه کیمیا که دور هم جمع شده بودند. فریبا طالبی و مهراوه شریفی نیا هم در جمع حضور دارند.
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسمهدی سلوکی و همسر محترم در جوار مقبره حافظ.
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسدرست است که هانیه توسلی از اینستاگرام خداحاقظی کرده، ولی فعالیتش در فیس بوک به قوه خود باقی است.

افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسرضا شفیعی جم عکسی از برگه قرارداد خود با مجموعه “ساعت خوش” مهران مدیری در سال 73 به اشتراک گذاشت. به مبلغ 80 هزار تومن!
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسسحر قریشی خیلی خوشحال است و دارد پشتک می‌زند!
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسمهسا کامیابی در لباس پینت‌بال.
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسآندو که با استقلال قهر کرده و نیم فصل از این تیم خواهد رفت، این عکس را گذاشت و زیرش خط و نشان کشید که بی احترامی=بلاک!

آندو جان انتظار داری از اینکه تیمشان را وسط راه ترک کردی ازت تشکر کنند؟!

افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسشبنم قلیخانی و همسر محترم در استرالیا.
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسفرهاد و برج العرب، همین الآن، یهویی!
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسهنوز برف نباریده بود، همین که هوا شناسی از احتمال بارش برف در ارتفاعات تهران خبر داد، خاطره اسدی و دوستان وسایل اسکی را بارِ ماشین کردند و عازم شمشک شدند!
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکساین هم هنرنمایی مریلا زارعی در اینستاگرامش!
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسعکسی جالب از بیست سالگی احسان خواجه امیری که خودش هم همصدا با هزاران نفر در زیر عکسش گفت: “وااای چه شکلی بودم!”
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکسو در پایان نیوشا خانم ضیغمی و همسر محترم با ظاهری کاملاً هماهنگ.
افراد سرشناس ایرانی در شبکه‌های اجتماعی +عکس