پارس ناز پورتال

قاصدک 24

اتفاق ناراحت کننده مرگ خواهر جسیکا باریمور بازیگر مشهور + عکس

مجموعه : اخبار سینما
اتفاق ناراحت کننده مرگ خواهر جسیکا باریمور بازیگر مشهور + عکس

اتفاق ناراحت کننده مرگ خواهر جسیکا باریمور بازیگر مشهور ، شنبه روز بدی برای خانواده باریمور بود. جسیکا باریمور، خواهر ناتنی بزرگ تر دورو باریمو که 47 سال سن داشت اوایل صبح سه شنبه در نشنال سیتی در کالیفرنیا مرده پیدا شد.

 

جسیکا که دورو را خیلی دوست داشت دختر جان دورو باریمو مرحوم است و اگرچه این دو خواهر خیلی بهم نزدیک نبودند اما باریمور بازیگر Blended از این واقعه بسیار متاثر است.

 

دورور باریمور 39 ساله در مورد این واقعه می گوید: اگرچه من خیلی کم با خواهرم دیدار می کردم، اما هردوی ما عاشق یکدیگر بودیم و از دست دادن او بسیار عذادار هستم.جسیکا داخل ماشینش درحالتی پیدا شد که دور و برش پر از مواد بود.

اتفاق ناراحت کننده مرگ خواهر جسیکا باریمور بازیگر مشهور + عکس

Oscar Sandoval  همسایه جسیکا شب قبل او را دیده که داخل ماشینش نشسته بوده. او می گوید من فکر می کردم جسیکا یا خوابیده است یا منتظر کسی است. او ادامه داد که زمان طلوع خورشید هم ماشین جسیکا هنوز همانجا ایستاده بود.

 

مراتا لوپز نیز که ساعت 6 صبح برای رفتن به محل کارش خانه را ترک می کرد متوجه شد یک خودرو طوری پارک شده که مسیر حرکت او را سد کرده است. او برای صحبت کردن با راننده خودرو می رود و جسیکا را خوابیده بر روی صندلی پیدا می کند در حالیکه یک نوشابه انرژی زا و تعداد زیادی قرص در اطرافش پخش شده است.

 

او به جسیکا می گوید تو به کمک احتیاج داری. اما به نظرش رسید که این زن نفس نمی کشد و برای همین به پلیس زنگ می زند.وقتی که پلیس از راه می رسد بدن جسیکا سرد شده و هیچگونه علائم حیاتی نداشت. به وضوح مشخص بود که او مرده است.بعد از آن ماموران پلیس خودروی او را برای انجام آزمایشات توقیف کردند.

 

اگرچه دلیل مرگ تا زمان نیامدن جواب کالبد شکافی رسما مشخص نمی شود، اما وجود قرص های زیاد کنار جسد جسیکا نشان از این دارد که او خودکشی کرده است.دورو باریمور دلیل خودکشی را به احتمال زیاد اعتیادش به مواد مخدر می داند.

 

 

منبع: سیمرغ