پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

جاستین بیبر و هیلی در انتظار اولین نوزادشان هستند

جاستین بیبر و هیلی در انتظار اولین نوزادشان هستند

جاستین و هیلی بیبر در انتظار اولین نوزادشان هستند 

 

جاستین و هیلی بیبر در انتظار اولین نوزادشان هستند. هیلی بیبر 27 ساله، در انتظار اولین فرزندش است. او خبر بارداری خود را در کنار همسرش جاستین بیبر از طریق یک ویدیوی زیبا در اینستاگرام فاش کرد. این سلبریتی تصمیم گرفت که خبر بزرگ را در حین رد و بدل شدن یک بوسه محبت آمیز در مراسم سالگرد ازدواجشان در هاوایی، به جهان اعلام کند.

 

هیلی بیبر سپس شکم در حال بزرگ شدن خود را به نمایش گذاشت. مدل مشهور، لباس عروسی توری دوخته شده توسط آنتونی واکارلو را به تن داشت. باید بگوییم که هیلی همچنین، یک حلقه الماس جدید را نیز به نمایش گذاشت. در سپتامبر 2018، جاستین و هایلی بیبر رسما به عقد هم درآمدند. آنها در 30 سپتامبر 2019 در حضور دوستان نزدیک و خانواده شان، ازدواج کردند.

 

واکنش ها به بچه دار شدن جاستین بیبر و هیلی

کندال جنر به سرعت احساسات خود را در بخش نظرات پست اینستاگرام هیلی بیان کرد و فریاد زد: الان اشکام در میان! در حالی که خواهرش کیم کارداشیان اظهار داشت: بچه ها خیلی دوستتون دارم!!!! کریسی تیگن نیز، هیجان خود را به پیج هیلی منتقل کرد و نوشت: تو یک مامان شگفت انگیز میشی، آماده باش!!! خیلی هیجان انگیزه، و برای هر دوی شما خوشحالم!!

جاستین و هیلی بیبر در انتظار اولین نوزادشان هستند 

سال گذشته، این زوج تمایل خود را برای داشتن فرزند ابراز کرده بودند. اما هیلی نگرانی‌های خود را در مورد تشکیل خانواده در انظار عمومی ابراز کرده بود. خانم بیبر گفته بود: من بچه‌ها را خیلی دوست دارم، اما می‌ترسم. همین که مردم، همین حالا درباره شوهرم یا دوستانم چیزهایی می گویند برایم کافی است…

 

نمی توانم تصور کنم که مجبور باشم با افرادی که درباره بچه من چیزهایی می گویند روبرو شوم. ما می توانیم بهترین کار را برای پرورش آنها انجام دهیم اما مردم نمی گذارند. ولی حالا هیلی اعلام بارداری کرده و تمام مردم جهان را هیجان زده کرد. جاستین بیبر همسر او یکی از مشهورترین مردان تاریخ است و با هنر خود تاثیر زیادی روی مردم جهان گذاشته است.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی جاستین بیبر و همسرش + عکس های جاستین بیبر + 0 تا 100 با justin bieber

 

رابطه عاشقانه جاستین و هیلی بیبر

سفر عاشقانه جاستین و هیلی در سال 2009 و زمانی که پدر هیلی آنها را به هم معرفی کرد آغاز شد. این آشنایی در سال 2016 در میان رابطه پر سر و صدای جاستین با سلنا گومز به یک رابطه عاشقانه کوتاه مدت منجر شد. پس از جدایی جاستین از گومز در سال 2018، این خواننده در کنار هیلی آرامش پیدا کرد و این زوج از آن زمان جدایی ناپذیر بودند.

بچه دار شدن جاستین بیبر و هیلی

باید بگوییم که جاستین و هیلی علیرغم مواجهه با چالش‌ها، از جمله سختی های سال اول ازدواج شان، آشکارا در مورد مبارزات خود با اعتماد و آسیب های روانی صحبت کرده‌اند. با این حال، آنها در رابطه خود قوی تر و پایدارتر ظاهر شده اند. جاستین و هیلی در سپتامبر گذشته که پنجمین سالگرد ازدواج خود را جشن گرفتند، در اینستاگرام به یکدیگر ادای احترام کردند.

 

اخیراً، بیبر در رسانه های اجتماعی عکس هایی را به اشتراک گذاشت تا سفر عاشقانه خود را به اشتراک بگذارد. اما دو تصویر آخر بود که به شدت مورد توجه طرفداران قرار گرفت. در این سلفی‌ها، بیبر اشک‌هایی را که روی صورتش جاری بود، آشکار کرد. او آسیب‌پذیری خود را نشان داد و از مردم خواست که دست از آزار او و همسرش بردارند.

 

پیام های تبریک برای باردار شدن هیلی بیبر

وقتی جاستین و هیلی بیبر اعلام کردند که منتظر اولین بچه مشترکشان هستند، پیج آنها با پیام های تبریک منفجر شد. اخیرا هیلی چند عکس از برآمدگی شکم در حال رشد خود را به اشتراک گذاشته است. اما اگرچه بسیاری به این سوپرمدل تبریک می گفتند، برخی از دنبال کنندگان نیز متوجه جزئیات عجیبی در عکس ها شدند.

پیام های تبریک برای باردار شدن هیلی بیبر

در عکس‌ها، هیلی در حال لمس برآمدگی شکم در حال رشد خود دیده می‌شود. مردم با عجله به او تبریک گفتند و از او تعریف کردند. یکی از کاربران نوشت: این چیزی است که درخشش بارداری نامیده می شود. یکی دیگر از فالوورها اضافه کرد: هنوز نمی توانم باور کنم که این اتفاق می افتد. تو فوق العاده به نظر می آیی!

 

بیشتر بخوانید: جدایی جاستین و هیلی بیبر | آیا آنها در آستانه طلاق هستند؟

 

پست عجیب هیلی بیبر بعد از حاملگی اش

اما بسیاری از مردم هم سعی کردند حدس بزنند که هیلی منتظر یک پسر است یا دختر. آنها سعی کردند از روی ظاهر و برآمدگی شکم هیلی جنسیت نوزاد آنها را حدس بزنند. ولی واکنش ها فراتر این حرف ها بود. زیرا که یکی از کاربران نوشت: همه در مورد برآمدگی شکم هیلی صحبت می کنند. اما من می خواهم بدانم محصول آرایشی در جیب او چیست.

پست عجیب هیلی بیبر بعد از حاملگی اش

یکی دیگر از کاربران پاسخ داد: خیلی خوشحالم که کسی متوجه شد، فکر می کردم من تنها هستم. واضح است که بسیاری از مردم در مورد محصول آرایشی مرموز دیده شده در جیب این سوپرمدل کنجکاو بودند. یکی گفت: این رژگونه جدید برند رود است. پستی که هیلی منتشر کرده بود جنبه تبلیغاتی هم داشت. بنابراین کاربران کنجکاو شدند تا بدانند آن محصول چیست.

 

از جاستین و هایلی بیبر در مورد بچه دار شدن خیلی سوال شده است، اما آنها تصمیم گرفتند صبر کنند. جاستین اخیرا توضیح داد که چرا هایلی برای آماده شدن برای اولین فرزندشان به زمان نیاز دارد. دلیل ممکن است در ابتدا واضح نباشد، اما این چیزی است که بسیاری از زنان می توانند با آن ارتباط برقرار کنند.

 

بیشتر بخوانید: رازهای جالب درباره زندگی جاستین بیبر خواننده مشهور

 

چرا هیلی قبلا نمی خواست بچه دار شود؟

هایلی 27 ساله، قبلاً درباره ترس های خود از مادر شدن صحبت کرده بود. علیرغم تمایل شدیدش به مادر شدن، اما او همچنین نگران ضربه های روانی احتمالی بود که ممکن است فرزند آینده آنها با آن روبرو شود. از زمان ازدواج شان در سال 2018، هیلی و جاستین دائما در مورد بچه دار شدن صحبت کردند.

چرا هیلی قبلا نمی خواست بچه دار شود

در مصاحبه ای در سال 2020 در برنامه الن دی جنرس، جاستین توضیح داد که چرا هیلی نمی خواست فورا بچه دار شود. این خواننده گفت که او به هیلی اجازه تصمیم میدهد و از ترس های همسرش با خبر و آگاه است. هیلی هنوز کارهای زیادی دارد که می‌خواهد به عنوان یک زن انجام دهد و آمادگی برای مادر شدن را ندارد. ولی من خودم دوست دارم یک قبیله کوچک داشته باشم!

 

هیلی نیز درباره فشار بر زنان پس از ازدواج صحبت کرده و گفته است که وقایع زندگی نباید از یک جدول زمانی دقیق پیروی کنند. این مدل گفت اهداف شغلی وجود دارد که می خواهد قبل از مادر شدن به آنها دست یابد. همه همیشه تصور می‌کنند: اول عشق می‌آید، بعد ازدواج می‌آید و بعد بچه می‌آید. ولی کسی درمورد کار و اهداف قبل از مادر شدن صحبت نمی کند.