پارس ناز پورتال

قاصدک 24

مرد شیشه ای در توهم به خامواده اش حمله کرد و آنها را مجروح کرد

مرد شیشه ای در توهم به خامواده اش حمله کرد و آنها را مجروح کرد
مرد شیشه ای که پس از مصرف مواد در توهم خود تصور کرد همسر و دخترانش به او فحاشی می کنند و آنها را مجروح کرد از سوی پلیس بازداشت شد.
 

حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران، چندی پیش ماموران پلیس در جریان وقوع یک درگیری خونین در خانه ای در پایتخت قرار گرفتند. 

 
آنها بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با حضور در محل به تحقیق در این رابطه پرداختند. با حضور ماموران مشخص شد که مردی جوان پس از شکستن شیشه های خانه، همسر و دو دخترش را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده و آنها را مجروح کرده است. 
 
مرد جوان خیلی زود از سوی پلیس بازداشت شد و بلافاصله تحت بازجویی های قضایی و پلیسی قرار گرفت. وی در بازجویی ها با اعتراف به جرم خود به ماموران گفت: مدتی است که شیشه می کشم و مصرفم آنقدر زیاد است که بیشتر مواقع توهم می زنم.
 
روز حادثه هم به خاطر مصرف مواد توهم زدم و تصور کردم که دو دختر و همسرم دارند به من فحاشی می کنند. برای همین آنها را به شدت کتک زدم. صدایشان در تصوراتم خیلی بلند بود و فحش های بدی به من می دادند. اما وقتی به خودم آمدم متوجه شدم که توهم زده ام و آنها اصلا به من فحاشی نکرده اند. حتی در آن لحظه دخترانم در حال درس خواندن بودند و همسرم هم داشت کار می کرد. 
 
با اعترافات متهم وی با قرار قانونی روانه زندان شد و پرونده وی در دادسرای ناحیه 5 تهران تحت رسیدگی قرار گرفت.