پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

ازدواج با عروسک پارچه ای | مرد کلمبیایی با یک عروسک ازدواج کرد!

ازدواج با عروسک پارچه ای | مرد کلمبیایی با یک عروسک ازدواج کرد!

ازدواج با عروسک پارچه ای 

ازدواج با عروسک پارچه ای توسط مرد کلمبیایی واکنش کاربران در شبکه های اجتماعی را برانگیخته است. مرد جوان با یک عروسک پارچه ای ازدواج کرده و با به اشتراک گذاشتن زندگی مشترک خود به یک چهره اینترنتی تبدیل شده است. اکثر افراد هدف اینکار او را شهرت خوانده اند. برخی از کاربران شبکه های اجتماعی نیز، این مرد را فردی دارای مشکلات روانی توصیف کرده اند.

 

هر روز اخبار عجیبی از گوشه و کنار جهان می شنویم. در برخی موارد ما خبر ازدواج های عجیب و دور از ذهن را دریافت می کنیم. مثلا چند وقت پیش بود که ما خبر ازدواج یک زن جوان با هوش مصنوعی یا ازدواج یک دختر با هواپیمای اسباب بازی اش را منتشر کرده بودیم. اما حالا یک مرد کلمبیایی خبرساز شده که گویا با یک عروسک پارچه ای ازدواج کرده است.

 

باید بگوییم که این مرد جوان مدعی شده که از طریق این ازدواج صاحب یک فرزند عروسکی هم شده است. از زمان انتشار این خبر، فالوورهای این مرد در تیک تاک به شدت رو به افزایش رفته است. جایی که او عکس های زیادی از خودش و همسر عروسکی اش را منتشر کرده است. ما در ادامه به شرح ماجرای این ازدواج عجیب و غریب پرداخته ایم.

 

ازدواج مرد کلمبیایی با عروسک پارچه ای

کریستین مونته نگرو در داستانی که به راحتی می تواند برای یک کتاب سورئال نوشته شود، با افتخار تولد سومین فرزند خود را با نامزد عروسکی پارچه ای خود، ناتالیا، اعلام کرده است. بله شما آن را درست خواندید. کریستین در مورد عشق خود به ناتالیا که با محبت از او به عنوان «عشق زندگی‌اش» یاد می‌کند، (با وجود اینکه او یک عروسک پارچه‌ای است)، صحبت کرده است.

ازدواج با عروسک پارچه ای 

داستان کریستین و ناتالیا داستانی است که بسیاری با شنیدن آن، در کمال ناباوری سرشان را خاراندند. روزی مرد کلمبیایی شریک نامتعارف خود ناتالیا را با افتخار به دنیا معرفی کرد. اما یک چیز توجه مردم را به خود جلب کرد – او انسان نبود. این شریک زندگی، یک عروسک پارچه ای است و این مرد عجیب و غریب تمام طول روز را با او سپری می کند.

 

بیشتر بخوانید: ازدواج زن جوان با هوش مصنوعی و باردار شدن از او! + عکس

 

دلیل ازدواج با عروسک چیست؟

پس از پایان پرفراز و نشیب یک رابطه عاشقانه، کریستین آشکارا دردی را که دوست دختر سابقش به او داده بود را حس می کرد. این دختر، کریستین را به خاطر شخص دیگری ترک کرده بود، و این مرد هم دچار شکست عشقی و افسردگی شده بود. جدایی باعث شد که او عمیقاً احساس تنهایی کند و او اعتراف کرد که پس از آن از قرار ملاقات با زنان واقعی امتناع کرده است.

ازدواج مرد کلمبیایی با عروسک پارچه ای

کریستین می گوید: آن زمان، یک دوره ای بود که با درد دل و تنهایی سپری شد. جایی که چشم انداز عشق دور به نظر می رسید. با این حال، در میان سایه های دلشکستگی گذشته، چرخش شگفت انگیزی از وقایع آشکار شد. باید بگوییم، در همان زمان، کریستین متوجه شد که به ناتالیا، شریک نامتعارف زندگی خود علاقه مند شده است.

 

بیشتر بخوانید: ازدواج دختر 29 ساله با مرد 75 ساله میلیاردر! + عکس

 

زندگی عاشقانه و ایده آل با یک عروسک

با وجود ناباوری که در مورد رابطه آنها وجود دارد، کریستین از کشف آنچه او به عنوان عشق زندگی خود توصیف می کند ابراز خوشحالی عمیقی کرد. با ناتالیا در کنار او، زندگی کریستین یک چرخش غیرمنتظره اما رضایت بخش به خود گرفت. در نهایت هم، او برای نشان دادن زندگی خود در فضای مجازی دست به کار شد.

 

کریستین در حساب تیک تاکی خود، زندگی چشمگیرش را از طریق ویدیوهایی نشان می دهد. این مرد جوان که همواره در تیک تاک شریک زندگی خود را نشان می دهد، گفته: ناتالیا تنها کسی است که کریستین واقعاً او را دوست داشته است. این زندگی ای است که به همان اندازه که عجیب است، زیباست. (البته از دید کریستین نه دیگر مردم!)

 

با این حال، بین شوک اولیه، حس کنجکاوی فزاینده ای در مورد شخصیت کریستین وجود دارد. در حالی که برخی ممکن است او را عجیب و غریب یا حتی متوهم خطاب کنند، به نظر می رسد که وی از مسیر انتخابی خود کاملاً خوشحال است. از نظر او، این تحقق رویاهایش است، یک «عروسی رویایی» که شبیه هیچ چیز دیگری در این دنیا نیست.

 

بیشتر بخوانید: ازدواج خواهر و برادر و 24 سال زندگی مشترک +عکس

 

بچه دار شدن از عروسک پارچه ای

این زوج نامتعارف که قبلاً یک پسر و یک دختر آورده بودند، حالا جدیدترین عضو خانواده خود را به نام سامی معرفی کردند. کریستین تصاویری از «تولد» ناتالیا در حالی که یک دکتر عروسکی از او مراقبت می‌کند، در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است. ناتالیا در این عکس، لباس بیمارستانی پوشیده و کریستین هم در کنارش ایستاده است.

بچه دار شدن از عروسک پارچه ای

کریستین همچنین، خبر خوشحال کننده خود را با فالوورهای تیک تاکی خود به اشتراک گذاشت و واکنش های مختلفی را از بینندگان برانگیخت. در حالی که برخی تبریک گفتند، برخی دیگر در ناباوری بودند. به علاوه، آنها مطمئن نبودند که چگونه باید واکنش نشان دهند. با این وجود، کریستین در عشق خود به ناتالیا ثابت قدم است و انتقادات و ترول های آنلاین را نادیده می گیرد.

 

ارادت کریستین به ناتالیا، علیرغم اینکه یک شی بی جان است، باعث تأمل در پیچیدگی های احساسات انسانی و مرزهای عشق می شود. البته برخی ممکن است این نوع رابطه ها را غیرمتعارف یا حتی پوچ بدانند. اما این نشان دهنده یک یادآوری است که (عشق هیچ حد و مرزی نمی شناسد). و کریستین هم از لحاظ روانی (به گفته روانشناسان) مشکل خاصی ندارد.