پارس ناز پورتال

اخذ ویزای تحصیلی

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

افتخار نسرین مقانلو به شوهر فوتبالیست استقلالیش + عکس

مجموعه : اخبار سینما
افتخار نسرین مقانلو به شوهر فوتبالیست استقلالیش + عکس

افتخار نسرین مقانلو به شوهر فوتبالیست استقلالیش

 

نسرین مقانلو میگوید همسر استقلالی من،اولین فوتبالیستی بود که به عراق و سنگاپور گل زد.نسرین مقانلو بازیگر سینما و تلویزیون در آخرین پست اینستاگرام خود تصویری از همسر خود منتشر کرد. وی نوشت:

 

این مرد مهربان همسر من (کمال خلیلیان) است.مهاجم تیم ملی فوتبال ،قهرمان جوانان آسیا،و عضو باشگاههای گمرک اهواز،پاس و تاج کسی که همیشه مدیون گذشت و مهربانیش هستم و خواهم بود.

اولین کسی که به عراق،سنگاپور و …..گل زد.

افتخار نسرین مقانلو به شوهر فوتبالیست استقلالیش + عکس

نسرین مقانلو متولد ۱۳۴۷، تهران بازیگر ایرانی است.وی در مصاحبه ای در مورد ازدواجش اینچنین گفت:

 

ماجرای ازدواج من سر فیلم «همسر» آقای فخیم‌زاده بود که به خاطر اسمش سرنوشت من را رقم زد و در همان گیرودار ساختش بودیم که برای خواستگاری از من به منزلمان آمدند و بعد از ۵ -۶ سال کار مداوم در عرصه‌های مختلف،‌ با همسرم ازدواج کردم و به آمریکا رفتیم.

 

البته سالی یک بار به ایران می‌آمدم و به صورت ناپیوسته کارهایی انجام می‌دادم، مثل کار «نابخشوده» مرحوم «ایرج قادری» که هنگام بارداری پسر بزرگم اتفاق افتاد یا «بن بست» اصغر نعیمی که با «فرهاد اصلانی» و «دکتر عزیزی» بازی کردم یا کارهای دیگر، اما چون گرین کارت آمریکا داشتم، مجاز نبودم بیشتر از ۳-۴ ماه در ایران بمانم و باید برمی‌گشتم.

افتخار نسرین مقانلو به شوهر فوتبالیست استقلالیش + عکس

نسرین مقانلو و همسر و فرزندانش

ازدواج، فرصتی برای امتحان کردن خودم با ازدواج، عاشق شدم و با خودم فکر کردم این بهترین فرصت برای امتحان کردن خودم است که آیا می‌توانم مدتی از آنچه دوست دارم، دور باشم یا نه!

 

آن ۱۰ سال خیلی بر من سخت گذشت؛ بسیار دلتنگ بودم، خیلی شب‌ها می‌نشستم برنامه «چشم‌انداز» را می‌دیدم، همکارانم را نگاه می‌کردم، گریه می‌کردم، فیلم‌هایی را که بازی کرده بودم را نگاه می‌کردم

 

همسرم هم همیشه بابت این دلتنگی من ناراحت بود و همیشه می‌گفت من هر کاری برای تو بکنم، خوشحال نیستی! واقعاًَ‌ همیشه از او ممنونم که بعد از ازدواج‌مان کاملاً حمایتم کرد و همچنین بچه‌هایم که شرایط زندگی و دوری‌ام را تحمل می‌کنند و با این موضوع که هر ۲-۳ سال یک بار به ایران می‌آیند و کنارم هستند یا من تنها سالی چند بار می‌توانم پیش‌شان بروم، کنار آمده‌اند.

 

واقعاً خیلی سخت است که هم زندگی هنری‌ات را داشته باشی و هم زندگی شخصی‌ات را. اما همه اینها را مدیون همسر و بچه‌هایم هستم که اجازه دادند برگردم و دوباره همان کاری را انجام دهم که دغدغه و مورد علاقه‌ام است

 

 

مطالب مرتبط:

 

بازگشت پسر فرنگی نسرین مقانلو از خارج

 

تصویری از شباهت عجیب پسر نسرین مقانلو به کریس رونالدو

 

بیوگرافی کامل نسرین مقانلو

 

تازه ترین عکسهای چهره ها در شبکه های اجتماعی آبان 94 

 

جدیدترین گزارش تصویری از عکسهای اینستاگرام بازیگران