پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعی

سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعی
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعی,در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و … ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

 

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و … در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

 

*******
این شماره را با عکسی از آنا خانم نعمتی در کنار دخترش “رایکا” شروع می‌کنیم. در یک کافه پر از عکس های شاعران، نویسندگان و هنرمندان. به اصطلاح خودمانی تر در یک “کافه روشنفکری”!

سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیسلفی “یهویی” یکتا ناصر. خدا طراح این سویشرت های کلاه‌دار را بیامُرزد! خیلی کاربردی هستند این سویشرت ها. مخصوصاً هنگام سلفی‌های “یهویی”!
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیدو رفیق قدیمی و محبوب، پس از سال ها دوباره در یک عکس قرار گرفتند و اینستاگرام را ترکاندند! اخیراً شایعه اختلاف بین نیوشا ضیغمی و شیلا خداداد اوج گرفته بود.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعینیکی مظفری هم با این کامنت در زیر عکس بالا نشان داد که او این عکس را گرفته است! دوستان هنرمند حواستان به کامنت هایتان هم باشد! ما در کمین هستیم!
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیاین عکس صرفاً بخاطر این انتخاب شده که ببینید تنها 2 دقیقه پس از آپلود شدن عکس، بیش از 500 نفر عکس اسطوره خود را لایک کرده اند. آماری که در کمتر پیجی در تمام اینستاگرام دیده می‌شود.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیچهره های ایرانی روزانه الگوهای جدید و متعددی برای عکاسی پرتره کشف می‌کنند و این، یک موضوع کاملاً عادی است! ترانه مکرمِ ترانه سرا هم یکی از این الگو ها را ارائه کرده است. دستش هم درد نکند.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیاوج بانمکی لاله صبوری با یک شوخی تاریخ مصرف گذشته! از احسان کرمی و رابعه اسکویی عزیز بابت تحمل این شوخی تشکر می‌کنیم.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیعکسی جدید از سریالی در حالِ ساخت «عشق تعطیل نیست». زانیار خسروی و مهناز افشار. زانیار اگر بخواهد می‌تواند وارد فوتبال هم بشود و روی پژمان جمشیدی را کم کند!
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیآرش برهانی در مالزی سخت مشغول تمرینات آماده سازی خود برای شروع نیم فصل دوم است.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیحمید گودرزی این عکس را به اشتراک گذاشت و زیرش نوشت: روباه!
 

ما که چیزی دستگیرمان نشد. اگر شما چیزی از این عکس و متن فهمیدید به ما هم بگویید

سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیترلان پروانه با سن و سال کمش خیلی سریع تر از آنچه که فکرش را بکنید در راه “ستاره شدن” قدم برمی‌دارد و با دقت و تلاش بی نظیر، تمامی فاکتور های یک چهره‌ی ایرانی را رعایت می‌کند.

 
 
چهره ای که فالوئر جذب کند، لایک و کامنت خورش هم بالا باشد. جنبه های هنری هم که در مرحله چندم است!

سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیالناز حبیبی یکی از با درک ترین ستارگان ما است. خودش کاملاً درک می‌کند و می‌داند که کجا باید عکسش را سیاه و سفید بکند تا ما در زحمت نیافتیم! ما هم در عوض همیشه از الناز خانم تشکر صمیمانه کرده ایم!
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیعکس زیبای ساتیار خانِ طالب‌زاده که همیشه خدا خواب است! ما که تا بحال یک عکس هم از موقع بیداری آقا ساتیار ندیده ایم. البته نکته جذاب این عکس، لباس های زمستانی بانمک اوست!
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیبهاره کیان افشار و علی صالحی و سایر دوستان در پشت صحنه یک فیلم.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیچالش عکس با مادر هنوز در جریان است. این هم عکس پریناز ایزدیار با مادر محترم.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیبهرام رادان و روزبه نعمت اللهی در یک “کافه روشنفکری” دیگر!
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیسلفی همسرِ عادل غلامی با عادل و دوستشان. بلند کردن ریش در بین والیبالیست ها یک مُد همگانی شده است.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیوقتی همه چهره ها در صفحه شخصی‌شان تبلیغات می‌کنند چرا امیرمحمد نکند؟ مگر بچه‌مان دل ندارد؟!
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیبنیامین بهادری با انتشار این عکس از مادرش بابت بافتنی های زیبایی که بر تن خودش و بارانا است، تشکر کرد.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیطناز طباطبایی، زل زده به پنجره باران گرفته. احتمالاً بپرسید از کجا معلوم که طناز است و شخص دیگری نیست؟! ولی متاسفانه ناچار هستید قبول کنید که این خانم حاضر در عکس، طناز است. چون واقعاً طناز است!
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیزحمت این عکس را هم همسایه رو به رویی کاوه سماک باشی از تراس خانه شان کشید. کاوه هم که دید خوب افتاده است، گفت عکس را بلوتوث کن بگذارم در اینستاگرام.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیبهروز افخمی و همسرش، مرجان شیرمحمدی در کنار حمید گودرزی و سایر دوستان در پشت صحنه یک فیلم. مرجان شیرمحمدی پس از ازدواج با آقای افخمی دیگر در هیچ فیلمی بازی نکرد.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیدل نوشته مهراوه شریفی نیا در تقدیر از آقایان “پت” و “مت”.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیعکس زیبای شهرام قائدی و مادرش در ادامه سریال چالش عکس با مادر.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیسلفی یهوییِ سیدمحمد موسوی با سگ خانگی اش، میشل خانم!
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیآرام جعفری، بازیگر سریال های طنز و بغضاً غیر طنز، در کنار پاپا نوئل ورژن وطنی. الان آرام خانم کیسه را سر و ته کرده که چه بشود دقیقا؟ چه تفکری پشت این اقدام وجود دارد؟!
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیسحر جعفری جوزانی هم در حال گذراندن دوره پی‌.اچ‌.دیِ کشف حالات جدیدِ سلفی است. سلفی ای که هم خودت در آن باشی، هم آیینه و هم تصویرت در آیینه بدون اینکه گوشی دیده شود کار هر کسی نیست!
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیکلکسیون لوکس و میلیادی هوتن قلعه نویی. گوشی های خاص دیزاین «فِراری»، ساعت Rolex طلا و دسبند طلای مزین به الماس، دکمه سر دست جواهر با خودکار طلا اندود. آی پد ایر 2 را هم آن زیر گذاشته تا ریا نشود!
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعییک روز خوب، وحید طالبلو و مهاتما گاندی در جنوب کلکته!
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیاصغر فرهادی و رفقا در کنار جناب آقای کانگورو در باغ وحشی در استرالیا.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیعکس جالب احسان خواجه امیری از دوران کودکی اش، در آغوش پدرش، استاد ایرج.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیبهاره رهنما اشاره کرد که پوستین پشمی را نخریده است، بلکه صرفاً از آک بودن درش آورده است.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیآزاده زارعی در کنار امیر دژاکام، بازیگر قدیمی سینما، تئاتر و تلویزیون.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیعکسی جالب از نگار جواهریان در نمایش شازده کوچولو. در این نمایش خود نگار نقش شازده کوچولو را ایفا می‌کند.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیگزیده ای از عیادت هنرمندان از اکبر عبدی عزیز. لیلا بلوکات، روزبه نعمت اللهی، شهرام زمانی و احمد پورمخبر.

 
دکتر فرزین سرکارات، همسر شیلا خداداد هم که پزشک معالج آقای اکبر عبدی و تمامی هنرمندان هستند!

سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیعکس جالب علی‌رام نورایی با تیپ و ژست ماتریکسی!
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیلاله اسکندری غرق در گوشی خود بود که دوستش این عکس را از او گرفت.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیسلفی نرگس محمدی و دوستان،
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیعکس بی‌کیفیتی که نعیمه نظام‌دوست از خود در کنار مریم امیرجلالی در شب تولدش به اشتراک گذاشت.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیلیلا اوتادی در رستوران. خدا می‌داند اگر فلاش قوی برخی دوربین ها نبود برخی دوستان با چه اُفتِ لایک و کامنتی مواجه می‌شدند!
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیمهراب قاسمخانی و نویان در حال ماشین برقی سواری. با خاطراتی جالب از مهراب در زیر عکس.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیوقتی سحر قریشی حوصله اش سر می‌رود. “من منو من، منو منو من!”

 
 11 هزار لایک هم در زیر عکس که گویای همه چیز است!

سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیبهنوش بختیاری باز هم جایزه بدون شرح ترین عکس ما را از آن خود می‌کند. تنها بازیگری که عکس های مونتاژی از خود به اشتراک می‌گذارد، بهنوش بختیاری است.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیسیما تیرانداز و دوستش در حال نوش جان کردن شیشلیک مخصوص.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیسلفی بامزه احسان خواجه امیری و پسرش آقا ارشان که در خانه تنها هستند و حوصله شان حسابی سر رفته است.

سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعی
احسان و ارشان مشغول سلفی گرفتن بودند که با بوی سوختگی شدیدی مواجه شدند. بقیه ماجرا را در زیر می‌بینید.

سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیسپند امیر سلیمانی با این عکس ترکیبی جالب از کودکی های خودش اعلام کرد که 37 ساله شده است. ضمن اشاره به این موضوع که اصلاً این سن و سال به سپند نمی آید، تولدش را هم تبریک و شاد باش عرض می‌کنیم.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیعمو پورنگ و مادرش در شب تولد مادر جان.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیپیمان معادی در سکانسی از فیلم ملبورن که مدت ها است منتظر اکران‌اش هستیم.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیلیندا کیانی عکسی از خواهرش، کیانا به اشتراک گذاشت که دارد خود را برای اولین کنسرتش آماده می‌کند.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیاین چند روز پر بود از تولد. عماد طال‌بزاده هم 30 ساله شد و این عکس دسته جمعی هنرمندان مربوط به شب تولد عماد است.

 
 
از راست: پژواک انتظاری، پویا حیدری، نمی‌شناسیم، عماد طالب‌زاده، علیرضا طلیسچی، شهاب رمضان، میلاد باران و امید حاجیلی که جمعی مخلوط از خواننده های مجاز و غیر مجاز را تشکیل داده اند!

سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیعکسی بامزه از زوجِ هنری بامزه! نیما فلاح و سحر ولدبیگی.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیصدف طاهریان.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیخاطره بازی پرستو صالحی با نیمکت و کلاس و مدرسه.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعیشما را با کامنت نیما شاهرخ شاهی در زیر عکسِ سارا منجزی تنها می‌گذاریم.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعی

گویا دیروز حال پوریا عالمی خیلی مساعد نبود!
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعی
و در پایان سلفی عجیب و غریب رامسین کبریتی! اگر به صفحه رامسین سر بزنید به دیدن این جور سلفی ها عادت می‌کنید.
سری جدید عکس چهره های محبوب در شبکه‌های اجتماعی