پارس ناز پورتال

قاصدک 24

قتل مرموز خوفناکترین قاچاقچی زن در کشور کلمبیا! + عکس

قتل مرموز خوفناکترین قاچاقچی زن در کشور کلمبیا! + عکس
زن 69 ساله کلمبیایی که در میان قاچاقچیان کوکائین امریکای لاتین به “مادرخوانده “معروف بود به ضرب گلوله یک موتور سوار به قتل رسید.به گزارش پارس ناز این زن 69 ساله به عنوان مادر خوانده حمل قاچاق و نگهداری کوکائین در امریکای لاتین معروف است. او روز گذشته درکلمبیا توسط یک موتور سوار ناشناس به ضرب گلوله کشته شد.“گریسلدا بلانکو” زنی است که نامش در میان خوفناکترین سران مافیایی مواد مخدر در دهه 80 به چشم میخورد.پلیس کلمبیا به دنبال قاتلان بلانکو ست و در حال جمع آوری اطلاعات  در این زمینه است.
 
 

گفتنی است این زن حدود 20 سال از عمرش را به اتهام قتل و حمل مواد مخدر در زندانهای امریکا محبوس بوده است. او کار خلافش را اولین بار در سال 1979 با شلیک به مشتریان یک فروشگاه آغاز کرد در این حادثه دو نفر کشته شده و 4 نفر به شدت زخمی شدند. او توانست بعد از این جریان مدت سه سال از دست پلیس فراری باشد و در این مدت با هویتهای جعلی به حمل و قاچاق مواد مخدر دست زد.
 
قتل مرموز خوفناکترین قاچاقچی زن در کشور کلمبیا! + عکس
 
سه سال بعد از آن جریان در دادگاه برای این زن حکم دستگیری و زندان صادر میشود و در سال 1985 او توسط پلیس امریکا دستگیر شده و مجبور به تحمل حبس 20 ساله در زندانهای این کشور میشود او در سال 2004 از زندان آزاد شده و به کلمبیا فرستاده میشود و در این کشور مجددا کار مواد مخدر را آغاز میکند تا اینکه توسط یک موتور سوار ناشناس کشته شد هنوز اطلاعات دقیقی در رابطه با این قتل مرموز در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است.
 
 
 منبع : پرداد