پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

اقدام جالب تدریس خانم معلم را میلیاردر کرد + عکس

اقدام جالب تدریس خانم معلم را میلیاردر کرد + عکس
این خانم معلم جوان خود را به یک میلیونر خودساخته تبدیل کرده است.این معلم روشهای تدریس خود را میفروشد و از این طریق پولدار شده است.به گزارش پارس ناز "دنا جامپ" 43 ساله که معلم مهد کودک و دوران ابتدایی است روش های جالب و موفقی در تدریس ابداع کرده است که حاضر است در مقابل پول آنها را در اختیار دیگران قرار دهد.
 
 
وی بخاطر ابداع این روشها حتی جایزه هایی هم از نهادهای دولتی دریافت کرده است و توانسته است با فروش این ایده ها بیش از 1میلیون دلار درآمد داشته باشد.وی سابقه 17 سال تدریس در کارنامه کاری اش دارد و هرگز باور نمیکرد روزی با حرفه معلمی یک میلیونر باشد. همسر او هم یک معلم است و با تلاش فراوان مخارج زندگی خود و سه فرزندشان را میگذراندند.
 
 
سال اول عواید فروش روشهای تدریس تنها 300 دلار درآمد داشت اما خیلی زود به شهرت رسید و با اضافه شدن 93 روش جدید جداگانه و فروش 161 هزار کپی از آن ثروت آنها روز به روز بیشتر شد.وی میگوید روشهای تدریس من یک پروسه دو هفته ای است  و به شما امکان میدهد هر چیز جدیدی را تدریس کنید. او یک سایت هم راه اندازی کرده است و بیشتر فروشش از این طریق صورت میگیرد تا امکان استفاده برای معلمان سراسر امریکا فراهم باشد.
 

وی تاکید میکند علاوه بر اینکه ثروتش افزایش چشمگیری داشته است اما هنوز زندگی ساده سابقش را ادامه میدهد.